Představujeme vám přednášku originálního vědeckého samouka Nassima Harameina z konference v Cognos v roce 2010. V nových souvislostech hovoří o fraktální podstatě a geometrii vesmíru, starověkých civilizacích, pyramidách, matematice i templářských rytířích. Narodil se 20. listopadu 1962 ve Švýcarsku. Společně s fyzičkou Elizabeth Rauscherovou vymysleli koncept zákonitosti měřítek, která sjednocuje kvantovou fyziku s Einsteinovou teorií relativity. V roce 2003 založil Haramein neziskovou organizaci The Resonance Project Foundation, kde je v současné době ředitelem výzkumu. Tvrdí, že dekódoval piktogramy. Jeho tématy jsou kromě jeho sjednocené teorie pole i koncepce holofraktografického vesmíru, templáři, kabala, Strom života a další. Haramein konstatuje, že některé z geometrie byly nalezeny v troskách starobylých objektů a zároveň v kruzích v obilí.

Nassim Haramein strávil podstatnou část svého života zkoumáním elementárních základů geometrie hyperprostoru, studiem různých oblastí teoretické fyziky, kosmologie, kvantové mechaniky, biologie, chemie, antropologie a pradávných civilizací. Kombinováním znalostí a pozorováním souvislostí v přírodě objevil specifické geometrické pole, které chápe jako základní stavební kámen jeho Jednotné teorie polí.

1/6 – Nové axiomy fyziky, fraktální teorie vesmíru:

2/6 – Nový přístup k atomu, protonu a černým dírám:

3/6 – Sjednocení kvantové fyziky a teorie relativity:

4/6 – Struktura vakua, kruhy v obilí a starověké civilizace:

5/6 – Starověké civilizace, posvátná geometrie a mimozemšťané:

6/6 – Mimozemšťané a zařízení na volnou energii:

Bonusová část – Otázky & Odpovědi:

Velké díky Filipovi Šusterovi za překlad titulků k filmu do češtiny. Tento překlad je sponzorován crowd-fundigovým projektem na Indiegogo.com, kde můžete Filipovi přispět.

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png