Nastává doba zrození lásky

datum 13. 12. 2018

„Barunko, prosím Tě, co se to děje v posledních dnech?“ slýchám ze všech stran. Moji milí, už je mi to úplně úsměvné, že opět budu mluvit o transformaci vědomí, když to přece vykládám každý úplněk či každé druhé novoluní. Jenže ono to tak opravdu je! Krok po kroku se naše vědomí mění, i když to teda vůbec nevypadá, zjemňuje se a mění do lásky. Naše země začíná vibrovat vyššími vibracemi. Vše se tedy také i točí a děje rychleji.

Přináším pár tipů, kde byste v následujících dnech mohli zaškobrtnout. Tato energie bude vrcholit při ultrasilném úplňku, který je i zimním slunovratem 21.12.2018. Já v té době budu dělat posvátný ohňový rituál pro zrození lásky.

Ohňový rituál

  • To, že se nám zdá, že se všichni zbláznili a snaží se vše stihnout, křičí na své děti „dělej, dělej, honem, honem“, jsou vyšťavení, maximálně unavení a vyčerpaní, je z důvodu toho, že toho před Vánoci máme logicky víc co zařídit, ale také z toho důvodu, že se opravdu vibrace planety zrychlují. Naše těla to cítí a podvědomě se snaží dovibrovat, protože se snaží tyto vibrace následovat a taky zrychlit a tak se hluboko uvnitř nás dere ten tolik známý pocit “nestíhám, je toho moc”. Ovšem tím, že zrychlíte své tempo, budete méně spát a více pracovat, tím tomu nepomůžete. Naopak. Při každé energetické změně je potřeba spát minimálně 8 hodin, dobře jíst a podpořit své tělo, aby zůstávalo v klidu a pohodě. Proto místo stíhání zbytečných věcí se zaměřte na svou psychickou i fyzickou pohodu.
  • Proč lidé jsou nyní více nervózní, lijí se z nich jejich bloky a traumata o stošest a já to musím schytávat? Neberte si nic osobně. Nacházíme se v období změny a proto pokud chceme něco změnit, musíme nejprve uvidět, že máme nějaký problém, bolístku nebo blok. Proto se stává, že z bloků začneme jednat a tedy na sebe i druhé sypeme své obavy, strachy, zuřivost, agresi, zoufalství ze zlomeného srdce, vztek, nelásku či problémy s egem. Nezlobte se na druhé, když se to stane, všichni se potřebují probudit, nejen Vy a bez toho, že bychom uslyšeli stokrát své rady míněné pro druhé, ale ve skutečnosti adresované nám, tak se nic nezmění. Berte život sportovně jako velikánský trenažér, kde si můžete vyzkoušet, jak překročit své bloky a jednat z lásky a s respektem k sobě i druhým.
  • Zkuste si dnes poděkovat. Ne, nespadla jsem z višně. Zkuste si zavřít oči a přijmout své chyby, poděkovat za ně a uvidět v nich možnosti růstu i ponaučení a dovolte si představit, jak byste se chovali, kdybyste své chyby neměli. Pak to jednou zkuste. Zkuste vyměnit své běžné chování za láskyplné. Zkuste se vydat pro jednou jinou cestu. Schválně, co Vám to přinese. Život je cesta a je nádherné, když ji budete brát jako nejbáječnější dobrodružství a budete zkoušet měnit své zaběhlé koleje. Třeba Vás Váš vláček doveze k Vašim snům.
  • Proč se dějí věci, které jsem si nenaplánovala a nepřeji si je? To, že máme pocit, že se nám do života vrací výzva, kterou již máme přece dááávno zpracovanou nebo to, že přichází něco jak blesk z čistého nebe, což se opravdu, ale opravdu nehodí a my to vnímáme jako špatné, není vždy zárukou toho, že se jedná opravdu o něco zlého. Stojíme totiž jen na jednom dílku našeho puzzle, které má třeba zrovna v těchto dnech trošku tmavší barvu, ale ve skutečnosti utváří nádherný obrazec. Odpovědí pak na tuto situaci je trpělivost. Dovol si nic nesoudit, posečkat a vytvrvat až do té doby než uvidíš celý obrázek. Vyhni se rychlým reakcím vycházejícím z emocí. Není vždy vše tak, jak se na první pohled zdá. Ve skutečnosti se Ti nemůže stát nic zlého. Pouze nového, něco, co Tě posune zase o kousíček dál.

Jak využít tedy období do Vánoc?

Buďte co nejvíc sami v sobě. Dovolte si meditovat více než kdy jindy. Nacházíme se v požehnané době a proto, aby nás aktuální silné energie na Zemi nemusely položit na lopatky, buďte moudří a využijte je ke svému posunu a tranformaci. Můžete si uvědomovat, jaký byl Váš minulý rok, kam Vás posunul a co ve Vás proměnil. Můžete také se naladit na rok následující, nastavit a nacítit nové zvyky, které chcete přijmout. Dovolte si odpustit lidem, kteří Vás tento rok vychýlili z rovnováhy ať vejdete do roku 2019 s čistým štítem a ve své energii. Opravdu každý den meditujte. I kdyby jste neznali jinou techniku než zavřít oči a vědomě doprovázet svůj dech s uvolněním myšlenek. Všechno se počítá. Kdo už je zdatnější v meditacích, tak vybírejte si takové ať už vizualizace, vedené meditace nebo i meditace s mantrou, které jsou k uvolnění bloků na srdci a probuzení svého nejčistějšího vědomí do lásky. Protože právě to se nyní děje, čistíme se a probouzíme svá srdce do lásky. Při porodu a zrodu nového života ale vždy přichází trocha krve. Nemyslete proto na drobné bolístky, ale na to úžasné, co právě ve Vás vzniká.

S láskou, Baru.
www.barbarasuskova.cz
FB Barbora Šušková

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico