Mgr. et Mgr. Umay Yamuna Wolf, BF – alternativní psycholožka, terapeutka, lektorka, arteterapeutka a umělkyně, autorka a majitelka ochranných známek na intimní terapii – Terapie Hlubokým dotekem® – vaginální mapování® a gluteální mapování®, Certifikovaná lektorka Access Bars® a Access Energetic Facelift® z Access Consciousness, jediná Moon Mother® level 2 a 3 v ČR, pořádá semináře osobního rozvoje pro ženy a páry s prvky šamanismu a vědomého doteku, předává individuálně Požehnání lůna podle Mirandy Gray, žehná i mužům a párům, dává ženám Léčení ženské duše, léčí ženskou sexualitu pomocí své metody a terapie – Terapie Hlubokým dotekem® – vaginální mapování® a gluteální mapování®, zpívá a nahrává meditace, vede 10 let skupiny Rodinných konstelací, vede kurzy a individuální sezení Access Bars® a Access Energetic Facelift® v Praze a v Brně.

K zastižení převážně v Brně v Centru Miracle – Křehlíkova 48, Brno – Slatina.

Více info na www.psychoterapeutka.eu
na Facebooku Psychoterapeutka.eu
na youtube kanálu

Kde jsou její meditace a písně zdarma ke stažení a poslechu. Vidět jí můžete na spoustě videí a festivalech, kde má své přednášky a workshopy.

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě