Na rozcestí evoluce /2/

datum 27. 4. 2022

Nikdo učený z nebe nespadl. Nechat si vymýt mozek je v tomto světě opravdu velmisnadné; fantomové Já miluje pocit sebedůležitosti. Sám jsem v období 2012/13 – jako rádoby „ezoterik“ a administrátor vlajkové lodi „pozitivní páté dimenze“ jménem Věk Zlatého Světla – byl schopen plodit věty typu „Stvořitel mi slíbil, že Matrix končí“ a pokud snad někdo polemizoval o „nezvratné pravdě Světla“, vůbec jsem to neposlouchal a stále jen jako papoušek opakoval jakási „ezoterická moudra“.

Je to docela záludné, možná až zákeřné.

Jak víte, že Stvořitel?

Jak víte, že Světlo?

Máte to skutečně PROŽITÉ, máte s tím VLASTNÍ ZKUŠENOST? Vycházíte z praxe, nebo to je jen teorie? Skutečně ona Síla, ve kterou věříte, tvoří rozkvetlý strom, ptačí zpěv?

Velká záludnost rovněž spočívá v tom, že všechno vždy nějak funguje. Liší se to – jasně a jednoduše – pouze tím, že původní systém funguje primárně na bázi Mysl:Myšlenka, zatímco jakýkoliv jiný systém to má zrcadlově jako Myšlenka:Mysl.

Myšlenka může být tak geniální a bilióny let cizelovaná, že „běžný smrtelník“ v to může stovky životů věřit a ani v náznaku nepozná rozdíl. A pokud v to věří kvantilióny bytostí, získá to takovou sílu a kredit, že vám jakákoliv zvídavá otázka typu „A to jako vážně, Bůh vytvořil Mysl, aniž by jí sám předtím byl?“ bude připadat jako největší blasfemie.

V dnešní hektické době, zahlcené informacemi, jako by ty nejjednodušší, základní paradoxy úplně unikaly pozornosti „hledačů“. Buďto to je nula nebo jedna, ale že by to mohlo být obojí – to je přece „nelogické“…

Absolutní Všehostřed v bytostném smyslu se primárně diferencuje jako STVOŘITELKA a jelikož jde o Lásku a Vše v jednom, ono Vše se zároveň projevuje jako MYSTÉRIUM.

Kdo věří v Boha Stvořitele nebo používá výraz Zdroj (což může být klidně anorganická forma Mysli nebo třeba Černé Slunce), může perfektně rozumět zákonitostem tvoření – až na to, že tvoří v převrácené, rozdělené realitě. Pak je buďto nevědomý, nebo evidentně nevědomý není a funguje jako prodloužená ruka Stínové Entity Kolektivního Nevědomí (jež se projevuje jako Parazit – Predátor).

Zdroj: pinksungirl.net

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico