MÉ JMÉNO JE ZÁNĚT MOČOVÉHO MĚCHÝŘE

datum 29. 7. 2021
Zdroj: Pixabay.com
Jmenuji se ZÁNĚT MOČOVÉHO MĚCHÝŘE. Říkáte si, že jste někde prochladli, vzpomínáte, kde jste seděli na něčem studeném. A já vám říkám, že to vaše vztahy s druhými jsou studené jako led, že to na vedení si sedíte. Jste plní zloby, frustrace, bezradnosti, smutku a viníte z toho druhé.
Říkáte si: to ne já, to on, ona, oni za to můžou! To oni si dovolují dělat věci jinak nebo jednají jinak, než je pro mě snesitelné. Nevěřím, že se to někdy v budoucnu změní. Jak můžou, co si to dovolují? Proč mě nemilují? To kvůli nim se mi teď nedaří.
Vzpomeňte si, co jste řešili těsně před začátkem nemoci. Vztahy s kým se dostaly na bod mrazu? Kvůli komu nebo čemu teď čelíte nepříjemné situaci? Na koho se zlobíte? Koho prožíváte? Na čem lpíte a nehodláte to pustit? Co vás pálí?
Já, ZÁNĚT MOČOVÉHO MĚCHÝŘE, vám chci pomoci. Já, příroda, na vás mluvím. Jak jinak se zastavíte a začnete mi naslouchat než skrze bolest, kterou nechcete. Ano, nabídnu vám léky a pomůžu vám. Nebudu vás trápit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Ale protože vás miluji a chci, abyste žili co nejlépe, posílám vám nemoc, abyste získali moc! Moc nad svými životy, moc nad svými myšlenkami a pocity. Pomocí myšlenek si vytváříte pocity, podle pocitů a toho, jak se cítíte, se začnete chovat a chováním ovlivníte své činy, svůj život.
Přehodnoťte své nefunkční myšlenky plné zloby a posuňte se dál.
Já, ZÁNĚT MOČOVÉHO MĚCHÝŘE, ustoupím. Předtím vás chci ale něco naučit. A to lásce k druhým bez ohledu na to, co říkají nebo dělají. Tito „druzí“ chtějí totéž co vy. Chtějí být šťastní, milovaní, úspěšní. Pro získání toho si vybrali určitý způsob, cestu, chování, což je úplně jiná cesta, než byste si zvolili sami. Oni to ale neumí nijak, nikdo je to nenaučil, dělají to nejlepší, co si myslí, že udělat v danou situaci mohou. Vy jste si ale jejich způsob vzali osobně, vtáhli jste to do sebe jako houba a teď si to držíte! Pusťte to!
Zkuste se na danou situaci podívat očima druhé strany.
Mám pro vás teď jediné možné řešení. Odpusťte jim! Představte si v duchu papírovou krabici a do ní naskládejte všechnu bolest, kterou vám svým chováním někdo způsobil. Krabici mu v duchu předejte, ať se podívá na tu bolest. Věděl o té bolesti? Dělal to schválně? Pokud ano, jak takový člověk vzniká, kdo ho takto popsal, kde se to naučil? Pokud o vaší bolesti nevěděl, jak to mohl dělat jinak?
Krabici spalte, popel nechejte rozfoukat. A pak tomu druhému v duchu řekněte: způsobil jsi mi veliký díl bolesti, já tuto situaci vidím jinak, přesto ti kvůli sobě odpouštím a dávám ti úplnou svobodu. Přeji ti štěstí, to své si vytvořím sám. Nechejte ho odejít.
Pokud si myslíš, že si druhý odpuštění nezaslouží, uvědom si, na koho tvé neodpuštění bude mít větší vliv? Na něj nebo na tebe?
Posuňte se dál, buďte odvážní, žijte své životy jinak. S láskou k sobě, s láskou k druhým. Pokud se vám já, ZÁNĚT MOČOVÉHO MĚCHÝŘE, vracím, stopujte mě v čase zpět, až najdete situaci, myšlenku, vzpomínku plnou hněvu a obviňování. Jste v cíli a zároveň na startu.
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico