Zdroj: Pixabay.com

Všem, kteří jste se jakýmkoliv způsobem zapojili do meditace 5. dubna v 04:45, je mockrát děkováno. Ještě na poslední chvíli se s vlastní nebo dokonce stejnou meditací, zorganizovanou Cobrou (2012portal.blogspot.com) v daný čas, přidávali doslova desítky tisíc lidí po celém světě. Díky tomu bylo nejen dosaženo kritického množství, potřebného pro manifestaci změny (tj. 144 000 meditujících ve stejný čas), ale dokonce bylo mnohonásobně překročenovíce, než 1 milion lidí se po nějakou dobu, v jeden čas, soustředilo na podobnou věc – manifestaci pozitivní časové linie pro planetu Zemi a všech bytostí na ní.

Nyní jsme žádáni o trpělivost. Cobra slíbil vydat hlášení o výsledku meditace do 14 dnů s tím, že k řádnému vyhodnocení toho, čeho jsme společně dosáhli je zapotřebí nějaký ten čas.
Pokud umíte dostatečně dobře anglicky, abyste rozuměli Cobrovým článkům v originále, tak můžete sledovat jeho oficiální blog na adrese: 2012portal.blogspot.com. V opačném případě je tu slovenský blog, jehož autoři zatím poměrně rychle stíhají překládat a publikovat aktuální články z Cobrova blogu, najdete jej na adrese: 2020aquarius.blogspot.com.
Jak říkává Cobra na závěr: „Vítězství Světla!“

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě