Přidejte se k českému projektu Green Life, který se snaží chránit tygry a levharty a jejich přirozené prostředí deštného pralesa na Sumatře v Indonésii.

web: pralesdetem.cz

POMOZ CHRÁNIT TYGRY SUMATERSKÉ

Tento příspěvek je určen na přímou ochranu tygrů sumaterských v NP Leuser na Sumatře, v nám přiděleném úseku 400 km². Vaše příspěvky pomáhají financovat proti pytláckou jednotku Green Patroli a dobrovolnické Tygří hlídky.

Podpořte šanci na přežití těchto úchvatných a kriticky ohrožených kočkovitých šelem, kterých je posledních 200 – 400 divoce žijících na Sumatře.V našem chráněném úseku NP Leuser žijí kromě tygrů, také levharti Diardovi, medvědi malajští, orangutani sumaterští …

Své příspěvky a finanční dary můžete posílat na č.účtu 3821832/0800.

Do poznámky vždy uveďte na co příspěvek posíláte a pošlete nám i informaci na email (green.life@seznam.cz) ohledně Vašeho daru, ať Vám můžeme poslat certifikát, či poděkování.


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě