Chcete zjistit, v jakém stavu je vaše tělo? Pak dávejte pozor na signály, které vám zasílá o tom, zda je čisté a zdravé, nebo naopak plné toxinů.

Toxiny absorbuje vaše tělo každý den – prostřednictvím dýchání, stravy, vody či dokonce přes pokožku.

Obvykle je dokáže neutralizovat v játrech a vyloučit stolicí, močí nebo potem. Avšak nedostatek fyzické aktivity, případně doplněný špatnou stravou, mu v tom dokáže zabránit.

V takovém případě vám tělo zašle signály, které je dobře umět správně rozpoznat. Zde jsou 4 nejčastější z nich:

1. Fyziologické potřeby

Častá návštěva toalety je příznakem, že máte v těle příliš mnoho toxinů. Nemusíte se však hned obávat.

Během toalety zároveň dochází k jejich odstraňování z těla. V opačném případě by mohla nastat jejich opětovná absorpce do těla například v tlustém střevě.

V těchto případech je vhodné konzumovat více tekutin, čajů a probiotik. Pomůžete tím zvýšit výkon vaší střevní mikroflóry.

 

2. Nepříjemný dech

Dalším typickým příznakem zvýšené toxicity těla je zápach z úst.

Může jít také o následek patogenních bakterií nacházejících se ve vašich ústech a žaludku, případně vysoké koncentrace toxinů v těle, které přetížená játra nejsou schopna zpracovávat.

Na vyřešení zápachu z úst si denně čistěte nejen zuby, ale i jazyk a také pijte petrželový čaj, který je přirozeným detoxikátorem.

3. Jsou vám nepříjemné určité vůně

Pokud vám některé parfémy nebo cigaretový kouř způsobují silné alergické reakce, může se jednat o přítomnost toxinů v těle. Totéž nastává při potížích s játry.

V tom případě se ucpávají dýchací cesty a vůně tak cítíte mnohem intenzivněji než obvykle. Může to vést až k bolestem hlavy či nevolnostem.

Zde pomůže čaj z hlohu nebo z květů pampelišky. Dobré zkušenosti byly zaznamenány i s ricinovým olejem.

4. Potíže zhubnout

Jsou zdokumentovány mnohé případy, kdy toxiny v těle brání shazování tuku.

Hlavním důvodem je fakt, že mnohé toxiny (jako je například dioxin či pesticidy) jsou navázány na tuk, a proto ho tělo drží, aby pomocí něho izoloval toxiny z krevního oběhu a důležitých orgánů.

Ujistěte se, že vedete zdravý životní styl, hýbete se a konzumujete stravu s obsahem vlákniny a enzymů (syrové ovoce a zelenina).

Tímto způsobem se zbavíte nejen toxinů, ale také váhy navíc. Zabijete dvě mouchy jednou ranou.

Závěr

Více informací o způsobech detoxikace těla najdete v článcích, které se tomuto tématu podrobně věnují, jako například tento článek.

Nezapomínejte, lepší je tělo včas vyčistit a vyhnout se vážným onemocněním jako rakovina či cukrovka, než se později pokoušet uvedené nemoci léčit.

Zpracovala: Vylectese.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě