Martina Blažena Boháčová: Co čeká jednotlivá znamení v září 2020

datum 7. 9. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Co nám přinese září? Najděte své znamení a přečtěte si, v jakých energiích pro vás září bude probíhat, co vás čeká a na co si dát pozor. A nezapomeňte. I nepříznivé tendence se dají zmírnit. Vše je o našem vnitřním nastavení.

Doba čtení 20 min.

Cesty k sobě


Astroložka a spisovatelka Martina Blažena Boháčová. Foto: z archivu autorky

Beran

V září si Berani vůbec neodpočinou a jejich karmické téma pokračuje dále. Rok 2020 je pro Berany rok očistný. Čistí se jejich karma, jejich vztahy, jejich pozice. A Berani věřící na minulé životy budou cítit, že téma, které se jim děje, již někdy prožívali. Buď oni, anebo někdo z jejich předků. Každé zklamání, každá životní zkouška slouží k tomu, aby člověk vyrostl a stal se silnějším. Jak se říká: Co tě nezabije, to tě posílí.

Na začátku měsíce, dne 2. 9. 2020, proběhne úplněk ve znamení Ryb. A Berani se dozvědí tajemství nebo vyplave na povrch něco, co nebude příjemné. Ale bude to poučné. Mohou přijít starosti s někým z okolí. Berani jsou silní, a tak pomohou. Nesmějí ale zapomenout pomáhat také sobě. Měli by si dávat pozor na úřady a měli by se vyhnout lidem, kteří na tom nejsou dobře s morálkou nebo mají dluhy. Dluhy nedělat, nic si nepůjčovat ani nikomu nepůjčovat. Vážit slova a nespoléhat se na slova jiných. Jestliže Berany někdo pomluví, neměli by si to brát osobně. Měli by si hlídat zdraví a pokud možno zajít na preventivní prohlídky. Je čas zamyslet se nad svým způsobem života. Zbavit se zlozvyků, zdravě jíst a hýbat se. Berani, udělejte si předsevzetí, co můžete více udělat pro své zdraví.

Dne 17. 9. 2020 proběhne novoluní ve znamení Panny a kolem Beranů se mohou změnit lidé, se kterými spolupracují. Berani si budou muset hlídat, aby si z nich nikdo nedělal sluhy a aby je nikdo netlačil do situací, které jim nevyhovují. Pracovní změny, které Berany v roce 2020 čekají, se projeví naplno. Dne 22. 9. 2020 začíná podzim. Je čas rekapitulovat a začít přemýšlet o novém způsobu života.

Býk

V září začíná podzim. Léto uběhlo jako voda a příroda již vydala své plody. Začíná čas, ve kterém se sklízí a zpracovává úroda. Dělají se zásoby a Býci mají zásoby rádi. Zásoby jsou pro ně informace, že mají krytá záda. Býci mají rádi lidi, kteří mají zásoby. A nejen zásoby peněz, ale také zboží. Uznávají lidi, kteří v životě něco dokázali – dokázali něco postavit, vybudovat, rozmnožit a zachovat. Obdivují lidi, kteří něco znamenají a mají kontakty. Býci se mezi takovými lidmi potřebují pohybovat a rádi se svým okolím chlubí.

Dne 2. 9. 2020 proběhne úplněk ve znamení Ryb. Intuice pojede na plno a Býci dostanou nějaké vnuknutí nebo zajímavé tušení. Býci mohou dostat nepříjemnou zprávu, která se bude týkat přítele či někoho z okolí. Býci by si měli své přátele vybírat dobře, aby je někdo nezklamal. Měli by si vybírat lidi, kteří dokáží držet jazyk za zuby a uchovat svěřená tajemství. Měli by si dávat pozor na slova. Slovem člověk může pomoci, ale také velmi zranit.

Dne 17. 9. 2020 proběhne novoluní ve znamení Panny. Venuše se přesune do znamení Lva. Býci budou toužit po luxusu nebo po tom, aby ohromili své okolí. Býci nejraději ohromují tím, co mají a kolik mají našetřeno. A také tím, kolik vlastní bytů, domů nebo půdy. Někdy věnují více pozornosti tomu, co vlastní, než svému partnerovi a dětem. To by měli změnit. Partnerské vztahy a vztahy s dětmi budou tématem, které bude Býky zaměstnávat. Býci! Ani váš partner, ani vaše děti nejsou vaším majetkem. Jsou to svobodní lidé se svým vlastním životem, stejně jako vy. Zorganizujte něco společně a radujte se.

Blíženci

A máme tady podzim. Podzim je nejkrásnější malíř. Podzim je období, ve kterém se mají lidé hodně setkávat. Užívat si posledních krásných dní. A to je pro Blížence perfektní, protože milují společnost. Mohou se totiž rozpovídat a někteří mohou být středem pozornosti. To mají Blíženci rádi, ale musí si dávat pozor, aby nelezli ostatním lidem na nervy. Kouzlo osobnosti by však měli využít. A to proto, že tento měsíc se budou dít významné věci, které budou mít vliv na jejich společenské postavení i na jejich kariéru. Blíženci by měli vždy jednat tak, aby je okolí chápalo jako autoritu. A jestliže jim bude v září končit něco pracovního, je to jen proto, že je čekají nové začátky. A na nové začátky je potřeba se dobře připravit. Budoucnost patří schopným a připraveným.

Dne 2. 9. 2020 proběhne úplněk v Rybách a intuice bude pracovat naplno. Merkur se bude pohybovat znamením Panny a k Blížencům začnou proudit zajímavé informace. Ty informace se budou týkat jejich kreativity – toho, co tvoří – ale také lásky a partnerských vztahů. Blíženci se už naučili, že aby vztahy fungovaly, je potřeba mít dostatek peněz. Nedostatek peněz způsobuje problémy, a to nejen u partnerů, ale také u dětí. A děti jsou naše budoucnost, je potřeba do nich neustále investovat – a to nejen peníze, ale také čas.

Dne 17. 9. 2020 proběhne novoluní ve znamení Panny. To s sebou přinese zajímavou příležitost. Blíženci by si měli koupit něco nového do svého domova. Udělat si plán, jak zvelebit své bydlení. Investovat do bydlení. A měli by začít ještě více harmonizovat domácí prostředí. Věnovat se svému tělu a něco na něm vylepšit – to bude také jejich aktuální téma. A Blíženci budou i nadále řešit důležité téma, které se týká ženy v jejich okolí.

Rak

A máme tu podzim. Příroda již vydala svou úrodu a nyní je čas ji zpracovat. Listí se pomalu začne zbarvovat do nádherných barev a Raci budou stát a přemýšlet, co dál se svým životem. Raci, kteří mají nějaké aktivity v cizině, je budou buď ukončovat, nebo budou měnit jejich podmínky. A Raci, kteří znají někoho, kdo v cizině žije, povedou zajímavé rozhovory. Někteří z nich budou chtít všechno jinak. Mnoho Raků zjistí, jak je důležité, když člověk mluví cizí řečí. A tak se začnou vzdělávat. Kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem. Raci, kteří řeší bydlení, budou kvůli tomu muset běhat po úřadech. Ale úřední jednání čeká i jiné Raky.

Dne 2. 9. 2020 proběhne úplněk v Rybách. Bude to velmi intuitivní úplněk a Raci by měli poslouchat svůj vnitřní hlas. Někteří mohou mít živé sny. Černá Luna udělá konjunkci s Marsem v Beranu. Raci budou řešit karmickou práci. Může přijít zvláštní nabídka a bude záležet na tom, jak se rozhodnou. Září je vhodné období ke koupi auta. Někteří Raci mohou dát auto do servisu. Všichni Raci by měli být opatrní na cestách. Raci budou muset vyřizovat spoustu věcí, stále někam jezdit a některé cesty podniknou za rodinou. Buď se bude v rodině něco oslavovat, anebo by Raci mohli sami nějakou oslavu zorganizovat.

Dne 17. 9. 2020 proběhne novoluní ve znamení Panny. Raci by se měli zaměřit na svou reklamu. Měli by ostatním říct, jaké mají požadavky, a měli by se svým okolím hodně diskutovat. Měli by si najít čas na to, aby probrali důležité informace. Některým Rakům přijde informace takzvaně shůry. Zázračná odpověď, na kterou tolik čekali. Raci budou mít plno nápadů a měli by je realizovat.

Lev

V září začíná podzim. Příroda vydala své plody, je čas sklizně. A sklízet budou také Lvi. Sklízet budou podle toho, jak zaseli. Po celý rok 2020 měli Lvi zlepšovat svou fyzickou kondici, pracovat na výborné psychice a zajímat se o vztahy. Jak vyniknout v partnerských, ale také v pracovních vztazích. Potkali spoustu lidí a vytvořili ze sebe autoritu, člověka, který si umí říct o odměnu za svou práci. Lvi jsou rádi úspěšní a rádi žijí v pohodlném a upraveném domově. A právě v září se ukáže, jak umí Lvi vlastnit a jak jsou na tom finančně. Lvi touží mít svůj dům nebo alespoň krásný prosluněný byt s terasou. Ti, kterým se to ještě nepovedlo, budou o tomto tématu hodně hovořit. A ti, kteří již tento majetek mají, se budou muset zamyslet nad vlastnictvím, které sdílejí s někým jiným. Bude také čas zkontrolovat veškeré účty.

Dne 2. 9. 2020 proběhne úplněk ve znamení Ryb. Lvi by se měli zamyslet nad tím, jak to u nich doma funguje v oblasti sexuality. Je vše v pořádku? Dne 17. 9. 2020 proběhne novoluní ve znamení Panny. Luna a Slunce udělají opozici na Neptuna v Rybách. Kolem financí a majetku může probíhat situace, která bude zkreslená. Lvi by neměli podléhat iluzím a měli by si vše ověřit. V září budou přemýšlet, jak více vydělat, kam zaměřit svou pozornost. A budou toužit po tom, aby práce byla jejich koníčkem. Když se člověk živí tím, co ho baví, více vydělává.

Panna

Září je měsíc pro Panny jako dělaný. V tomto měsíci mají nejvíce energie. Příroda vydala své plody a Panny sklízejí, zavařují, suší a každému ukazují, jakou mají úrodu. O Pannách já říkám, že jsou schopné zavařit i šišky. Zpracovávají všechno, co vidí. Zatímco minulý měsíc Panny přemýšlely, jak dál, tento měsíc jim bude všechno jasné. Budou si připadat, jako by se jim najednou rozsvítilo v hlavě, a půjdou do nové životní situace. Na začátku měsíce se setkají s tím, že se budou řešit nějaké smlouvy. Buď smlouvy, které Panny uzavřely v minulosti, anebo smlouvy, které teprve uzavírat budou. Některé dohody přestanou platit a Panny budou mít pocit, že situace končí. Není tomu tak. Jedna končí, druhá začíná.

Dne 2. 9. 2020 proběhne úplněk ve znamení Ryb. Bude to intuitivní úplněk a Panny může oslovit někdo ze zahraničí. Panny, které si píšou s neznámým člověkem na internetu, by po celý rok 2020 měly být opatrné a neměly by nikomu posílat žádné peníze ani osobní údaje.

Dne 17. 9. 2020 to přijde. Pecka a nový začátek. Nejdůležitější novoluní v roce 2020. Novoluní ve znamení Panny proběhne dne 17. 9. 2020. Nejenže toto novoluní přinese nové začátky, ale s radostí a láskou budou Panny probírat také téma, které se týká dětí a partnerských vztahů. Luna udělá trigon na Jupitera, Saturna a Pluta v Kozorohu. Tento aspekt trošku zkazí opozice na Neptuna v Rybách. To je informace, že i když je člověk zamilovaný, měl by mít neustále na paměti své zájmy. Kdyby na sebe zapomněl, v budoucnu by se mu to vymstilo. Panny si budou muset promluvit o sobě, o svém partnerovi a o svých dětech. A ty, které budou chtít, mohou v tomto období nastoupit do nové práce nebo zahájit novou kreativní činnost.

Váhy

V září začíná podzim. Podzim je nejkrásnější malíř. Váhy mají podzim i jeho barvy rády. Rády se oblékají do pastelových barev a do barev, které připomínají podzimní přírodu. Váhy jsou estéti. A jsou to romantické bytosti. V září je ale možná romantika přejde. Budou se muset obrnit trpělivostí a nepustit do svého života negativní emoce. V životě máme přátele a lidi, kteří to s námi myslí dobře. Ale máme také lidi, kteří nám způsobují problémy. A negativní lidé či lidé s nevyřešeným životem potom způsobují nevyřešené situace i těm, se kterými se stýkají. A právě takovým lidem by se Váhy měly vyhnout.

V první polovině měsíce si Váhy budou muset pohlídat svůj zdravotní stav. Je vhodné si zajít na preventivní prohlídky. Kdyby náhodou přišla únava nebo nějaká viróza, tak by si Váhy měly odpočinout. Dát si čajíček, lehnout si do postýlky a podívat se na nějaký skvělý film. Sladkým pokrmům by se měly Váhy vyhnout. Budou mít tendenci přibírat na váze. Sladké je sice dobré na nervy, ale ta kila jdou potom špatně dolů.

Dne 2. 9. 2020 proběhne úplněk ve znamení Ryb. Venuše v Raku udělá kvadrát na Mars v Beranu. A to se může promítnout do vztahů. Je to aspekt plný napětí. Ve druhé polovině měsíce budou některé Váhy mít pocit nespokojenosti a budou se domnívat, že se život nevyvíjí podle jejich představ. Přesně tyhle myšlenky by měly Váhy zlikvidovat. Měly by se soustředit na to krásné. Mohou se dozvědět zprávu, která je nepotěší. Mohou objevit nějaké tajemství. Anebo někdo může zjistit něco o nich samotných.

Dne 17. 9. 2020 proběhne novoluní ve znamení Panny. Venuše již bude ve znamení Lva a Váhy si budou muset pohlídat, v jaké společnosti se nacházejí. Musí si dávat větší pozor na lidi ve svém okolí. Váhy, někdo kolem vás má problémy. Víte, kdo to je?

Štír

Máme tady září a začíná podzim. Příroda vydává své plody a Štíři, kteří mají zahradu, je zpracovávají. Štíři mají vždy zásoby. Jsou totiž připraveni na horší časy. Štíři jsou znamení, které většinou myslí na zadní kolečka. Dne 2. 9. 2020 proběhne úplněk v Rybách. Bude to velice intuitivní úplněk. Štíři budou cítit, že se něco děje v jejich vztahu s partnerem. Něco nevyjde podle představ, a tak bude potřeba si s partnerem promluvit. Kdo má děti, měl by si promluvit také s dětmi, protože děti mají nějaké starosti. Anebo že by sami Štíři měli starosti, které se týkají dětí?

Štíři by si v září ještě měli užívat docela příjemného počasí a měli by chodit na veřejné akce. Sami mohou zorganizovat nějaké grilování nebo piknik. Štíři jsou loajální vůči svým přátelům. Jsou pro přátele, pro blízké a pro milované schopní učinit zázraky. Když pro někoho Štír něco udělá a ten člověk ho zklame, Štír mu to nikdy neodpustí. Urážku nebo nespravedlnost si pamatuje dlouhou dobu a téměř vždy přijde odplata. Třeba za několik měsíců, nebo dokonce let, ale přijde. Kdo si chce naklonit Štíra na svou stranu, měl by mu dát dárek. Štíři dárky milují.

V září mohou Štíři potkat nového přítele či skupinu lidí, kteří zaujmou tím, co umí, nebo tím, co znamenají. Dne 17. 9. 2020 proběhne novoluní ve znamení Panny. Pluto dělá konjunkci s Jupiterem a trigon na Lunu se Sluncem. To je výborná konstelace pro společenský život, pro návštěvu kulturních akcí. A je to také výborné postavení pro ty Štíry, kteří chtějí zaujmout veřejnost. Úspěch bude příjemný a Štíři by si to měli užívat, protože příští měsíc bude zase všechno jinak.

Střelec

V září začíná podzim. Pro Střelce to bude hodně náročný a pracovní měsíc. V jeho první polovině se zaměří na bydlení. Protože mnoho Střelců v roce 2020 přemýšlí, jak více vydělat a jak dělat práci svých snů, která by je bavila, budou se někteří Střelci snažit o to, aby mohli pracovat z domova. Nebo aby byli doma častěji. Nebo že by Střelci stáli o to, aby byl doma častěji jejich partner a jejich děti? Ano, rodinné zázemí a harmonie doma, to jsou velmi důležité věci. Když je člověk s bydlením spokojený a má harmonický a bezpečný domov, daří se mu i v jiných oblastech. Střelci ale mají domovů několik a často jsou doma i v jiných zemích. Přesto ale na svou rodnou hroudu nezapomínají a rádi se vracejí ke svým kořenům.

Dne 2. 9. 2020 proběhne úplněk ve znamení Ryb. I přesto, že se může objevit problém s nějakou ženou nebo starost kolem nějaké ženy, by tento úplněk měl být pro Střelce docela příjemný. Jupiter udělá trigon na Slunce v Panně, a to znamená pracovní úspěch. Sextil na Neptuna znamená, že se podaří skloubit pracovní a rodinné povinnosti.

Ve druhé polovině měsíce dostanou Střelci nečekanou příležitost. Mohou povýšit, dostat novou práci, vyniknout a stát se ještě větší autoritou. Dne 17. 9. 2020 proběhne novoluní ve znamení Panny. Jupiter je stále v trigonu na Slunce. Tentokrát dělá také trigon na Lunu. Na Střelce se může usmát štěstí. Navíc rozum a emoce spolu navzájem spolupracují. Programy, které Střelci získali od svých předků a které se nyní otevřou, budou programy úspěchu. Střelci úspěch milují. Jsou rádi obdivováni. Jsou to světáci, kteří mají přehled nejen o celém světě, ale i o mnoha událostech, a také o tom, co se kde píše a o čem se hovoří.

Kozoroh

Máme tady další měsíc. V září začíná podzim. Kozorohové jsou dobří hospodáři, a tak se snaží sklidit a zachránit z úrody, co se dá. Kozorohové mají často pocit, že se všechno někdy v budoucnu bude hodit. A tak mají neustále nějaké zásoby nebo sbírají věci, které možná někdy za spoustu let budou potřebovat. Nic nevyhodí. Proč? Protože by to museli znovu kupovat. V září se Kozorohové přesvědčí o síle slova. Jen málo Kozorohů se vyžívá v tom, že se starají o druhé lidi. A ještě méně Kozorohů někoho pomlouvá. Jsou to lidé, kteří si hledí svého, a chtěli by, aby jim všichni ostatní dali pokoj. Kozorohové hodnotí situace i ostatní lidi chladně a s rozumem. Rozhlížejí se, pozorují, a potom utrousí nějakou poznámku a čekají, jak okolí zareaguje. A i když Kozorohové něco moc chtějí, nemají rádi, když se do toho lidé z okolí hrnou bezhlavě.

V září je čeká hodně vyřizování na úřadech a některé věci se zpozdí. Kozorohové řidiči budou svá auta připravovat na zimu a hýčkat je. Když má Kozoroh auto, je to vlastně takový dům na kolečkách. Kozoroh má v autě uloženo hodně věcí. V září čekají Kozorohy rodinné aktivity. Někdo je pozve na oslavy nebo se rodina rozroste o nějakého člena. Kdo má nějaké sourozence, měl by se jim ozvat. Může přijít větší účet za telefon. Kozorohové by si někam měli zapsat svá hesla, aby nějaké nezapomněli.

Dne 2. 9. 2020 proběhne úplněk ve znamení Ryb. Saturn udělá kvadrát na Mars a Černou Lunu v Beranu. Může přijít nepříjemná zpráva, která se bude týkat rodiny, domova nebo nějaké ženy. Kozorohové v roce 2020 pochopí, jak důležité je vzdělávat se v oblasti, ve které pracují. A také pokud mají nějakého koníčka nebo sběratelskou vášeň, měli by se o tom snažit dozvědět se co nejvíce informací. Někteří Kozorohové jsou líní se vzdělávat. A to je škoda.

Dne 17. 9. 2020 proběhne novoluní ve znamení Panny. Saturn udělá trigon na Slunce a Lunu. Kozorohové budou řešit cestu do ciziny. Buď zatouží někam letět oni sami, nebo o zahraniční cestě bude hovořit někdo z jejich okolí. Anebo se jim ozve někdo, kdo v cizině žije, nebo někdo, kdo po cizině cestoval. Tomu, kdo pracuje pro cizí firmu, se otevřou nové možnosti. Když si na Kozorohy vzpomene úřad, tak by nic neměli odkládat a vše by měli ihned vyřídit. Kozorohové se často zajímají o politiku. Sledují ji i přesto, že se u ní často rozčílí. Kdo chce slyšet Kozoroha sprostě nadávat, měl by mu pustit televizní noviny.

Vodnář

Máme tady září, začíná podzim. Září je nádherný měsíc. Příroda vydala veškeré své plody, je čas sklizně. Všichni zavařují a suší. Vodnáři, kteří mají zahradu, se budou chovat stejně. Navíc si uvědomí, že takhle krásné počasí už dlouho nevydrží, a tak budou pořádat grilovací párty na zahradě. Vodnáři najednou zjišťují, jak je úžasné mít kolem sebe lidi, se kterými je jim dobře, na které se mohou spolehnout. A právě v září by si měli uvědomit, jaké hodnoty jsou pro ně důležité.

Většina lidí vše přepočítává na peníze. Vodnáři ne. Tedy většina z nich. Pro svou lásku jsou ochotni připustit i nějakou ztrátu. Pro to, aby měli dostatek volného času, jsou ochotni vzdát se svých jistot. Vědí, že nikomu nechtějí dělat otroka. Chtějí být svobodní. Je ale pravda, že cesta ke svobodě vede skrz práci a vydělané peníze. Jenže Vodnáři to mají dobré. V životě jim velká spousta věcí do života přijde, aniž by měli peníze.

Dne 2. 9. 2020 proběhne úplněk ve znamení Ryb. Uran udělá sextil na Lunu a trigon na Slunce. Rozhodnutí, které Vodnáři udělají, se bude týkat financí a práce. Vodnáři si uvědomí hlavní téma letošního roku – najít práci svých snů. Jenže sny Vodnářů se často mění. A proto se ta často mění i životy Vodnářů. Září je vhodný měsíc na investování. Ale než Vodnáři začnou investovat a než učiní jakékoliv rozhodnutí v oblasti majetkových věcí, měli by si zjistit, jak jsou na tom se svým vlastnictvím. Zda mají tyto věci v pořádku a zda jsou vypořádáni s lidmi, se kterými něco společně vlastní nebo vlastnili. Zkontrolovat by měli také vše, co se týká bank a finančních úřadů. A Vodnáři, kteří něco splácejí, by si měli překontrolovat, zda je vše tak, jak má být.

Dne 17. 9. 2020 proběhne novoluní ve znamení Panny. Uran udělá kvadraturu na Venuši ve Lvu. Mohou se řešit nějaké smlouvy. Něco, co Vodnáři v minulosti podepsali nebo dohodli, již nebude platit. Anebo se situace alespoň zkomplikuje. Vodnáři by měli být milí na své partnery, a to i v případě, že jim budou připomínat to, že finanční situace má být v pořádku a pod kontrolou. A Vodnáři, splácíte vše, co máte, a všem, komu máte?

Ryby

A máme tady další měsíc. V září začíná podzim, je čas sklizně. A Ryby budou také sklízet plody. Plody své práce a plody toho, jak reagovaly na důležité situace a na důležité lidi. V září proběhne pro Ryby nejdůležitější úplněk v roce. Tím je úplněk v Rybách. Úplněk ve znamení Ryb proběhne dne 2. 9. 2020. Když probíhá úplněk ve vlastním znamení, vždy je to informace o tom, že člověk pocítí potřebu změny. Tlak na to, aby se odstranily situace, které nefungují, je silný. Ryby navíc v tomto období budou ještě více intuitivní než jindy.

Luna v Rybách udělá sextil na Uran v Býku. Ryby budou hodně komunikovat. S partnerem, s pracovními partnery, ale také se svou rodinou a se svými sousedy. A odehraje se situace, která překvapí i samotné Ryby. Ryby si budou muset pohlídat Neptuna. Ten udělá opozici na Slunce a Merkur. Mohou se zkomplikovat vztahy. Někdo něco špatně pochopí nebo řekne. Pozor na to, aby se nepodepsal nějaký problémový papír nebo smlouva. A pokud Ryby v minulosti něco domluvily nebo podepsaly, tak se to nyní možná bude řešit. A vyřeší se to. U některých Ryb to sice bude vypadat jako komplikace, ale čas ukáže, že se stalo to nejlepší, co se stát mohlo.

Dne 17. 9. 2020 proběhne novoluní ve znamení Panny. Ryby mohou začít novou spolupráci. Některé Ryby budou postaveny před situaci, kdy po nich někdo bude chtít podepsat nové smlouvy, dokumenty. Anebo budou řešit to, co domluvily či podepsaly v minulosti. Neptun udělá opozici na Slunce a Lunu. Ryby si uvědomí, že i když některé dohody vypadají zprvu slibně, realita může být úplně jiná. Ryby navíc zjistí, že někteří lidé slibují něco, co nemohou dodržet. Doufám, že to neděláte vy, Ryby.

Ryby budou cítit tlak v partnerských i pracovních vztazích. Budou si chtít vyjednat takové podmínky, aby jim to co nejvíce vyhovovalo. V každém druhu partnerství je důležitá rovnováha mezi dáváním a braním. Ty mně, já tobě. Ryby se v letošním roce učí, jak důležité jsou sliby. Nikdy se nemá slibovat to, co do budoucna nepůjde splnit. Je zajímavé, že lidé něco řeknou a později to buď popřou, nebo zcela převrátí. A proto je důležité sepsat na papír vše, co si Ryby s někým domluví. Stále jsou ale v období, kdy by měly mít štěstí na lidi, kteří jim mohou pomoci k vzestupu.

Pro časopis a portál Ve hvězdách napsala astroložka a spisovatelka Martina Blažena Boháčová

Zdroj: vehvezdach.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě