Milion a půl podpisů pro Konec doby klecové - TEĎ anebo NIKDY!

datum 4. 9. 2019

Dnes Vám píšu s velkou naléhavostí. Sběr podpisů pod evropskou občanskou iniciativu Konec doby klecové se nezadržitelně blíží ke konci. Více než 300 milionů zvířat po celé Unii stále čeká na vysvobození. Úspěch máme na dosah, proto Vás prosím naposledy o pomoc. Tahle šance se už nebude opakovat! 11. září ve 24:00 je KONEC!

 

Věřím, že Vy sám/sama už jste iniciativu podepsal/a, za což Vám velice děkuji. Pokud jste to přece jen nestihl/a udělat, prosím, už to neodkládejte. Připojit svůj hlas je úplně jednoduché a trvá to chvilku.

 

PODEPÍŠU HNED.

Možná jste už také oslovil/a své blízké a známé, ale podepsali všichni kolem Vás, o kom si myslíte, že by mohli? Je opravdu nejvyšší čas se jich zeptat.

K získání podpisů můžete využít tyto nástroje:

  • Staňte se Cage Fighterem - Bojovníkem/ Bojovnicí proti klecím. Svůj profil si snadno vytvoříte a podpisy můžete sbírat hned tím, že budete sdílet svůj profil s výzvou na svých sociálních sítích a emailem. Máte-li už profil založený, pomůže, když budete výzvu opakovat.
  • Ukazujte nebo sdílejte naši novou investigaci z chovu telat. Málokdo ví, že i novorozená telátka musí v malé drátěné ohrádce strávit prvních 8 týdnů života!
  • Těm, kdo chtějí vědět více o celé kampani Konec doby klecové, ukažte nebo zasdílejte toto vysvětlující video.
  • Někoho může k podpisu inspirovat spíš pohled na dobu klecovou z historického hlediska podaný hravou animací.
  • Motivací k podpisu se může stát i originální krátký animovaný film VEJCE, jehož autorem je sochař Miroslav Beščec, který film vytvořil ve spolupráci se svým synem Michaelem Beščecem a Tomášem Olivou.
  • Využít můžete samozřejmě i další videa, obrázky a výzvy, které jsme ke kampani zveřejnili na našich sociálních sítích.
  • Nepoužíváte-li sociální sítě, všechna naše videa také naleznete na našem Youtube kanálu.
  • Někdo spíš svěří číslo své občanky a podpis raději přímo Vám než anonymnímu, i když maximálně zabezpečenému, serveru. Formuláře ke stažení a tisku najdete zde.

Raději ještě na závěr připomenu, že český formulář, ať už online nebo na papíře, mohou podepsat jen osoby starší 18 let s českou státní příslušností, a to pouze do 11. září do půlnoci! Vyplněna musí být všechna políčka (u papírového formuláře včetně podpisu), jinak je hlas neplatný, stejně tak nebudou platit podpisy s datem po 11. září.

Potřebujete další informace nebo něco nefunguje? Neváhejte se ozvat.

Upřímně Vám děkuji, že jste součástí historicky největšího hnutí za lepší život pro hospodářská zvířata. Každý podpis nás přibližuje ke dni, kdy kruté klecové chovy jednou provždy zmizí v propadlišti dějin.
Přeji Vám hodně štěstí nejen při sběru podpisů!

Se srdečným pozdravem

Romana Šonková
zástupkyně Compassion in World Farming v ČR

PS Většina lidí kolem mě už podepsala, ale udělám si čas a prověřím to, aby mi neunikl ani jediný podpis.😊

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico