Nabídka bezplatného, informačně - energetického, dálkového léčení všem, kteří mají pozitivní test na koronavirus

datum 16. 4. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Rekonektivní léčení pomáhá napojit se na vlstní léčivé schopnosti. Unikátní epigenetický kód každého z nás, imunita a genetika. To je podstata sebeléčení a možné východisko pro mnoho z nás. Nyní ještě o něco víc aktuální.

Doba čtení 3 min.

Cesty k sobě


Virus, jako každý živý organizmus, je program (informace) a energie. Napojit se na hostitele může tehdy, pokud k tomu má odpovídající frekvenční podmínky. Vysokovibrační osoby neumožňují nemocem, tedy ani koronaviru, aby se k nim dostal. Ti jsou mimo jakékoli nebezpečí, jejich energetické pole parazitní viry odpuzuje.

Je však mnoho lidí, jejichž vibrace pro přijetí nositele onemocnění jsou příznivé (a je to většina). Jsou to ti, kteří mají velmi nízké vibrace svého organizmu. Ti k sobě virus přitáhnou stejně, jako správně naladěný televizor příslušný program.

Nabídl jsem pomoc s léčením koronaviru státnímu zdravotnictví jako léčitel. Jsem schopen každému aktivovat jeho vlastní imunitní systém, propojit epigenetiku s genetikou, aby se vyloučily vlastní antiimunitní aktivity a člověk se vyléčí prostřednictvím vlastní, inteligentní, vnitřní léčebné schopnosti.

Protože jsem nenalezl odezvu, nabízím individuálně každému pozitivně testovanému na koronavirus dálkové léčení (napojení na vlastní léčebné schopnosti) a to zcela zdarma. Předpokládám, že správně fungující organismus člověka, pokud se již nakazil, je schopen se s virem vypořádat do týdne.

Jak se přihlásit?

  • pošlete email na [email protected]
  • do předmětu napište „covid 19" nebo „covid 19 – JIP", pokud jste ve zdravotnickém zařízení na přístrojích
  • do textu uveďte: Jméno, příjmení, věk, místo bydliště (abych se mohl na Vás naladit).

I když to nevypadá, z hlediska klasických představ léčení, věrohodně, stačí to k tomu, aby Váš epigenetický kód mohl být propojen s genetikou a imunitním systémem a ten začal pracovat ve Váš prospěch (stačí na to několik minut). Ten, kdo již onemocněl a má těžký průběh, potřebuje doplňovat energii, kterou běžně člověk získává spánkem či meditací... Pro takové případy je třeba až hodinu a opakovat 3x, aby se organismus vzchopil. Proto připsání v předmětu JIP, prosím, aby to bylo použito v opravdu vážných případech, aby se na každého, kdo je již infikován, dostalo.

Pokud zájem přesáhne mou kapacitu, přepošlu část zájemců o vyléčení kolegům provádějícím rekonektivní léčení, kteří se rovněž rozhodli pracovat na dálku zdarma.

Pokud se nakažený koronavirem nemůže sám přihlásit, mohou tak učinit příbuzní za předpokladu, že nemocný s tím souhlasí.

Každému, po uskutečněném léčení, zkopíruji o tom informaci do odpovědi. Na individuální konzultace zřejmě nebudu mít sil (kromě vážných případů). To musíme ponechat až po ukončení epidemie.

Na komunikaci na webu nebudu moci reagovat. Využívejte jen výše uvedený mail podle pokynů ([email protected]) a při poruše či výpadku záložní mail: [email protected]

Dr.Vladimír Koliandr

www.jakseuzdravit.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico