Minulé Vánoce jsme si uvědomili, že ne každý má takové štěstí jako my.
Děti, které vyrůstají v dětských domovech, mají sice zajištěnou obornou péči,
ale například splnění vlastních vánočních přání se jim pouze málokdy dostane.
Řekli jsme si, že to změníme!

Dostali jsme nápad: udělat webový projekt, ve kterém bude
moci široká veřejnost plnit dětem z dětských domovů jejich vánoční přání.
Každý, kdo se rozhodne udělat některému z dětí radost,
bude mít celou situaci plně pod kontrolou!
Vybere konkrétní přání konkrétního dítěte, dárek sám zakoupí
a zašle poštou přímo danému dítěti do dětského domova.

Chtěli jsme, aby zde byla přání od dětí z mnoha dětských domovů.
Všechna na jednom místě – tak, aby všechny děti dostaly stejnou šanci.

Tak, tady to je! Po osmi měsících plánování projekt běží!
Doufáme, že tento studentský neziskový projekt přinese radost mnoha dětem!

Vojtěch Paukner a Martin Kučera, autoři projektu, listopad 2013
info@milyjezisku.eu

Jak projekt funguje?

Na této stránce dole naleznete seznam přání dětí z dětských domovů. Pokud se rozhodnete některé z přání danému dítěti splnit, klikněte jednoduše na možnost “Splnit”. Budete přesměrováni na jednoduchý formulář, do kterého vyplníte základní údaje o sobě (jméno, město, e-mailovou adresu). Následně Vám přijde e-mail, ve kterém budou popsány další kroky a bude tam sdělena adresa dětského domova, ve kterém se nachází dítě, jemuž právě plníte jeho vánoční přání.
Dále je to ve Vašich rukou! Dárek zakoupíte (je jedno, jestli pro něj půjdete do hračkářství, nebo zda jej koupíte na internetu / můžete darovat věc, kterou máte doma, ale musí být v důstojném stavu) a zašlete na danou adresu. Důležité je vyplnit do adresy identifikační köd dítěte, který Vám bude sdělen e-mailem, aby došlo k dodání dárku do správných rukou.

Pokud se stalo, že z nějakého důvodu nemůžete splnit přání, které jste danému dítěti slíbili, napište nám prosím e-mail na adresu info@milyjezisku.eu a my dítě znovu zařadíme do seznamu. Prosíme pouze vážné zájemce o plnění přání, Pokud by docházelo k falešným splněným přáním, mohlo by se stát, že by některé děti dárek nedostaly. Děkujeme.

Podpořte dobrou věc!

Zaujal Vás tento studentský projekt alespoň trochu? Sdílejte prosím odkaz na tyto stránky, aby se o projektu dozvědělo co nejvíce lidí. Jakožto studenti si nemůžeme dovolit zaplatit žádnou rkelamu, tudíž jsme odkázáni čistě na šíření informace o tomto projektu mezi lidmi. Řekněte o tom kamarádce, kamarádovi, kolegovi, kolegyni, zvýšíte tím šanci, že některému z dětí rozzáříte Štědrý den. A nic Vás to nebude stát! 🙂

Autoři projektu

Autory tohoto projektu jsou Vojta Paukner a Martin Kučera. Vojtovi je 18 let a je studentem osmiletého všeobecného Gymnázia Františka Palackého v Neratovicích. Martinovi je 17 let a letos je na střední škole v USA.
Pokud budete mít jakékoliv dotazy, připomínky a nebo budete chtít projekt prostě jen pochválit, můžete nám napsat na e-mailovou adresu info@milyjezisku.eu.

Na co se často ptáte…

Mohu si ověřit, zda dané dítě dárek opravdu dostalo?
Vše je čistě na Vaší domluvě s daným dětským domovem. Rádi Vám na žádost zašleme kontaktní údaje na pracovníky daného DD.
Proč zde není uvedeno telefonní číslo na autory projektu?
Již takto je práce na projektu velmi časově náročná. Napište nám e-mail a my Vás přesvědčíme, že se nejedná o žádný podvod (jak by také mohl, když dárky se posílají přímo, bez prostředníka), ale o pouhý studenský projekt na podporu dobré věci. 🙂
Bude projekt pokračovat i tento rok ?
Určitě ano! Startujeme 1. listopadu 2014. Do projektu se letos zapojí více dětských domovů a pracovali jsme také na technickém zázemí, takže by vše mělo probíhat ještě lépe než minulý rok.
Děkujeme, že s námi pomáháte!

Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png