MÉ JMÉNO JE CHŘIPKA

datum 8. 12. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Jmenuji se CHŘIPKA. Ohrožuji tě bolestí svalů, kloubů, hlavy, respiračními problémy a schváceností. Proč ti to dělám? Co z toho mám? Chci ti pomoct pochopit, že si nenasloucháš, že jsi více, než si myslíš, ale zároveň ti chci ukázat, že se také v mnohém mýlíš.

Pokud tě rozbolí svaly, klouby a hlava, chci tě upozornit na něco v tvém životě, co ti uniká. Bolest vždy vypráví o tom, že se na předcházející situace díváš štěrbinově. Že se v životních situacích toho děje mnohem víc, než vnímáš. Ale ty se zaměřuješ jen na zlomek z toho, a to ještě z úhlu pohledu, který tě zraňuje. Pasuješ se do role chudáka a oběti.

Pokud máš problémy s dýcháním a kašlem, znamená to, že se v předchozích pár dnech objevily situace, na které bylo třeba se vykašlat a ne si je vzít osobně a rozdýchávat. Znamená to, že jste si tyto situace vyložili mylně. Unikla vám jejich podstata.

Já, moudrost a CHŘIPKA, nemám jak jinak vám dát vědět, že se pletete! Berete si osobně, co vaše není. Zatěžujete si svůj život obavami, že nejste dost dobří, dost milovaní, dost důležití a jinými NE-DOST!

Pojďte to prosím zastavit. Přesně o to se já, CHŘIPKA, pokouším. Zastavit vás, abyste si mohli v klidu promyslet a uvědomit své omyly a uvést vše do rovnováhy. Ale kdo nás to učí? Zde na Zemi je jen velmi málo průvodců, kterým nasloucháte. Máte od dětství naučené – běž k lékaři, ten ti dá lék a ten tě uzdraví. Dříve se rodinní lékaři ptali: „Maruško, co tě trápí, co se u vás doma děje?“ Dnes se lékaři ptají pouze na symptomy a my tak ztrácíme naši přirozenou zodpovědnost za své zdraví a zapomínáme nacházet svou vlastní zodpovědnost za své nemoci. Každé nemoci předchází životní situace, ve které jsme se necítili dobře. Něco se nás velmi dotklo, něco nás vnitřně zranilo. Bohužel jsme se nezastavili. Vzali jsme to jako fakt, se kterým se nedá nic dělat. Mnohdy pak ještě svou vnitřní sílu předáme druhým v domnění, že oni přeci vědí více než my.

Pojďte to napravit! Jakmile se u vás objeví jakákoliv bolest, rýma, kašel nebo teplota, zastavte se prosím sami. Ne až přijdu já, CHŘIPKA, ale hned a sami. Zadívejte se do minulých dnů a projděte si znovu jednotlivé situace. Odpověď – žádné špatné se mi neděly – je lhaní si do vlastní kapsy. Kdyby bylo vše plné radosti, váš mozek by do těla vyslal pouze hormony radosti a ty neblokují imunitní systém. Jsem si stoprocentně jistá, že v předchozích dnech, a to nejednou, jste se dostali do situací, kdy mozek vyslal do těla hormony stresové. Ty zamíchaly celým chemickým složením vašeho těla a zaměstnaly tak váš imunitní systém. Ten pak přehlédl vir, se kterým by si běžně uměl poradit.

Už tomu rozumíte? Hlídejte si prosím své myšlenky a nedovolte žádné, kterou NECHCETE, aby vstoupila do vašeho vědomí. Každou myšlenku lze změnit. Neznamená to být pozitivní tam, kde to necítím, ale uvědomovat si, že nám něco uniká. Že jednáme na základě toho, jak se cítíme, nikoliv na základě toho, jak se cítit CHCEME. Nad tímto máte úplnou kontrolu. Je to jen o tréninku bdělosti!

Už rozumíte, proč vás já, CHŘIPKA, potřebuji zastavit? Protože v každodenním shonu děláte vše pořád stejně, a tak jste stále stejným člověkem. Ale někdy už je toho tolik, že já, vnitřní moudrost, vidím, kolik si v těle mícháte stresového koktejlu, že vás na to potřebuji upozornit. Upozornit nemocí, protože tu většinou nikdo nechcete a pak se začnete ptát!

Díky za CHŘIPKU, protože se můžete změnit!

Autor: Jana Kočendová

Zdroj: www.facebook.com/jana.kocendova.9

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico