Proč léta bráníme vodu? Je to prosté. Bráníme sebe a své rodiny. Máme děti a chceme žít v suverénním státě a ne pod nadvládou soukromých firem a koncernů.

Protože jsme přesvědčeni, že pokud nám budou v ČR pumpovat vodu cizinci, nedoplatíme se a přijdeme o svobodu. Již před 16 lety jsme začali činit první reálné kroky k obraně vody. I díky tomu nám v 1/2 ČR VODU dál prodávají městské vodárny a dnes máme v rukou rozsudky, které dokládají, že jsem se nemýlil. Začal boj o vodu.

Naše úsilí nese ovoce

Rozumnou cenu vody i dotace z EU. Můžeme se “pochlubit” řadouvítězství. Ubránili jsme soudní cestou před vytunelováním VAK Pardubice. Pomohli jsme rozumným politikům zachovat vodu v rukou měst Přerově, v Náchodě …

Díky tomu všechny tyto městské vodárny, reinvestují peníze vybrané od lidí do obnovy vodárenských trubek a čerpají dotace z EU na drahé investice. Cenu vody mají nižší než regiony, kde je voda v rukou cizinců.
WEB

>>CENA VODY V REGIONECH ČR v ROCE 2018<<

Uspěli jsme opakovaně i při obraně městské vodárny VAK Kroměříž a aktivně pomáháme bránit vodárny v dalších regionech i tím, že lidem i zastupitelům poskytujeme informace a odhalujeme praktiky nájezdníků.

V roce 2016 na základě našich právních kroků a důkazů dospěl Vrchní soud v Olomouci k významnému pravomocnému usnesení, proces vedoucí k instalaci koncernu do pozice správce monopolu vody na Zlínsku byl hanebný, nemravný a protiprávní. Jde o zásadní precedens, protože obdobný hanebný proces proběhl v řadě dalších regionů – např. na Kladensku.

Mysleme na budoucnost

Záleží nám na České republice a nechceme, aby naše děti žily ve světě, kde vládnou anti-politici, nominanti finančních skupin a lži byly na denním pořádku. Připadá nám správné a smysluplné bránit vodu, své rodiny i naše přírodní bohatství. Zdroje naší současné i budoucí prosperity.

Společnost dokážeme proměnit pouze společně

Všichni chápou, že člověk sám má proti miliardám Hadům v oblecích malou šanci, ale pokud se lidé spojí, vzniká síla, která dokáže změnit cokoli. Společně se lidem podaří nastolit vládu zdravého rozumu ve Francii, v Německu a půjde to i u nás. Proto jsme založili:>>Nadační fond PRAVDA O VODĚ<<
Lidé se k nám mohou přidat nebo nám mohou pomoci v boji o vodu.

Vodě i nám v boji o vodu pomůže Váš podpis, Váš hlas, Vaše sdílení a šíření informací a Váš zájem i finanční či jiná podpora.

Chcete udělat další krok? 

Pak se  staňte fanouškem FB VODA LIDEM a informace o vodě sdílelejt a šířite.Takto pomáhá paní L.Jelínek, která nám napsala:

“Sdílela jsem petici na FB stránce a budu to v intervalech 2-3 dní opakovat hodně štěstí s peticí, moc Vám fandím.”

Pokud nemáte Facebook, tak informace můžete lidem poslat přes e-mail.

Děkujeme

Radek Novotný
spoluzakladatel Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ

www.pravdaovode.cz/nfpov


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png