Mayský astrolog: V čase Jelena se zbavujte všeho přebytečného. Fyzicky i duchovně

datum 14. 11. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Listopad je měsíc, ve kterém se můžeme zbavit všeho přebytečného mnohem snadněji než v jiných měsících v roce. Dle klasické astrologie se rovněž ocitáme v čase Štíra, který tento proces podporuje, protože jde o znamení proměny a obnovy

Začíná období Jelena (1-Manik), ve kterém si opět můžete připomenout svou životní vizi a poupravit ji současné životní situaci, ve které se právě nacházíte. Vše se neustále mění, a tak abyste jednali efektivně, je dobré se občas nad svým životem zamyslet. V tom vám pomůže energie Jelena, který vám může ukázat cestu skrze různé moudré učitele, poradce nebo nauky, se kterými se někteří z vás dostanou do styku. Nesnažte se velké životní výzvy vyřešit sami. Řekněte si o pomoc a ona v pravý čas přijde.

Listopad je měsíc, ve kterém se můžeme zbavit všeho přebytečného mnohem snadněji než v jiných měsících v roce. Dle klasické astrologie se rovněž ocitáme v čase Štíra, který tento proces podporuje, protože jde o znamení proměny a obnovy. Jelikož se mohou vynořovat různé strachy a obavy z podvědomí, nechte si pomoci od lidí, kteří se na tento druh práce specializují. Svěřte se někomu, komu důvěřujete, a nechte si ukázat jiné možnosti a cesty, které vám mohou značně urychlit váš běh životem.

Mayský astrolog: V čase Jelena se zbavujte všeho přebytečného. Fyzicky i duchovně
Zdroj: Shutterstock

Pusťte se do detoxu

Co se týká vašeho těla a hmotných záležitostí, zbavte se všech přebytečných výdajů a poraďte se s odborníky, kteří se financím dlouhodobě věnují. Dejte na svůj instinkt a vybírejte si lidi, kterým můžete důvěřovat. Co se týče vašeho zdraví, zbavte se všech škodlivin a vytvořte si nové cvičební návyky. Experimentujte s různými detoxikačními postupy pod vedením odborníků. Pouvažujte o cvičení jógy, která je vynikajícím a komplexním systémem, jenž může mít dobrý vliv nejen na vaše tělo, ale i duši.

Buďte vděční za to, kde právě jste, protože to je imaginární stupínek, po kterém můžete vystoupat a přiblížit se svému pravému povolání.

V rovině mysli nastal čas dát vaší práci hlubší smysl. Mnoho lidí pracuje na nesprávných místech, a to se pak může odrazit na jejich zdravotním stavu. Pokud trpíte nějakými neduhy nebo únavovým syndromem, zamyslete se nejdřív nad tím, zda jste tam, kde chcete být. Malá změna může učinit zázraky. Ve svém stávajícím zaměstnání se učte dál a zdokonalujte své znalosti a pracovní postupy. Buďte vděční za to, kde právě jste, protože to je imaginární stupínek, po kterém můžete vystoupat a přiblížit se svému pravému povolání.

Oživte si vztah

Co se týká vašich vztahůzamyslete se nad tím, zda ten váš momentální, přestože je dobrý, nepotřebuje oživit. Kromě milostného života doporučuji mít s partnerem i jiný koníček, který bude bavit vás oba, a zároveň nikdo z vás nebude mít navrch. Pokud jste sami nebo máte se svým partnerem problémy, navštivte někoho, koho považujete za moudrého člověka, a svěřte se mu se svými současnými životními výzvami. Nejlépe uděláte, když půjdete za někým, kdo bydlí v jiném městě než vy. Má to své kouzlo.

V rovině ducha nastává mocné období, kdy můžete svůj život obrátit o 180 stupňů. Posilte nebo najděte svou životní vizi. Nastal vhodný čas udělat všechno pro to, abyste se vrátili sami k sobě a projevili svůj plný potenciál. Jděte do přírody nebo na místo, kde budete moci být aspoň chvíli úplně sami. Rozjímejte nad svým životem a ujasněte si, že jste opravdu tam, kde chcete být. Pokud ne, učiňte konkrétní kroky, abyste se obrátili tím nejsprávnějším směrem. Otevřete se moudrosti Jelena a naslouchejte moudrosti pocházející z vašeho nitra.

Doporučené otázky pro toto období:

  • Žiji podle své vize nebo podléhám vizi někoho jiného?
  • V čem spočívá hlubší smysl mého života?
  • Dokážu se někomu opravdu svěřit?
  • Jaký vztah mám k přírodě?

Doporučené činnosti pro toto období:

  • Jděte do přírody a naučte se naslouchat její moudrosti.
  • Vytvořte si svou vlastní nástěnku životních cílů a snů.
  • Učiňte delší cestu za někým, koho považujete za moudrého člověka, svěřte se mu a nechte si poradit.
  • Nebojte se udělat ve svém životě zásadní změnu, po které již dlouho toužíte.

Více, včetně podrobnějšího horoskopu na jednotlivé dny, na www.flowee.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico