Co jsou to “báry”?

32 bodů na hlavě – lehký dotek terapeuta na těchto bodech v specifických kombinacích umožní výměnu energie která je zablokovaná v mozku a v těle a dokáže obnovit její proudění.

Jak “Bars” působí?

“Bars” kombinace uvolňují všechny úvahy myšlenky, pocity, emoce, rozhodnutí, úsudky a názory z kteréhokoliv životního období, které jsou elektricky uložené v mozku. K tomuto uvolnění dochází při lehkém dotyku těchto bodů a to umožňuje, aby byly tyto nevyžádané uložené soubory vymazány.
Dalo by se to přirovnat k tomu, když se zhasnou světla v domě a potom se překlopí jistič nebo vypínací spínač, takže se rozsvítí, spuštěcí body umožňují, aby se rozsvítíla vaše světla. Energie vesmíru je k dispozici, a to má často za následek větší mír a klid, radost a stěstí v životě.
Lékaři, odborníky v oblasti biologie byly zaznamenány a zdokumentovány změny mozkových vln, které jdou od beta do mnohem uvolněnější theta vlny v průběhu jedné hodiny sezení. Naštěstí pro nás, v “Access” je již po mnoho let známo, že “Bars” dokáží změnit elektrickou funkci mozku.

Co můžeš očekávat po Access Bars® sezení?

Každé sezení je jiné. Nejhorší, co se může stát je, že se po této energetické masáži hlavy budeš cítit tak uvolněně, jako kdyby jsi obdržel velkou masáž. To nejlepší, co se může stát je, že se celý tvůj život může změnit.
Mezi nejčastěji pociťovanými účinky je:
zvýšený pocit míru a klidu
méně reakcí na situace, které tě mohly rozrušit v minulosti
klidnější a hluboký spánek
pocit, že vše, co tě znepokojovalo před masáží je pryč a už na tom víc nezáleží.

Jak dlouho trvá účinek Bars® masáže?

Pokud absolvuješ sezení Access Bars®, tvoje energetické dráhy pokračují v uvolňování zablokované energie napořád, výsledek je tedy trvalý. Pokaždé, když potom masáž zopakuješ, efekt se stává dynamičtější.
Nejlepší účinky jsou zaznamenávány obvykle během 3-4 týdnů po sezení.

Jak často bys měl opakovat Access Bars® masáž?

To je zcela na tobě. Jak dobře by ses chtěl cítit? Jak snadný si přeješ,aby tvůj život byl?
Někteří Access Bars® terapeuti se diví, proč tuto unikátní masáž nemůžeme absolvovat my všichni každý den! Nejraději by své spouštěcí body – “Báry” nechali běžet alespoň jednou týdně, nebo vždy, když se necítí ve své kůži, a nebo nejsou spokojeni a tím, co se v jejich životě děje. Po jakémkoliv významném šoku nebo traumatu nebo energetickém posunu jakéhokoli druhu je doporučováno sezení Access Bars®.

Komu může Bars® sezení pomoci?

Každému, kdo je ochoten po dobu sezení zůstat v klidu! Někdo nemusí ocenit zkušenost relaxace a považuje to za ztrátu času a další má zájem na změně a zlepšení svèho života a je ochotnější uvěřit, že mu sezení pomůže.

Mohou Bars® dát a dostat děti?

Děti a miminka těží neobyčejně ze spuštení jejich bodů. Jsou spontálnějsí než dospělí, což znamená, že nemají problém se změnou jejich těla a bytosti.
Je třeba poznamenat, že dětské spouštěcí body mohou pracovat velmi rychle. Často je vám zodpovězeno, kdy a jak dlouho se každá kombinace provádí a u dětí je to o mnoho rychlejší.

Mohou se děti naučit Bars®?

Absolutně! Protože děti méně uvažují o tom, co je možné a nemožné, mohou spustit tyto body snadno a lehce. Děti jsou sice v malých tělech, ale často jsou ochotni být větší a silnější než dospělí kolem nich. Všichni víme, že děti často svojí bezprostředností přitahují pozornost celého okolí.

Kdo může provádět Bars® pro ostatní?

Každý se to může naučit. Nevyžaduje se žádná předchozí zkušenost ve zdravotnictví nebo vzdělání v anatomii nebo masáži. Vše, co je třeba, je ochota se učit a pro začátek se zúčastnit jednodenního semináře.

Kde se mohu naučit Bars®?

Výuka probíhá pomocí více než 2000 Bars školitelů po celém světě, ve více než 170 různých zemích světa, z nihž mnozí cestují i do zemí, kde nežijí a učit lidi této technice se stává často jejich posláním. Školitele a různé stupně vzdělání najdete na tomto webu: www.bars.accessconsciousness.com

Z anglického originálu přeložila Zuzana Štěpánková, český text lze volně šířit na sociálních sítích s odkazem na website Access Consciousness a tímto dodatkem autora překladu.

http://accesszuzanagaia.simpl.com/links.html

http://access-consciousness-blog.com/2011/02/frequently-asked-questions-about-the-bars/

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png