Zdroj: Pixabay.com
Merkur symbolizující náš způsob myšlení a komunikace, vstupuje 4.4. do ohnivého znamení Berana – a setrvá v něm do 4.5.
Merkur v Beranu jde přímo k věci, k jádru problému, bez zbytečných vytáček. Je přímý, rychle myslí, rychle mluví, nemá ve zvyku chodit kolem horké kaše a umí být netaktní 🙂. Je mu vlastní schopnost se rychle rozhodnout, někdy také rychle nacházet řešení problémů. Na druhou stranu pro něho není jednoduché vyjednávat a uvědomovat si úhel pohledu druhého člověka. Může mít sklon dělat předčasné závěry či rozhodovat za jiné. Chce, aby myšlenky se staly raději skutkem, než aby zůstaly pouze v říši idejí. Merkur v Beranu se podobá teriérovi, jenž se chopí myšlenky, slova, názoru nebo informace a chce ji tlačit dopředu, jako by to byla ta nejdůležitější věc na světě. V pozitivním smyslu to znamená schopnost učit se, komunikovat nebo rychle a efektivně učit, také schopnost prodávat. Z negativního hlediska však může mít jednostranný pohled na věc a být ukvapený. Člověk s Merkurem v Beranu necítí potřebu setrvávat u starých křivd. Má bojovný mozek a razí teorii, že neexistuje stimulace bez jisté mrzutosti, proto má rád výzvy. Je přímý, rozhodný, mentálně silný, vtipný, rychle myslící, verbálně asertivní, umí vyhmátnout podstatu. V negativu je výbušný, tvrdohlavý, netrpělivý a sarkastický.

Beranům se “zrychlí” mozek ještě více než obvykle což může přinést spoustu zajímavých podnětů, ale také nebezpečí netrpělivosti a výbušnosti. Merkur v Beranu podporuje Lvy a Střelce a do určité míry i Vodnáře a Blížence. Váhy, Raky a Kozorohy bude dynamickými aspekty “tlačit” k tomu aby vyjádřily to, co si opravdu myslí a to jak se cítí.

Merkur má v tuto dobu hezké aspekty od jiných planet -pouze okolo 17.4. se nachází v dynamické kvadratuře s Plutem – pozor na psychický a emocionální nátlak a manipulaci, okolo 25.4,se nachází v dynamické kvadratuře se Saturnem – můžeme cítit určitý blok v myšlení a komunikaci, raději v tuto dobu nic podstatného neřešit a nepodepisovat. ️

Zdroj: https://www.facebook.com/astrologverasourkova/


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě