14. června 20202 v 17:10 hod.

1. Použijte svou vlastní techniku, která vás uvede do relaxovaného stavu vědomí

2. Nyní si přivolejte Fialový plamen z primárního zdroje, aby kolem vás během meditace a po ní rozprostřel ochranný kruh. Požádejte ho, aby přeměnil vše, co neslouží Světlu.

3. Vyjádřete svůj záměr přinést klid a léčení do Spojených států a celé planetě.

4. Představte si pilíř růžového světla, který vyzařuje z Galaktického Centrálního Slunce a poté sestupuje dolů skrze vaše tělo hluboku do centra Země.

5. Vizualizujte toto světlo, jak protéká skrze vaše srdce a poté skrze dlaně přímo ke každé osobě ve Spojených státech a celé planetě, každého harmonizuje a přináší mír. Nechte růžové světlo, aby proudilo dále a aby léčilo všechny konflikty po celém světě.

6. Požádejte o přítomnost Bohyně ( božského ženství) aby nasměrovala energii míru a harmonie každému ve Spojených státech a na celé planetě. Nechte tyto energie plynout dále a léčit všechny další konflikty na celém světě. Dovolte těmto energiím, aby pokračovaly v toku skrze vaše srdce a poté skrze vaše ruce do této situace ve Spojených státech a na celé planetě po dalších několik minut.

Bohyně chce mír a mír bude.


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě