Každá duše má svou vlastní jedinečnou melodii, každé srdce má svůj jedinečný rytmus! Potlačením zvuků uvnitř sebe-uslyšíte božskou melodii ticha a věčnosti.

Když posloucháte okouzlující zvuky Kouzelné flétny, chcete zavřít oči a rozpustit se v nich beze zbytku. Splynout s jemnou melodií a odletět daleko, zůstat sám s čistou, jemnou a moudrou přírodou, žít s ní v úplné harmonii alespoň jeden dlouhý den. Opustit všechny protivenství za sebou, zapomenout na problémy a užít si božskou krásu okolního světa. Radujte se z každého okamžiku, každého nového dne, usmívejte se na stoupající slunce a obdivujte krásné západy slunce. Zatímco hranice mezi spánkem a realitou je stále rozmazaná, probuzení za úsvitu, umytí jemnými kapkami čerstvé rosy, vdechnutí této opojné vůně svobody a létání-létání po oblacích. Ve dne se schovávají před horkem v stinné a chladné дивного lesa a večer spolu s větrem перелистывать zvuk vln pod ty své světlé stránky vzpomínek a snít-snít pod hvězdami o těch tajných přáních.

https://www.youtube.com/channel/UCa89x38deIKOACbMyR4q8wA


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě