Zdroj: Pixabay.com

Na obloze denně, doslova každý okamžik nalézáme inspiraci pro ná život. Obrazy se mění tak, jako emoce a pocity naší subjektivní reality. Co je nyní skutečné, to v příštím okamžiku už není. Zachyťte krásu každého okamžiku, třeba přes nebe a jeho scenérie.

Doba čtení 0,5 min.

Cesty k sobě


Už jsem si ověřila, že se to děje hlavně tento rok. Prostě obloha nám posílá skoro každý den nádherné scenérie a je na každém z nás, jestli je vidíme, sledujeme a kocháme se. Východy a západy slunce, celodenní pochodující mráčky, barevné obrazy proměňující se v poryvu větru. Je to pastva pro oči i duši.

A tyto obrazy umí ještě něco navíc. Vracet vás ke skutečnosti. Je totiž jedno, co zrovna řešíte, jak se cítíte nebo co vás zrovna rozladilo, ale obraťte svůj zrak na nebe a uzříte skutečnost, pravé hodnoty a to, co jediné doopravdy existuje.

To, co vás rozladilo, co vás bolí a trápí je jen emoce, není to skutečnost, ale jen pocit, který brzy odejde. Stejně jako obrazy oblohy, které se před vámi zrcadlí. Tak se nadechněte a uzřete tu krásu.

Jak se cítíte? Je to lepší? Jasně, že je to lepší, protože tohle je život, ty mraky, to světlo, ty obrazy, ten vzduch, ta vůně, která vás obklopuje.

A jak se nyní cítíte? Naplněni? Vděčni? Ano, to dokáže příroda a obloha, která nám připomíná, co je skutečnost, a že naše emoce jsou jen iluze, které pominou, jakmile si ji uvědomíme a přejdeme do srdce.

A to právě činí příroda a obloha také, vrací vás do našeho srdce.

A když máte opravdu štěstí a jste milováni (a to jsme všichni), tak uzříte i duhu a to je teprve nářez:) No, kolik duhy za život spatříte? Tak budete dávat pozornost emocím a trápení, nebo tomu krásnému?

Rozhodnutí je na vás, ale jen připomínám, že jste sice věčné bytosti, ale v tomhle těle, v této době, na této planetě jste tu na opravdu malý okamžik, tak se zastavte a začněte vidět krásu.

Zdroj: Zivot-ze-srdce.webnode.cz
Zdroj: Zivot-ze-srdce.webnode.cz
Zdroj: Zivot-ze-srdce.webnode.cz

Autor: Život ze srdce

Zdroj:zivot-ze-srdce.webnode.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě