Pro inspiraci, radu nebo pomoc přinášíme nádhernou knihu plnou života a prožívání. Jak se vyrovnat s nelehkou životní situací, pochopit smysl a nalézt zdraví? Čtěte v následujících řádcích a nezapomeňte se podívat i na krátké video pod článkem.

Doba čtení 1,5 min.

Cesty k sobě


Máme pro vás  knihu NADĚJE. Knihu, která vypráví SKUTEČNÝ příběh. Knihu, ve které autorka a současně hlavní hrdinka Dagmar popisuje svou cestu VOLBY. V těžkých chvílích svého života se ROZHODUJE. Neobvykle. Řídí se SRDCEM a intuicí. Mění svůj OSUD. Ukázku z knihy MOJE CESTA ŽIVOTEM I MIMO ŽIVOT POZEMSKÝ /
Dagmar Popové
🍀💗
 “A řekla jsem si, že to nenechám v šuplíku.
Již před šesti lety, kdy jsem se setkala se světlem a počala Vše zaznamenávat do starého sešitu. Tehdy to nebyl ještě záměr napsat knihu. Jen jsem to nechtěla zapomenout. Tak jsem psala a psala. Někdy ale i půl rok nepsala. Tak to šlo v průběhu šesti let.
Až teď tak nejak v lednu 2020 jsem psaní do šuplíku ukončila a stěžejní sepsala. Kamarádka z nakladatelství řekla, že by to mělo jít mezi lidi. No, a pomohla mi s korekturou a vydáním.
Jedná se o příběh skutečný, moje cesta, která mě přes nemoc dovedla k setkání se světlem …. léčba také probíhala tak trochu jinak než je zvykem … Ale také život poté.
Rádi bychom i do světa s tímto příběhem. Máme již překlad do ANJ a název knihy je Light and Love – True story”
Dagmar Popová
Zdroj: Dagmar Popová
Zdroj: Dagmar Popová

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě