💙🙏🏻💙💦💧💦💧💦💙🙏🏻💙

Připojme se k celosvětovým modlitbám za Austrálii, která je sužována ničivými požáry. Došlo a stále dochází ke ztrátám na životech lidí i zvířat.
Modleme se za zázrak a prožívejme již teď jako skutečnost, že tyto požáry jsou uhašeny. Že ve všech zasažených oblastech vytrvale prší. Dívejme se na to, jak voda prosakuje do půdy a hasí všechny požáry. Dívejme se na to, jak lidé oslavují, že požáry pominuly, a jak jsou vděční a plni radosti. Dívejme se na zachráněná zvířata i na obnovu zasažených částí přírody. Buďme vděční se všemi ostatními za veškerou pomoc, která přišla.

Samozřejmě můžeme připojit modlitby i za všechny ostatní země a bytosti, které se nacházejí v nouzi, a i jim poslat svou léčivou, láskyplnou energii, energii bezpečí, nebo i materiální pomoc, je-li to možné.

Děkuji všem, kdo svými modlitbami pomáhají, a máte-li na srdci další modlitby, napište je do komentářů na FB, ať je můžeme také podpořit. 

– Magda

💙🙏🏻💙💦💧💦💧💦💙🙏🏻💙

Zdroj: FB Svět zázraků


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě