na tomto odkazu najdete zajímavé info v diskusích

http://www.osud.cz/je-tady-dorazila-energie-z-vesmiru-svet-v-dimenzionalni-zmeneze-vcerejska-na-dnesek-1000000-nasobek

Vzhledem k tomu, že jsem byl požádán jirkou na dotaz od čtenářky jankafa a prosbu, abych vysvětlil co vlastně za energie na planetu Zemi přicházejí, a také vysvětlil bovis jednotky. Co to vlastně je za energie a jaký mají původ. Velice rád to učiním, I když to pro mnohé nebude asi s pochopením jednoduché.

Celý vesmír je jedna jediná energie.  Energie je nehmotná. Je v podobě záření. A toto záření může být v mnoha podobách. (Neplést s radioaktivním zářením).
Okolo nás existují v atmosféře zásadně dva druhy iontů. Pozitivní a negativní.  A protože nás ve škole učili přesně pravý opak, je nutné si uvědomit následující.  Veškeré pozitivní ionty jsou pro člověka nebezpečné až smrtonosné. Naopak negativní ionty jsou pro člověka životadárné a zdraví podporující. Buňky v těle mají negativní energie a jsou zdravé. Nemocné buňky začínají mít mnoho pozitivních nábojů.
Pozitivní je vždy levotočivé, čili destruktivní, naopak negativní je vždy pravotočivé, čili konstruktivní. (neutronová bomba vysílá neutrony levotočivé – smrtící, opakem jsou zařízení na opravu těla pravotočivé neutrony-životadárné a rekonstruktující=opravující).
V kancelářích u wifi zařízení se hromadí destruktivní pozitivní ionty a lidé jsou většinou vyřízeni a nemocní. Rovněž tak klima způsobuje přebití kanceláří pozitivními ionty. To stejné platí o klima v autě, pokud nemá na vyrovnání iontů aktivní ionizátor. Náboj v kancelářích s těmito zařízeními je kolikráte měřen kolem  50.000 pozitivních iontů na kubický centimetr ccm.
Vysvětlení iontů.
Pro ty z nás, kterým už středoškolská chemie vyprchala z hlavy připomeňme, že ionty jsou atomy, které získali nebo ztratili elektron. Negativně nabité ionty se v přírodě vytvářejí během výměny energie, třeba přeměnou světla v hmotu – lesy a veškeré stromy a květiny. Při srážce atomů taky dochází k tvoření negativních iontů – jako např. vodopády, blesky a vlnobití a je jim přisuzován blahodárný vliv na zdraví člověka, počínaje léčbou deprese a konče posílením imunitního systému. Když srovnáte zatuchlý vzduch v nějaké kancelářské budově podporovaný umělými vonnými esencemi (kde nejsou téměř žádné negativní ionty), většinou jen  pozitivní (destruktivní) ionty. Naopak můžeme počítat s uklidňujícím účinkem vzduchu na mořském pobřeží, regenerační účinek negativních iontů Vám je tedy naprosto jasný.
Japonci již dávno začali propagovat kúry s negativně nabitými ionty – pro příklad uveďme vzdušné filtry (instalované v kancelářích za účelem osvěžení vzduchu a inspirování konstruktivního myšlení). Něco o iontech si můžete přečíst ZDE.
Například orgonity jsou také tvůrci vysoce negativních iontů a je to způsobeno vysokým atomovým číslem kovu a nízkým atomovým číslem pryskyřice či umělé hmoty. Orgonity také způsobují konstruktivní atmosféru v  bytech či kancelářích a všem je vřele doporučuji.
Když jsme si vysvětlili ionty, pro snažší pochopení dále psaného tématu, můžeme nyní přistoupit k energiím, které jsou všude, ale není jim věnována skoro žádná pozornost. Řekl bych záměrně se o nich nehovoří, protože by lidem mohli odhalit mnoho konstruktivních souvislostí.
Hmota je 6 kráte komprimovaná energie.  Jak to stvořitel nebo architekt udělal, prosím neptejte se mně.
Daleko důležitější je energie, mnohými lidmi viditelná energie, která může být pro lidi velice konstruktivní a opravná pro organismus. Nebo taky destruktivní a pro organismus po určité době i smrtelná. Dostala název a je měřena v jednotkách Bovis.
Měření energie u různých předmětů, míst, vody, potravin a mnohého jiného kdysi odhalil fyzik jménem A. Bovis. Nejsou to energie hmoty. Jednotky těchto kvant energie byly pojmenovány právě po něm. Naopak hmota přitahuje určité druhy energií, které ji ale nejsou vlastní. A můžeme říci těmito druhy energií hmota, místo, člověk a další předměty či pokrmy “září-vyzařuje”.  Je to něco podobného jako antény či rezonátory, které přitahují určitý druh energií.
 Má vlastní zkušenost s novou energií
….kterou jsem během posledních dvou dnů udělal. Jsou prakticky navině nepochopitelná kvanta energií, která se řítí na naši planetu. Den ode dne se násobí a je to skutečně “FIČÁK”. Energii, která je označována jako konstruktivní, a působící hlavně na DNA, vychází pravděpodobně ze slunce. Jsou zaznamenány nepochopitelné aktivity na slunci.
Vliv těchto energií na lidské a zvířecí organismy může být různorodý. Rád Vám sdělím, Vážení čtenáři okénka strašidýlka marného, moje osobní zkušenosti posledních dvou dní.
Předevčírem, to bylo 18.06.2014, jsem byl na cestách po vlastech českých. Na různých místech se mně stalo, že mně lidé nedali celkem 8 krát přednost v jízdě. Vždy jsem zakroutil hlavou a naštěstí se dalo vše vybrzdit, dvakráte jsem musel vyhnout do boku, protože bych auto už nezastavil.
Včera 19.06.2014 se situace opakovala celkem 2 krát. Jel jsem jenom krátký úsek, asi tak do 150 km tam a zpět. Opět se stalo, to stejné co předevčírem. Auto na naprosto přehledné T-křižovatce pár metrů před mým průjezdem z pozice stop mně vjelo do vozovky a já musel prudce vybočit do protisměru, kde naštěstí nic nejelo, několikráte jsem zatroubil a jel pak dál. Asi za 5 kilometrů byla stavba na silnici se semaforem. Auto které mně nedalo přednost, zastavilo za mnou. Já vystoupil a šel se zeptat člověka, z jakého důvodu mně nedal přednost. K mému velkému překvapení mně sdělil, že zastavil na stopce, rozhlédl se a když byla cesta volná, tak pokračoval v jízdě. Mé auto prý vůbec neviděl a to jsem byl pár metrů od něj. Na brždění ale nebylo dostatečné místo, proto to prudké vybočení a předjetí.
Úplně stejná situace se opakovala potom ve městě, kdy moje auto opět vůbec nevidel řidič jiného auta. Na semaforech jsme zastavili vedle sebe, opět jsem vystoupil a ptal se řidiče, proč nedal přednost v jízdě. Sdělil mi, že moje auto vůbec neviděl a vozovka byla bez aut. Taky jenom zaregistroval kvičení kol a předjetí. Pak už mne viděl.
Poslední dva dny bylo mnoho nehod na cestách po celé Evropě. S velkou pravděpodobností jsou viny energie, které se ze slunce či vesmíru dostávají na planetu Zemi.
Pamatujte na předpověď Hoppi indiánů, kteří vyslovili následující:
KE KONCI ČASŮ LIDSVA SE LIDÉ VYSTĚHUJÍ ZE SVÝCH NEOBYVATELNÝCH DOMŮ, BUDOU BYDLET NA POLI A CHODIT BOSI.
Poslední dobou je opět mnoho požárů nákladních automobilů a různých fabrik na výrobu plastů. Možná jsou to právě tyhle energie, které způsobují řečené.
Mnoho lidí si stěžuje, že jim právě v práci kolabují počítače a výpočetní technika, vypadávají sítě, nejen mobilních telefonů ale taky jiných systémů.
Jaké zkušenosti máte prosím Vy. Napište do diskuze k jirkovi do jeho okénka rychlovka s jm. Děkuji Vám za Vaše zkušenosti.
tm dodává: v minulosti se mi nic podobného nikdy nestalo…..

…..s Láskou a úsměvem tomáš marný….


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png