Druhá vlna lockdownu /uzavření lidí doma/ se nyní zavádí v mnoha zemích. Zachází to příliš daleko, A my potřebujeme opravit planetární časovou osu zpátky do optimální časy pro vzestup.

Proto budeme mít masovou meditaci ve chvíli trojité konjunkce Jupitera-Pluta-Pallase 11. Listopadu v 11:11 CET /to se rovná 10:11 UTC/, pro Česko 11:11 dopoledne. Kdo se cítí být veden k tomu se přidat, může.

 

 Slovenská meditace – https://youtu.be/NWnFIEmPX9o

Anglická meditace – https://youtu.be/0SNqQmf6B0U

 

Přesný čas meditace pro různé časové zóny je zde:
https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Timeline+Correction&iso=20201111T101111&p1=%3A

Instrukce (navrhovaný čas pro naši meditaci je 20 minut):

1. Použijte svou vlastní techniku, abyste se dostali do uvolněného stavu vědomí.

2. Vyjádřete svůj záměr použít tuto meditaci jako nástroj ke spoluvytvoření spouštěče, který pozvedne časovou osu zpět do optimální časové osy pro Věk Vodnáře.

3. Zavolejte Fialový plamen ze svého primárního zdroje, aby okolo vás vytvořil kruh ochrany během meditace I po ní. Požádejte ho, aby přeměnil vše, co neslouží Světlu.

4. Představte si sloup zářivě bílého Světla, který vyzařuje z Kosmického Centrálního Slunce, poté se rozdělí do Centrálních sluncí všech galaxií v tomto vesmíru. Potom si představte, jak toto světlo vstupuje skrze Galaktické Centrální Slunce, dále prochází naší Galaxií, vstupuje do našeho Slunečního Systému a prochází skrze všechny bytosti Světla uvnitř naší Sluneční soustavy, A poté skrze všechny bytosti na planetě Zemi a také skrze naše tělo do centra Země.

5. Představte si toto světlo, jak posouvá planetární vývoj zpět do nejlepší časové osy. Představte si, jak odstraňuje všechnu temnotu na Zemi, léčí všechny nerovnosti, vymazává všechnu chudobu, A přináší hojnost celému lidstvu. Vizualizujte si růžové Světlo Bohyně, které vyzařuje na všechny bytosti na planetě Zemi a léčí jejich emocionální těla. Představte si nový cyklus Věku Vodnáře, jak začíná, přináší čisté Světlo, Lásku a Štěstí všem bytostem na Zemi. Představte si váš perfektní život v novém Věku Vodnáře.

 

Vítězství Světla!
https://2012portal.blogspot.com/
https://www.welovemassmeditation.com/


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě