NABÍDKA PROSTORU k prezentaci v knize BRÁNA DO OSVÍCENÉ CIVILIZACE

datum 25. 6. 2022

Dobrý den,

rád bych nabídl prostor k prezentaci v knize

BRÁNA DO OSVÍCENÉ CIVILIZACE.

Nabízím to jako možnost být umístěn do první řady mezi významné nositele nově vznikající osvícené civilizace jakožto inspirace již tak tvořících vědomých tvůrců.

Současně jako možnost podpořit tuto aktivitu, která se může proměnit na celosvětové masivní hnutí a významně se zasadit o celosvětovou proměnu do nových úrovní naší celoplanetární reality.

Jde o prezentaci v zadní části knihy jako součást ukázky vznikající zelené sítě vědomých tvůrců nové reality.

Více informací v přiloženém textu.

Na konci textu je nabídka finančního ohodnocení za takový prostor k prezentaci.

NABÍDKA PROSTORU k prezentaci v knize BRÁNA DO OSVÍCENÉ CIVILIZACE.

Jedná se o semínko záměru vytváření zelené sítě (viz popis na konci v odkazu).

Tedy o projekty, jež by s touto sítí souzněly.

Výměnou za poskytnutí finančních prostředků k dalšímu rozšiřování knihy.

Kniha byla iniciována k datu 22. 2. 2022, 22:22. Byla vyslána na dlouhou cestu a nese v sobě vizi celosvětové telepatické sítě propojení síly a planetární osvícené rady.

Ke knize je připravena i jakási druhá část, jež je spíše doplněním – TOVÁRNA NA SNY, která v sobě nese vizi mechanismů manifestace a ukotvování do reality, obsahuje již konkrétní zásahy a projekty. Kniha TOVÁRNA NA SNY bude vydána již s vizí sbírat prostředky na svou realizaci. S tím souvisí i vize dalších produktů jako velký kalendář planetárních meditací, jenž by vybíral na výzkum skupinového působení, a další projekty jako audio hudební opera a pohádka LEGENDA O DUHOVÝCH BOJOVNÍCÍCH… jež by sbírala finance na první osvícenou planetární radu. V tomto duchu se nese dalších mnoho projektů.

Planetární meditace se dá vnímat jako energetická práce, jež připravuje jakési klima, pozvedá vibrace a tvoří podmínky pro vstup nových osvícených opatření do naší reality.

S tím již souvisí vize zmíněné zelené sítě. Z dlouhodobého hlediska toto semínko může vykrystalizovat v každoroční kočovný jarmark po celé České a Slovenské republice, kde se na náměstích budou setkávat místní tvůrci nové doby.

Knihu si tisknu vlastním nákladem a objednávám si ji v menších várkách. Když várka dojde, objednám další. Tento koncept je nastaven k pomalému růstu a rozvoji. Sama kniha je tedy ještě trochu v rozkvětu, čeká ji ještě pár drobných úprav, jako je doplnění o těchto pár ukázkových projektů zelené sítě a pár dalších detailů, jako je ISBN kód a také bych balíček prodeje knihy doplnil o audio balíček PÍSNĚ OD POSVÁTNÉHO OHNĚ. To jde dále rozvíjet o namluvené pohádky z knihy doplněné písničkami a to už je jen krůček k interaktivnímu divadelnímu představení.

Jak můžete zacítit, onen rozvoj aktivit může jít do nekonečna, včetně rozvoje šíření této vize po celé planetě a oslavy s planetární meditací na místech, jako jsou pyramidy, Jeruzalém, Stonehedge apod. s on-line živým přenosem po celém světě.

Vše ale nějak začíná. Kniha BRÁNA DO OSVÍCENÉ CIVILIZACE je malé semínko, velkého stromu života, jež může plodit mnoho plodů. Sama aktivita již vzniká 10 let a je součástí projektu, jež vzniká již 13 let. Nejedná se tedy o nahodilou vizi, ale tato energetická práce již dávno začala a klima pro vstup takovýchto vibrací a frekvencí, jež kniha prezentuje, dávno probíhá a krok za krokem se strategicky naplňuje a toto semínko je jen dalším stupněm této práce.

Jedná se však stále jen o potenciály a možnosti, jež mohou být využity, či ne. Celý projekt, pracuje s jakýmsi morfologickým polem, kde jeho základní povaha je průkopnická práce, jít za hranice známých vesmírů, přinášet vize vesmírů nových a tyto vize začít pomalu ukotvovat do reality. Toto ukotvování probíhá krok za krokem, skrze trpělivou důkladnou práci, šíření určité vlny, která nabírá na síle. V určitém bodě, kde tato frekvence nabere dostatečnou sílu, se tato vibrace začne šířit velice rychle.

Proto každý, kdo se nějak podílí na vzniku této frekvence, dělá obdivuhodnou a záslužnou práci. V momentě, kdy se tato frekvence stane již rozšířená natolik, že se začne šířit jako blesk, je přidání se do této jednoty již snadné. Pomáhat tuto frekvenci spustit v době, kdy čelí nevědomosti a všemožným potížím, je prostě odvážná vědomá tvůrčí práce.

V knize je prostor cca 10 stran. Je to nabídka na prezentaci nějakého projektu, jež by byl ochoten vyměnit půl strany, či celou stranu, či dvoustranu za nějaké rozumné prostředky k dalším krokům při spouštění této knihy – BRÁNA DO OSVÍCENÉ CIVILIZACE – k naplnění své vize.

Ta vize je cca 30 000 prodaných nosičů v naší české zemi a poté v podobném duchu pokračovat dál za hranice po celé zeměkouli. Zde nabízená prezentace je určená spíše pro českou a slovenskou populaci. Vše jde ale domluvit. Ti, kteří podpoří tuto vizi ve svém zárodku, nezískají jen prezentaci v této knize, jež má potenciál oslovit velkou skupinu lidí, ale zejména i čest být mezi těmi, kdo proráží tuto frekvenci do naší světové reality.

Prostředky bych využil k reklamním marketingovým účelům, k dobroušení detailů, jako je kód ISBN, k většímu počtu výtisků a snaze vytvořit vlastní distribuční síť po čajovnách, veganských resturacích, centrech osobního rozvoje, centrech alternativní medicíny a v neposlední řadě k dotvoření kompletního balíčku, kde jako součást knihy vnímám i audio aspekt, jehož přesná podoba ještě vykrystalizuje (ukázka hudební představy, jež by tento audio aspekt knihy měl, je v odkazu na konci).

Tím by kniha získala i jistý multidimenzionální rozměr, jež u ní vnímám – kniha, kalendářík, má první e-kniha (moje životní filozofie) a tento audio aspekt.

----------------------------------------------------------------------------------------------

kniha

BRÁNA DO OSVÍCENÉ CIVILIZACE

www.brana-do-osvicene-civilizace.webnode.cz

vznikající zelená síť

https://planetarni-meditace.webnode.cz/zelena-sit/

ukázka hudby k audio balíčku jako součást knihy

(je možné, že tato audio verze vykrystalizuje v kombinaci písní a namluvených pohádek z knihy)

V JEDNOM KRUHU

ZEMĚBRÁNA, písně a pohádky

https://www.youtube.com/watch?v=-1xt8QAo7kU&t=2s

V BRÁNĚ VŠEHOMÍRU

vítám i dobrovolné příspěvky a dary na tuto realizaci

č.ú. 2905467093/0800

IBAN CZ

61 0800 0000 0029 0546 7093

-------------------------------------------------------------

1/2 strany za 2500,-

1 strana za 5000,-

2 strany za 10 000,-

Budu vděčný, kdybyste případně tuto nabídku i přeposlali někomu, kdo by byl vhodný do této sítě být zařazen a měl by o tuto nabídku zájem.

Vaše pozornost mi hodně pomůže, budu moc vděčný a budu si vážit vaší zpětné vazby.

Země je naše tělo, voda naše krev, vítr naše plíce, oheň naše srdce a láska naše síla.

V jednom kruhu, v jednom srdi, jedna bytost, jedna láska.

Nechť nás provází síla.

Kéž jsou všechny bytosti šťastné.

Petr řeka zářivých hvězd

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě