💙🙏🏻💙💦💧💦💧💦💙🙏🏻💙

Připojme se k celosvětovým modlitbám za Austrálii, která je sužována ničivými požáry. Došlo a stále dochází ke ztrátám na životech lidí i zvířat.
Modleme se za zázrak a prožívejme již teď jako skutečnost, že tyto požáry jsou uhašeny. Že ve všech zasažených oblastech vytrvale prší. Dívejme se na to, jak voda prosakuje do půdy a hasí všechny požáry. Dívejme se na to, jak lidé oslavují, že požáry pominuly, a jak jsou vděční a plni radosti. Dívejme se na zachráněná zvířata i na obnovu zasažených částí přírody. Buďme vděční se všemi ostatními za veškerou pomoc, která přišla.

Samozřejmě můžeme připojit modlitby i za všechny ostatní země a bytosti, které se nacházejí v nouzi, a i jim poslat svou léčivou, láskyplnou energii, energii bezpečí, nebo i materiální pomoc, je-li to možné.

Děkuji všem, kdo svými modlitbami pomáhají, a máte-li na srdci další modlitby, napište je do komentářů na FB, ať je můžeme také podpořit. 

– Magda

💙🙏🏻💙💦💧💦💧💦💙🙏🏻💙

Zdroj: FB Svět zázraků


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png