Napojte se na svůj zářivý Vesmír

datum 26. 8. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Když jsme před nějakým časem pozorovali večer hvězdy a stali se jedněmi z mnoha, kteří se chtějí potěšit pohledem na meteorický roj Perseidy, pocítila jsem v sobě něco, co už jsem dlouho nezažila a vlastně, kdo ví, jestli v tomto měřítku vůbec kdy ano.

V objetí a s hlavami směrem vzhůru k nebi jsme se těšili z „padajících hvězd“ a mnou se rozléval naprosto úžasný hřejivý pocit radosti, štěstí a naplnění. Protože bolest za krkem je po nějaké době poměrně neúprosná, lehli jsme si na zem, a to se nám naskytla ještě krásnější podívaná. Mléčná dráha byla přímo nad námi a meteorický roj se u ní pořádně proháněl. Jedna padající hvězda za druhou. Neubránila jsem se vzpomínce na krásný film Hvězdný prach, který v sobě nese velmi hluboká poselství a říkala jsem si, kde ta která Yvaine zrovna asi dopadne a jakou souslednost událostí to přinese. Padající hvězdy a jejich kouzlo…

Dívala jsme se na tu krásu nad hlavou a najednou jsem to ucítila…to nekonečno…ne vně, ale uvnitř sebe. Jako bych byla součástí toho nádherného, hlubokého a mystického Vesmíru. Ne jen pouhým pozorovatelem, ale jako by celý Vesmír vycházel z mého nitra, z té největší hloubky, kterou si jen dokážeme představit. Cítila jsem spojení svého Srdce, své Duše, s tím vším tam nahoře. Tu proměnlivost a současně věčnost všeho v nás. V tu samou chvíli nádheru a požehnanost okamžiku TADY A TEĎ a zároveň jeho pomíjivost.

Pocítila jsem plné ponoření se do té úžasné a jasné oblohy. Najednou to bylo, jako bych se dívala na projekci sebe sama na tom plátně tam nad námi. Možná jako veškeré bytí mé duše…inkarnace předešlé i budoucí, prostě na samu sebe ve všech svých proměnách a existencích. Kouzlo okamžiku bylo tak nádherné a prožitek tak hluboký, že jsem si uvědomila, že mi po tvářích stékají slzy.

Takových okamžiků uvědomění a splynutí nebývá mnoho, i když pokud se nacházíte na té správné cestě k sobě samým, je jich stále více. Najednou kolem sebe vidíte tolik souvislostí a hlubokého propojení, že se nestačíte divit. Věci a zážitky, které byly dříve tak nějak běžné, se vaším životem začnou prolínat a ukazují se ve své jedinečnosti. Začnete pociťovat jednotu sami se sebou a doslova s celým Vesmírem. Se vším, co je ve vás i všude kolem, protože zjistíte, že to nádherné hluboké kouzlo je propsané úplně ve všem, jen vy jste dosud nebyli v takovém rozpoložení, aby se vás také tak hluboce dotýkalo.

Tento stav je dobré si v sobě ukotvit, protože se k vám bude vracet stále častěji. Od této chvíle budete vědět, že vy a vše kolem vás je JEDNO. Pocítíte tu nekonečnost svého potenciálu vycházejícího ze samotného Zdroje a s tím už se dá velmi dobře pracovat. Každý prožíváme moment uvědomění svého napojení na Zdroj jiným způsobem, ale vždy ho bezpečně poznáme a v ten okamžik se v nás otevře zcela nová brána prožívání a vnímání.

Zkuste si pravidelně, alespoň jednou týdně, najít chvilku pro sebe, klidně a pohodlně se usaďte nebo ulehněte a vnímejte toto krásné spojení. Naciťte se na něj svým vnitřním zrakem a prozkoumávejte další a další místa, kam vás vaše Duše povede. Mohou se před vámi otevřít dosud zcela nepoznaná místa, která se mohou hlásit o to, abyste je nově začlenili do svého bytí a prožívání. Můžete také narazit na spoustu zákoutí, která k prozkoumání až tak lákat nebudou, nicméně vy v tu chvíli v sobě pocítíte potřebu a nutkání se do nich vydat. I tyto „temné“ koutky jsou vaší součástí, takže není dobré je opomíjet a přehlížet je, neboť právě ony v sobě mohou nést hluboká světelná poselství, která vám dosud zůstávala skryta. Každá temnota s sebou zákonitě nese i světlo, a pokud se nebojíte projít i temnými kouty své Duše, svého Vesmíru, pomůže vám seznámit se sami se sebou.

S láskou,

Ilona 💗

Zdroj: www.ilonasplichalova.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico