Přidejte se k českému projektu Green Life, který se snaží chránit tygry a levharty a jejich přirozené prostředí deštného pralesa na Sumatře v Indonésii.

web: pralesdetem.cz

POMOZ CHRÁNIT TYGRY SUMATERSKÉ

Tento příspěvek je určen na přímou ochranu tygrů sumaterských v NP Leuser na Sumatře, v nám přiděleném úseku 400 km². Vaše příspěvky pomáhají financovat proti pytláckou jednotku Green Patroli a dobrovolnické Tygří hlídky.

Podpořte šanci na přežití těchto úchvatných a kriticky ohrožených kočkovitých šelem, kterých je posledních 200 – 400 divoce žijících na Sumatře.V našem chráněném úseku NP Leuser žijí kromě tygrů, také levharti Diardovi, medvědi malajští, orangutani sumaterští …

Své příspěvky a finanční dary můžete posílat na č.účtu 3821832/0800.

Do poznámky vždy uveďte na co příspěvek posíláte a pošlete nám i informaci na email (green.life@seznam.cz) ohledně Vašeho daru, ať Vám můžeme poslat certifikát, či poděkování.


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png