INSTRUKCE K MEDITACI 

  1. Použij svoji vlastní techniku, aby ses dostal do stavu uvolnění. 
  1. Zadej svůj záměr použít tuto meditaci jako nástroj k přesměrování naší planety na optimální časovou osu a jako nástroj k úplnému odstranění koronaviru. 
  1. Představ si pilíř bílého zářivého Světla, které vyzařuje z centralního vesmírného slunce a je po té je rozděleno ke všem centrálním sluncím všech galaxii ve vesmíru. Po té si představ, jak toto světlo vstupuje skrz centrální galaktické slunce, pak prostupuje naší galaxií a vstupuje do našeho solárního systému, skrz všechny světelné bytosti v našem solárním systému a po té také skrz všechny bytosti na planetě zemi a skrz tvoje tělo až do středu Země. 
  1. Představ si, jak toto Světlo přeměňuje a zneškodňuje všechen zbylý koronavir na Zemi, dezinfikuje všechny postižené oblasti, léčí všechny nemocné, odstraňuje všechen strach způsobený pandemií a navrací rovnováhu. 
  1. Představ si, jak se události na planetě Zemi ubírají směrem nejpozitivnější časové linie, od všech epidemií, od všech válek, od všech globálních dominancí. Přestav si jak bílé, růžové a modré Světlo léčí všechnu nerovnost, jak vymazává všechnu chudobu a přináší hojnost celému lidstvu. Představ si, jak začíná nový velký cyklus Věku Vodnáře, který přináší čisté Světlo, Lásku a Štěstí všem bytostem na Zemi.

(Doporučený čas na meditaci je 20 minut.)

Informace byly čerpány z www.globalpeacemeditation.com 

Podrobnosti o meditaci na domovských stránkách (angličina)  http://2012portal.blogspot.com/   zde jsou odkazy i v dalších jazycích.

Též převzato na slovenské stránky:


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě