Na kosmické úrovni začínáme nový energetický měsíc

views 1 029 datum 3. 9. 2021
Zdroj: Pixabay.com
Na kosmické úrovni začínáme tento nový energetický měsíc září tím, že 6. září máme Nový Měsíc při 14 stupních Panny. Vstupujeme tedy do září očištěni, znovuzrozeni do osvícené bytosti, kterou v podstatě skutečně jsme.
Panna, esence, která bude během tohoto měsíce velmi přítomná společně s energiemi Vah, a energie Panny a Panna je o omlazení, které přichází, když jsme poprvé rozpustili všechny zbytky starého, což umožnilo vytvořit prostor pro naše autentické bytí a účel.
Poslání, které Panna silně posiluje, protože jde o to, odevzdat se do služby Všem.
10. září Venuše vstupuje do Štíra. Venuše, Planeta Lásky a Hojnosti, nám ve Štíru ohromně pomůže jít hlouběji do hlubin našeho bytí, abychom našli veškeré vedení, které na naší nové cestě potřebujeme. Někteří to již manifestují, zatímco jiní jsou zatím v počátečních stádiích stvoření. Vše je v souladu s původním plánem naší duše a mikroosobními cykly, a proto je tak důležité se hluboce poznat.
14. září vstupuje Mars do Vah. V měsíci, kde je rozlišování klíčové, máme tuto divokou esenci z Marsu, která nachází odpočinek, rovnováhu a mír v milujícím znamení Vah. To se děje uvnitř nás, protože jsme se naučili, jak zvládnout svoje egoistické impulsy, jak překonat potřebu jednat, když je čas prostě být, a jak zůstat pozorní. To nám pomůže nasměrovat naši impulzivitu, odvahu, která se často může objevit ve formě hněvu, s láskou a vyšším porozuměním, protože je klíčové se před rozhodnutím odrazit z vnitřního prostoru hlubokého společenství s naším Božským Já, jinak to nebude rozhodnutí ku prospěchu všech.
Když se blížíme ke konci měsíce, 20. září, máme Úplněk v Rybách. Další nádherné znamení pro to, abychom se ponořili hluboko do naší Osvícené Podstaty a komunikovali s naším Božským Já za účelem vyššího vedení. Toto je měsíc vybízející k citlivosti, protože u Ryb máme možnost si rozpomenout, jak se chovat jako soucitné bytosti, což nezahrnuje zasahování, ale vědomé pozorování.
Na druhou stranu tento měsíc přináší kreativitu prostřednictvím společenství duše, protože Neptun se harmonizuje s Měsícem. Je to také čas, kdy musíme uvolnit bludy a ztělesnit náš vyšší osvícený aspekt, který skutečně vidí za hranice iluzí a spatřuje to, co je skutečné a to, co není. Jedná se o období vhodné pro vyšší komunikaci a spojení, protože nás čeká také trigon Slunce / Pluto a trigon Merkur / Jupiter.
22. září vstupuje Slunce do Vah. A právě zde vítáme rovnodennost a s ní i vrchol stabilizačních frekvencí, které jsme přijímali celý měsíc. Pokud se podíváme pozorně, protože člověk potřebuje jen cítit a být, nikoliv hledat znalosti zvenčí, zjistíme, že celý tento měsíc nám nabízí vzácné energie, abychom zarovnali každý jednotlivý aspekt nás samých, a tedy i vnější životy, protože jsou odrazem toho, jak se cítíme uvnitř. Je na nás, abychom každý měsíc v roce využili příležitost zaměřit se na aspekt sebe sama a pracovat s ním, než abychom s otevřenou náručí čekali na požehnání nebo prokletí, jak tomu bývalo ve starověku, protože nyní již víme, že to všechno tvoříme zevnitř tím, že jsme oddaní a děláme svoji vnitřní práci.
23. září bude Neptun kvintilní k True Node (Pravý Uzel) a na konci měsíce, 27. září bude Neptun znovu kvintilní k True Node. Neptun je snílek, ale také vysoce intuitivní, protože přebývá v podvědomí. Neptun ve spoluvytváření s Pravým Uzlem je o tom, stát se citlivějšími, získat větší jasnost o touze naší duše a jít za tím, díky čemu se cítíme naživu a v dokonalé rezonanci s naším posláním.
Jde o to přijmout kreativitu a expandovat do ní, posouvat se vpřed novým směrem, který nyní ovládá naše touha vytvořit něco světelného, ​​co prospívá celku a všem a co přináší lásku, radost a uzdravení každému. Tyto aspekty nám poskytnou silný tlak na to, abychom začali tvořit od tohoto okamžiku, než abychom se neustále ohlíželi do minulosti nebo možných budoucností.
Měsíc končíme 27. září s retrográdním Merkurem při 25 stupních Vah. Jak víte, nejsem zastáncem totoho přesvědčení, že Merkur je retrográdní. Mohu pouze informovat o datu, kdy se změní na retrográdní pro ty, kteří s ním rezonují. Merkur ve Vahách, ať už retrográdní nebo ne, protože podstata se nemění, protože jde pouze o vnímání, které máme z našeho lidského pohledu (vše je pouze perspektiva), je o nastolení rovnováhy do naší mentální roviny, i když v této době bude mít větší dopad na kolektivní mysl, která jim pomáhá přinést více diplomacie, v době, kdy vzniká mnoho konfliktů, a také globální rovnováha.
Bude to měsíc, kdy budeme muset přebývat v osvícené a mírumilovné podstatě naší duše, protože existuje mnoho rušivých vlivů, které nás mohou přimět znepozornět a vrátit se do starých stavů bytí.
Nejdůležitější cestou jak přispět k mírumilovnější a milující planetě je vytvořit stejnou frekvenci zevnitř a zůstat tam tak dlouho, jak to jen bude možné, přestože jako lidské bytosti nás čekají výzvy, které námi často mohou oscilovat mezi dvěma různými frekvencemi.
Zůstat v naší milující Boží přítomnosti a jednat ze stejného prostoru je jediná věc, která nám v současné bouřlivé planetární změně pomůže přinést více soucitu a vyššího porozumění v této nepoddajné době.
Přeji vám láskyplné září, milovaní.
V nekonečné lásce,
Natalia Alba
Sdíleno v energiích nezávislého, odpovědného anarchisty a vibracích planetárního vizionářství,
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
logo Cesty k sobě 2021