Meditace, díky které přejdete do jiné paralelní reality.

Transurfing je pojem s kterým přišel Vadim Zeland ve své knize Ovlivňování reality. Kniha má několik dílů a každý, kdo chce zabřednout do problematiky transurfingu a proniknut do její podstaty, tak za mě je asi nutný nějakou dobu pracovat na osobním rozvoji. Myslím si, že to není úplně jednoduché na pochopení a pro každého, kdo se setkává s touto tématikou poprvé to může být jakési sci-fi. Ve škole nás neučili opravdu o tom, jak funguje náš svět, na jakých principech a zákonech. Mluví se o tom čím dál častěji až poslední roky, takže já určitě doporučuji začít s něčím lehčím. Protože pro někoho může být už sci-fi to že naše myšlenky vytvářejí naši realitu, naše slova mají moc a že mi jsme tvůrci našeho života. Natož když někdo přijde s konceptem, o transurfingu a paralelních realitách.

To co se děje v průběhu meditace která bude následovat, je založeno na tomto principu transurfingu. Dochází při ní k zapojení elektromagnetické oblasti srdce, která dokáže změnit a ovlivnit to na jaké vibraci se pohybujeme a tím dochází ke změně na jaké trajektorii se pohybujeme. Vlastně se doslova dokážeme přehoupnout do jiný paralelní reality. Měla bych zde zřejmě upozornit na dvě věci.

1. Že pokud o konceptu transfurfingu nic nevíte a nevěříte na to, pak to nemusí mít účinky a nemusí to fungovat, ale ne proto, že by to nefungovalo, nýbrž proto, že si sami účinky blokujete.

2. Druhá věc, tato meditace je velmi účinná, a může se stát, že pár dní poté uvidíte a zažijete věci, které jste nikdy neviděli, nezažili, a nebo které budou opravdu zvláštní, je to v pořádku, nejste šílení, jen je to důkaz toho, že to funguje, vlastně je to z toho důvodu, že princip transurfingu funguje na bázi kvantové fyzicky a kvantových skoků.

Vzorec pro život: https://www.youtube.com/channel/UCtXv17aEej-SgXo0xlm5kHw/videos


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě