Postavení nebeských těles, ve vztahu v České republice vypadá velmi nadějně. Tzv. solární horoskop, který platí každoročně pro výročí vzniku ČR – v tomto roce tedy od 28.10.2016 do 28.10. 2017 naznačuje, že to bude doba velmi, velmi náročná.

V tomto období, zejména v průběhu roku 2016 budeme zažívat tlaky v mnoha oblastech života. Nicméně to samé období ovšem pro rok 2017 – 18, tedy od 28.10.2017 do 28.10. 2018, už vypadá mnohem lépe. Zdá se, že se tedy můžeme těšit na nějaké zásadní změny, které by naší zemi měly výrazně pomoci k tomu lepšímu.

Samozřejmě nebudou spokojeni všichni, ale jak to tak vypadá, zvítězit by měl především zdravý rozum. V partnerských vztazích s ostatními zeměmi, by mělo dojít ke změnám. Dařit by se mělo financím resp. vytvářeným hodnotám, také sebeprosazení, schopnosti komunikace.

Co se týká jednotlivých měsíců, tak už leden a vlastně i únor a březen, ukazují, že by se věci mohly pohnout příznivě kupředu. V dubnu lze očekávat nějaká odhalení temnějšího charakteru, ale také nemoudré reakce. Důsledky těchto událostí bychom měli pociťovat až do konce července. Srpen a září by měly být měsíce klidnější.

Říjen pak naznačuje náhlé změny, destrukčního, avšak pokrokového charakteru. Ty by měly být pro ČR prospěšné. Listopad by měl být bojovný, ale v prosinci by mělo být z pohledu hvězd, vše mnohem lepší až výtečné. Zde je ovšem třeba si uvědomit, že hvězdy pouze naznačují podmínky, ve kterých se budeme nacházet.

Každá duše má však svobodnou volbu a je jen na ní, jak v těch či oněch podmínkách bude konat. Jinými slovy i pro ČR z hlediska astrologie platí – každý osudu svého strůjce. Bude tedy záležet na nás všech, zda a jak budeme konat a podle toho se také bude odvíjet vývoj naší budoucnosti.

Zdroj: facebook

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png