Týden od 2.5 do 9.5. se ponese ve znamení konverzace, diskusí, rozhovorů ale také hádek a rozmíšek a to nejen mezi partnery, ale také na pracovištích a v rodinách. Bude to týden pro mnohé náročný, energie kolísavé, vystupovat na světlo budou vaše temnější stránky a emoce, nekontrolovatelné projevy a vyřčeno může to, co se dlouho drželo pod povrchem. ve vztazích se může diskutovat o jeho budoucnosti, pevnosti, pozor na výčitky nebo urážlivost, hrozí totiž že se tyto diskuse přenesou v hádky,které mohou zhoršit ještě více danou situaci a přinést zbytečné komplikace. Mnohé dlouho nefunkční vztahy mohou být právě v tomto týdnu ukončeny, neboť už nebudete schopni udržet a snášet neustále se vracející komplikace.

Nezadaní naopak mohou potkat novou lásku, která je naplní a zažehne jejich srdce, mohou prožít krátký románek nebo se vrhnout do milostného vztahu, který má šanci přerůst ve vztah hlubší, pozor ale na krátkodobé aférky nebo vztahy založené pouze na sexu. Také vás čekají rozhovory o lásce, vztazích a naplnění, funkčnosti a hloubce, to samozřejmě k májovému měsíci patří.

Mnohé rodiče také čeká rozhovor s jejich dětmi, měli byste vědět co vaše děti cítí, co chtějí a co se jim nelíbí, opatrní buďte také v konverzaci s druhými, pozor si dejte na povrchní řeči. Ti kteří se dříve rozhodli pro nový domov,mohou počítat, že se v tomto týdnu věci konečně pohnout tím správným směrem, můžete obdržet nové smlouvy nebo se přestěhovat. Ti kteří se naopak snaží počít potomka mohou počítat s úspěchem, hlavně ženy mohou snáze otěhotnět. Pozor na rivalky nebo malá leknutí o které nebude v tomto týdnu nouze.

V rodinách se mohou více prohlubovat vztahy a vazby, rozvíjet se harmonie, pochopení a očekávat také můžete srdečnou zprávu od někoho, kdo je vašemu srdci velmi blízký. Vyvarujte se kontaktu s intrikami nebo ženou, která má nabroušený jazyk, i tady hrozí drobnější konflikty. Celý tento první týden bude tak trochu komplikovanější, ale čím dál více vystupují na povrch naše hluboké pocity nespokojenosti, nelíbivosti, naše se mohou měnit i během dne, pozor na náhlou zlobu, lítostivost, plačtivost nebo verbální agresi.

Merlin

https://www.facebook.com/pages/Merlin-a-Elisabet-kr%C3%A1l-a-kr%C3%A1lovna-%C4%8Darod%C4%9Bj%C5%AF-a-m%C3%A1g%C5%AF/330557786999285?fref=ts


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png