Meditační téma na  srpen – září  2017

(21.8.2017 – 20.9.2017)  

Prociťuji a jsem spojen(a) při jakékoliv práci, službě a činnosti, se svojí vlastní niternou podstatou a základnou? Vnímám tuto vnitřní oporu-základní pozitivní Energii, o kterou se mohu kdykoli opřít a ze které mohu působit při svých aktivitách?

Pracuji na tom, abych si ve svém nitru neustále vytvářel(a) a prožíval(a)  vědomým uvědoměním stav vnitřního Klidu a Míru, Lásky, a tuto pozitivní Energii začal(a) více a  tvořivěji používat?

Uvědomuji si také, že bych měl(a) započít konat nějaké nové (další) prospěšné a užitečné aktivity?

Udržuji opravdu neustále vědomý kontakt se Zdrojem ve  vlastním nitru a uvědomuji si, že jedině tam mohu nalézt kontakt se svojí skutečnou duchovní rodinou a Jediným opravdovým RODIČEM-BOHEM?

Jsem si vědom(a) toho, že jedině dle duchovního Vedení (prociťovaného) z nejhlubšího nitra mohu (s pomocí intuice) naplnit své skutečné (a jedinečné) poslání na této Zemi? 

Toto meditační téma platí od 21.8.2017 od 20:30h SELČ do 20.9.2017 do 07:28 SELČ.

Pozn. Tyto meditace jsou vypracovány dle aktuálního horoskopu novoluní, kdy konjunkce Slunce (Ducha, tvořivé zákl. energie) a Luny (nitra, cítění) v aktuálním znamení astrologicky (a symbolicky) představují největší možné spojení nitra (Luny) s Duchem (Sluncem) a tedy přináší poselství, na co je třeba se v tomto období zaměřit, aby došlo k většímu niternému propojení s vlastním vnitřním já – energetickým zdrojem člověka a tak k harmonii psyché (osobnosti) a Ducha. Tak také i tímto způsobem může člověk lépe naplnit svůj duchovní plán na této zemi a pomocí této meditace rozvinout nové uvědomění, které vede k očistě a novému pochopení.

Horoskop novoluní: 21.8.2017 v 20:30 SELČ Praha, Regiomontanus:

http://osobni-horoskop.najdise.cz/rozbor-formular/?poslat_rozbor=ano&narozeni_den=21&narozeni_mesic=8&narozeni_rok=2017&narozeni_hodina=20&narozeni_minuta=30&narozeni_mesto=50-5-14-25&house_system=regiomontanus&hid_chiron=1&hid_chiron_check=on&hid_lilith=1&hid_lilith_check=on&hid_uzel=1&hid_uzel_check=on&tolerance=1&vyklad=1&zmena_nastaveni=1#rozbor-formular

Meditační témata připravuje H.K. také pro Esoterický klub:

http://ekoklub6.webnode.cz/meditace/

astrol. stránky ASTROLOGY PACIFICwww.astrolot.cz

Novoluní a úplňky v roce 2017:

http://lunarni-kalendar.najdise.cz/uplnky-novoluni

http://www.astrohoroskop.cz/novoluni

Přeji příjemnou meditaci, mnoho pochopení a nové inspirace…

Hana Marie

www.hankabonaccia.blog.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png