V novém roce přicházím s jedinečnou nabídkou – uvolňuji na prodej knihy z mojí soukromé knihovny. Témata knih jsou astrologie, tarot, věštění, esoterika, magie, spiritualita, léčitelství, příroda apod.

Celý život sbírám knihy a jejich počet je enormní. Mnohé knihy mám dokonce v několika vydáních. Nový rok je pro mě osobně rokem očisty, a tak jsem se rozhodl udělat radikální průřez svojí knihovnou a ponechat si jen minimum. Zbytek je k dispozici, včetně mnoha výjimečných knih, které již nelze získat!

Přes 200 knih nabízím pouze jako celek, který je k vyzvednutí na Praze 5 ve 3 velkých krabicích. Knihy jsou až na výjimky ve velice dobrém stavu!

> SEZNAM KNIH NAJDETE ZDE <

Cenu za celek nemám pevně stanovenou. Je mi jasné, že hodnota nebude odpovídat pořizovací ceně. Zároveň budu rád, když knížky budou dobře sloužit těm, kdo o ně mají upřímný zájem. Nechám tedy na vás, jakou částku sami určíte – záleží na vašem vlastním odhadu i možnostech.

Pokud máte o tuto jedinečnou sbírku knih seriózní zájem, neváhejte mě kontaktovat na hvezdopravec@gmail.com!

 

Zdroj: https://www.astrolog-terapeut.cz/news/nabidka-knih/


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png