Zdroj: Pixabay.com

Co si představíte pod pojmem léčba pijavicí? Mnohým z Vás se zřejmě zjeví před očima hororová scéna ze středověku, během níž doktor pouští pacientovi žilou, přikládá pijavice na tělo a používá různé jiné děsivé léčebné metody. Vyvedeme Vás z omylu.

Hirudoterapie, tj. terapie pijavicí lékařskou, se používá jako terapeutický prostředek už tisíce let, a to i v dnešní době. Nejde přitom o metodu používanou pouze v rámci alternativní medicíny, pijavice využívá i moderní medicína, např. plastická chirurgie. Hirudoterapie má protiotokové, bakteriostatické, analgetické účinky, obnovuje cévní poškození tkání a orgánů, snižuje krevní tlak, zvyšuje aktivitu imunitního systému, zlepšuje bioenergetický stav organismu. 

Pijavice jsou jedinečné tím, že do krevního oběhu vypouštějí prostřednictvím svých slin více než 100 různých biologicky aktivních látek, které pozitivně ovlivňují funkčnost lidského těla, a které nelze ani v současném světě vědy a moderních technologií stoprocentně nahradit.

Pozitivní účinky hirudoterapie se uplatňují zejména při různých kardiovaskulárních onemocněních.

Kardiovaskulární onemocnění jsou neviditelným strašákem dnešní doby. Jsou to nemoci, jejichž příčinou je hromadění tukových usazenin v cévách – například infarkt, cévní mozková příhoda, vysoký krevní tlak a další. Přestože mají na svědomí přibližně polovinu všech úmrtí v Evropě, jsou na okraji našeho zájmu. Proč? Většina lidí je stále podceňuje, protože samotné rizikové faktory nezpůsobují bolest. Ačkoli infarkt nebo mozková příhoda přicházejí náhle, ve skutečnosti nevzniknou ze dne na den – cévy se postupně ucpávají, až se nakonec uzavřou a nechtěný následek pak už přichází rychle.

To nás vrací zpět k hirudoterapii, která je výborným řešením mnoha problémů v této oblasti. Účinky hirudoterapie jsou skutečně působivé, avšak pro mnoho lidí je představa pijavic na vlastním těle nepříjemná nebo takovou terapii nemohou podstoupit ze zdravotních důvodů. Proto vznikl impuls vytvořit alternativu hirudoterapie ve formě doplňku stravy. Po několikaletém výzkumu odborníků na hirudoterapii vznikl produkt HirudoVital.

HirudoVital je jedinečná směs enzymů a látek čistě přírodního původu (diosmin, nattokináza, bromelain, hesperidin 90, komplex bioflavonoidů, rutin a mnohé další), které poskytují téměř všechny cenné benefity hirudoterapie pro zlepšení stavu těla i mysli.

100% vegan

Obnovuje kardiovaskulární systém

Zpevňuje a vyživuje cévy

Odstraňuje záněty a otoky

Podporuje hojení a imunitu

Ulevuje od bolesti

Produkt byl navržen tak, aby se mohl kombinovat i s konvenční léčbou a zároveň aby nezpůsoboval problém s nadměrnou antikoagulací v kombinaci s léky na ředění krve.

HirudoVital pozitivně působí při těchto potížích:

– křečové žíly

– chronické a opakující se záněty

– poúrazové otoky a pooperační stavy

– onemocnění trávicího traktu (záněty střev, Crohnova choroba, alergie na potraviny, celiakie)

– ateroskleróza

– kardiovaskulární poruchy

– artritida a artróza

– krevní sraženiny

– lymfedémy (otoky způsobené poruchou odtoku lymfy)

– migrény a bolesti hlavy

– endometrióza

– užívání antikoncepce (zmírnění následků)

a mnohé jiné …

 

Pro více informací získáte ve videích:

www.h2europe.company

info@h2europe.company


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě