Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf, BF – alternativní psycholožka, terapeutka, lektorka, arteterapeutka a umělkyně, autorka a majitelka ochranných známek na intimní terapii – Terapie Hlubokým dotekem® – vaginální mapování® a gluteální mapování®, Certifikovaná lektorka Access Bars® a Access Energetic Facelift® z Access Consciousness, jediná Moon Mother® level 2 a 3 v ČR, pořádá semináře osobního rozvoje pro ženy a páry s prvky šamanismu a vědomého doteku, předává individuálně Požehnání lůna podle Mirandy Gray, žehná i mužům a párům, dává ženám Léčení ženské duše, léčí ženskou sexualitu pomocí své metody a terapie – Terapie Hlubokým dotekem® – vaginální mapování® a gluteální mapování®, zpívá a nahrává meditace, vede 10 let skupiny Rodinných konstelací, vede kurzy a individuální sezení Access Bars® a Access Energetic Facelift® v Praze a v Brně.

K zastižení převážně v Brně v Centru Miracle – Křehlíkova 48, Brno – Slatina.

Více info na www.psychoterapeutka.eu
na Facebooku Psychoterapeutka.eu
na youtube kanálu

Kde jsou její meditace a písně zdarma ke stažení a poslechu. Vidět jí můžete na spoustě videí a festivalech, kde má své přednášky a workshopy.

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png