Co nového, Adámkovi?“ Jo, jestli nějakou reklamu opravdu z duše nedávám, je to tahle. A jak se mi zaryla pod kůži! OK, pryč od toho … Takže, co nového? Slunce ve Vodnáři se vrací na scénu! A tentokrát už doopravdy, žádné mezipřistání na půl dne a doplnění paliva. Dnes v trigonu s Lunou a krom toho nabíhá i do sextilu s Uranem a do trigonu s Jupiterem.
Všechny tyto vazby jsou harmonické, což znamená, že nám nahrávají rovnou na smeč. Nabízejí v podstatě instantní řešení ve formě nové myšlenky nebo rovnou celého ideového konceptu, aniž bychom museli do problému nejdřív zabřednout až po krk a vymáchat se v něm. Prostě tady to máš a užívej! Pochopí každý, kdo jen trochu chce! Navíc, Slunce, Luna i Jupiter jsou ve vzdušných znameních, Uran (a taky Mars i Venuše) v akčním Beranu: tohle je luxusní, dynamická, mentální brilancí zářící konstelace, která nás aktivuje, nabudí, inspiruje, nadchne! Do rozehrané hry vnáší zcela nové prvky – upgrade na život v nejnovější dostupné verzi!

Kolik máme na přestup do vyššího levelu času? Kdo se zdrží déle a kdo pobude jen kratičce? Sluneční vazba k pomalým, tedy vlastně „stojícím“ planetám Jupiteru a Uranu se dnes teprve projevuje, kulminovat bude v pátek 10.2.2017 a potom – pro opozdilce, pro dočasně unavené, pro výrazně vodní a zemské typy, zkrátka pro ty, kdo se neradi účastní beta testování – ještě řekněme čtyři dny dojezdu. Jak vidíte, času dost! Luna se samozřejmě po celou tu dobu zdržet nemůže, pokračuje přes další znamení, ale Luna ještě nikomu klackem nohy nepodrazila, bez obav. A co je ještě důležité zmínit? Poté, co rozjedeme provoz v tomhle inovovaném režimu, nastupuje Slunce so sextilu se Saturnem, aby celou naši akci stabilizovali! Bingo! Opravdu paráda a nádhera!

Zdroj: http://www.astropsychologie.cz/blog/nejnovejsi-verze-zivota-ke-stazeni

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png