Užívej si plnost života v každém okamžiku, místo toho, abys životu jen přihlížel.

Mnoho lidí hledá plnost života – touží po poznání a objevení smyslu jejich existence. Hledají ve své minulosti chyby, které mohou v budoucnu napravit. Neustále vyhledávají nové cesty a řešení v naději, že přijde chvíle, kdy konečně najdou sami sebe a dovolí si být naprosto sami sebou!

Většinou hledáme štěstí v minulosti nebo budoucnosti, a to vede k tomu, že trávíme své životy ve stavu obrovského utrpení.

Uniká nám náš vlastní život!

Zatímco doufáme v lepší budoucnost nebo neustále přemýšlíme o minulosti, utíká nám přítomný okamžik.

Když se honíme za našimi myšlenkami, zapomínáme na to, že se za nimi skrývá něco, co nám přinese naplnění, které hledáme: Spojení s naší pravou podstatou.

Ve skutečnosti je přítomný okamžik naše jediná možnost, jak si užívat plnost života. Máme v sobě schopnost pociťovat plnou sílu života v každém okamžiku. Právě teď můžeš ucítit vitalitu v každé části svého těla. Protože nejsi ničím jiným než životem samotným – prociť to, místo toho, abys jen poslouchal a přihlížel!

Převratné tvrzení, které společně v tomto kurzu prozkoumáme, a jehož pravdivost prokážeme: Řešení problémů nelze dosáhnout…Ale řešením můžeme být my sami: pouze a jedině v přítomném okamžiku!

​V životě nikdy nemůžeme dojít k cíli, ať se snažíme jakkoliv. Můžeme žít jen tady a teď. Když si uvědomíš přítomný okamžik s plným vědomím a každou buňkou svého těla, pocítíš jasnou sílu: Je to síla života, síla tvé vlastní bytosti.

Jedině tato síla ti může pomoci užívat si plnost života. Je to právě tato síla, která povede náš druh na cestě, která je v souladu s životem samotným! A je to přesně ta síla, kterou v sobě společně probudíme během následujících 8 týdnů!

Změníš svůj život skrze jednoduché, ale silné učení, hluboké meditace a praktiky, které ti umožní pocítit sílu života jako takového v každém okamžiku. Pocity marnosti, vyčerpání a nesmyslnosti toho všeho nahradí vnitřní mír a hluboké naplnění, neměnná jistota dalekosáhlého smyslu tvého života a nevyčerpatelného zdroje hojnosti!

V tomto jedinečném kurzu se naučíš:

  • ​Jak pomocí jednoduchého, ale hlubokého učení nalézt svou cestu k vnitřnímu klidu.
  • ​Jak si užívat darů života právě teď a ne po nich pátrat v budoucnosti nebo minulosti.
  • Jak si uvědomit svou pravou přirozenost. Svou podstatu, která leží za myšlenkami.

 

Bezplatný úvodní online kurz začíná 03.08.2020 – Připoj se zdarma ZDE

Ochutnávky ZDE:

https://youtu.be/vsDZfQF2UtM

https://youtu.be/n3WFGnD4I5A

https://youtu.be/5Uy-bkbS1uU

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě