Nauč se, jak se stát tvůrcem svého života

datum 26. 5. 2021

V tomto bezplatném úvodním online kurzu s Dr. Joem Dispenzou se naučíš, jak překonat svou minulost a jak si vytvořit nový život díky tomu, že porozumíš síle svých myšlenek, pocitů a návyků a začneš tuto sílu využívat k vytvoření zdravějšího, bohatšího a šťastnějšího života! 


Kurz je k dispozici ve verzi s českým dabingem a také v angličtině s českými titulky

Zajímá tě, jestli se jedná o kurz, který jsme představili před rokem pod názvem "Poznej sílu své mysli"? Ne, tento kurz veřejně nabízíme poprvé. Dosud ho měli možnost absolvovat jenom ti, kdo už prošli kurzem "".

V našem bezplatném úvodním online kurzu, který začíná 05.06.2021 se zaměříme na tato témata:

Lekce 1: Proč je změna tak obtížná

Samotný proces změny a transformace, kdy pracujeme na tom, aby naše chování odpovídalo našim záměrům, je velice obtížný. Největší výzvou je překlenout propast mezi našimi znalostmi a zkušenostmi. Změna ale není tak těžká, jak si myslíš, pokud víš, jak zaměřit svou pozornost a kam nasměrovat svou energii. Tvé tělo neustále následuje vedení tvé mysli, kdykoli soustředíš svou pozornost na různé prvky ve vnějším světě. Je tedy možné, že tvé tělo pak bude následovat mysl do neznáma, stejně jako to dělá u zážitků, které už jsou ti známé.

Lekce 2: Kvantový pohled na věc

V dnešní době většina lidí žije v módu přežití. A to znamená žít v neustálém stresu. Stres se objevuje tehdy, když jsou mozek a tělo vyřazeny z rovnováhy. Kdykoli emocionálně reaguješ na své vnější prostředí, dostáváš se do kontaktu s neviditelným elektromagnetickým polem, které obklopuje tvé tělo, a začínáš produkovat určité chemické látky. Život ve stresu znamená, že je tělo stále zaplavováno přívalem energie z adrenalinu. Postupem času se lidé stávají závislí na tom, co je zdrojem tohoto stresu, a začnou to sami vyhledávat. 

Lekce 3: Meditace

Pokud jsi pořád ve stresu a veškerá tvá pozornost je zaměřená do vnějšího světa, odpojuješ se od jednotného pole možností. Když ale omezíš informace přicházející skrze smysly, které se dostávají do tvého mozku z fyzické reality, o to více se pak můžeš soustředit na svůj vnitřní svět myšlenek a pocitů. Tento proces vede k velice významným fyziologickým a biologickým změnám v mozku. Přesunutím pozornosti od problémů a odpojením se od vnějšího světa se dostáváš mimo své tělo a čas. 

Lekce 4: Jak na to?

V této lekci se Dr. Joe Dispenza podělí o své zkušenosti a pokusí se odpovědět na otázku, proč je pro mnoho lidí tak těžké učinit nějaké měřitelné změny. Ve své knize Zbavte se zvyku být sami sebou nastínil některé z principů osobní změny a transformace. V knize Vy jste placebo ukazuje, jak je možné se vyléčit pouhou myšlenkou. V tomto online kurzu zjistíš, že už teď máš na dosah vše potřebné pro spojení s jednotným polem inteligence, která nás stvořila. Naučíš se, jak uspořádat svůj autonomní nervový systém a vytvořit si ve svém těle více celistvosti a rovnováhy. 

Zaregistruj se hned teď! ZDE 

https://elopage.com

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě