Druhá vlna uzavření se nyní zavádí v mnoha zemích. Zachází to příliš daleko a potřebujeme opravit planetární časovou osu zpátky do optimální časové osy pro vzestup.

Proto budeme provádět opravu časové osy masovou meditací v momentu trojité konjunkce Jupitera-Pluta-Pallase 11. Listopadu v 11:11 CET /10:11 UTC/ a pokud se cítíte být k tomu vedeni, můžete se připojit.

 

Přesný čas meditace pro různé časové zóny je tady:
https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Timeline+Correction&iso=20201111T101111&p1=%3A

V momentě meditace bude mít Paříž ascendent vzestupujícího Galaktického Středu a vortex Pařížské Bohyně se aktivuje na další úroveň.

Pokud jste ve Francii, můžete se připojit k pařížskému Sesterstvu růže zde:
https://www.facebook.com/groups/302376580972341

Nebo versaillskému Sesterstvu růže zde:
https://www.facebook.com/groups/1613860968663520/

Instrukce/ navrhovaný čas pro naši meditaci je 20 minut/:

1. Použijte svou vlastní techniku, abyste se dostali do relaxovaného stavu vědomí.

2. Vyjádřete svůj záměr použít tuto meditaci jako nástroj ke spoluvytvoření spouštěče, který pozvedne časovou osu zpět do optimální časové osy pro Věk Vodnáře.

3. Zavolejte Fialový plamen ze svého primárního zdroje, aby okolo vás vytvořil kruh ochrany během meditace I po ní. Požádejte ho, aby přeměnil vše, co neslouží Světlu.

4. Představte si sloup zářivě bílého Světla, který vyzařuje z Kosmického Centrálního Slunce, poté se rozdělí do Centrálních sluncí všech galaxií v tomto vesmíru. Potom si představte, jak toto světlo vstupuje skrze Galaktické Centrální Slunce, dále prochází naší Galaxií, vstupuje do našeho Slunečního Systému a prochází skrze všechny bytosti Světla uvnitř naší Sluneční soustavy a poté skrze všechny bytosti na planetě Zemi a také skrze naše tělo do centra Země.

5. Představte si toto světlo, jak posouvá planetární vývoj zpět do nejlepší časové osy. Představte si, jak odstraňuje všechnu temnotu na Zemi, léčí všechny nerovnosti, vymazává všechnu chudobu, A přináší hojnost celému lidstvu. Vizualizujte si růžové Světlo Bohyně, které vyzařuje na všechny bytosti na planetě Zemi a léčí jejich emocionální těla. Představte si nový klus Věku Vodnáře, jak začíná, přináší čisté Světlo, Lásku a Štěstí všem bytostem na Zemi. Představte si váš perfektní život v novém Věku Vodnáře.

 

 

Vítězství Světla!
Více informací na: https://2012portal.blogspot.com


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě