Zdroj: Pixabay.com

Máte hlavu plnou starostí nebo se potřebujete jen zbavit tíhy, kterou s sebou nosíte? Vyzkoušejte práci s živlem větru, který nás učí lehkosti a pomáhá odnést vše, co již nepotřebujete. Vnímejte ho a požádeje o pomoc. Určitě se vám uleví.

Doba čtení 1,5 min.

Cesty k sobě


Naladit se na vítr a uzřít jeho obrovský dar. Vítr je ten, který odnáší vše staré a nefunkční. Vítr čistí energie, vše staré, co mu odevzdáme odnáší pryč, aby mohlo přijít to nové. Pomáhá nám pročistit vzduch (i éter) a všechny místa, kam se normální cestou nelze dostat. Pokud uvidíme dary větru a začneme je užívat, náš život se stane lehčím a radostnějším.

Zdroj: Zivot-ze-srdce.webnode.cz

Jak na to? 

Co nejsnadněji. Usnadňujme si život, zjemňujme život, milujme život.

Pokud přijde vítr, pokud začnete vnímat vítr venku, zastavte se a nejdříve se slaďte s energií větru tak, že ho začnete vnímat, cítit, necháte ho prostupovat vaším tělem (všemi vašimi buňkami). Spojte se s ním vaším srdcem. 

Poté v sobě najděte tu situaci, pocit, trápení, bolest, vzorec či program, který chcete již opustit a pošlete ho po větru. Prostě ho odevzdejte větru. A s tímto pocitem, že jste již vše odevzdali, poděkujte a již se k té situaci nevracejte, nyní jen víte, že je to vyřešeno, pryč, odneseno a díky tomu může přijít energie nová a již čistá (lehčí a nejlepší možná).

Přes vítr můžete odevzdat a poslat všechno, můžete poslat jednu situaci a nebo tisíc situací, prostě jak to cítíte. Pošlete, odevzdejte vše, co již nechcete!

Tak snadné to je, tak krásné to je, a tak to i funguje.

S láskou Tereza

Zdroj: zivot-ze-srdce.webnode.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě