Zdroj: Pixabay.com

Beran

Listopad je opět měsíc, ve kterém budou muset Berani ukázat, jak jsou silní. Mars se stále pohybuje znamením Berana. A proto je potřeba sebrat veškerou svou sílu a jednat. Akce by měla střídat akci. Většina Beranů to lehce zvládne. Někteří slabší jedinci se ale budou cítit unaveni. Tento pocit je potřeba překonat. Vesmír nyní vytváří situace, které Beranům do budoucna umožní více vydělat či najít novou práci. Je potřeba řešit v bankách, na úřadech. Dát si do pořádku bankovní účty. Zkontrolovat, zda je vše zaplaceno a zda jsou v pořádku všechny pojistky.

Listopad je vhodný měsíc na investování. Berani, investujte rozumně, a jestliže se budete muset zadlužit, udělejte to tak, abyste věděli, že budete schopni splácet. Berani, kteří v minulosti pracovali na své finanční inteligenci, splatí své závazky. Berani! Neustále si opakujte: Každý měsíc splácím své účty snadněji a snadněji. Moje finanční situace je výborná a neustále se zlepšuje.

A jak to máte se sexem, Berani? Jste v této oblasti spokojení? Jestli budete mít příležitost se s někým krásně pomilovat, udělejte to. A jestli ne? Tak o tom alespoň sněte. De 15. 11. 2020 proběhne novoluní ve znamení Štíra. Magické období. V tuto dobu udělá Mars opozici na Venuši. Partnerská věrnost. Věrnost a nevěra. Téma, které hýbe světem. Proč jsou lidé nevěrní? Kvůli sexualitě a touze si užít. Berani zatouží mít ještě krásnější a přitažlivější tělo. A to je správné, člověk má neustále pracovat na své kráse. Přitažlivost vnější by se ale měla snoubit s přitažlivostí vnitřní. A tak by Berani měli promlouvat sami se sebou, a hlavně se svou duší. Měli by si vypsat, v čem vynikají a v čem jsou úžasní. A je toho hodně.

Komunikace a reklama na sebe je v tomto období velice důležitá, a to proto, že dne 30. 11. 2020 proběhne úplněk ve znamení Blíženců. Zajímavé informace, šokující zprávy a velká překvapení – to čeká Berany. Mars udělá trigon na Slunce a Berani mohou plánovat cesty.

Astroložka a spisovatelka Martina Blažena Boháčová. Foto: z archivu autorky

Býk

Na začátku listopadu budou Býci stále pod vlivem úplňku ve znamení Býka. Nejsilnější úplněk v roce 2020, který završí téma, na němž měli Býci po celý rok 2020 pracovat. Minulé měsíce si Býci měli udělat pořádek v pracovních aktivitách. Měli se stát větší autoritou, povýšit a zvednou si příjmy. Jejich úkolem také bylo vyřídit si nevyřízené věci s lidmi, kteří žijí v cizině. Býci, kteří touží cestovat, pracovat v cizině nebo pracovat pro zahraniční firmu, dostali příležitost. Býci se měli stát moudřejšími, učit se a pochopit – pochopit život a sebe. Co vlastně chtějí? Právě probíhá období, ve kterém je potřeba ukončit vše, co nevyhovuje. A to není lehké. Býci nemají rádi změny, nemají rádi nestabilitu. Potřebují cítit pevnou půdu pod nohama.

Dne 15. 11. 2020 proběhne novoluní ve znamení Štíra. Venuše se nachází ve znamení Vah a dělá kvadraturu na Mars v Beranu. A Býci opět řeší vztahy. Pracovní, osobní i s rodinou. Bojují nyní o to, aby pro ně byly podmínky příznivější. Aby byly výhodné. Je možné, že tito jedinci budou něco muset domluvit i písemně, a tak by si měli dávat pozor, co podepisují, co slibují a co slibuje někdo jim. Aby se sny a cíle plnily, je pro to potřeba něco udělat. Ale stále je třeba mít na paměti, že žijeme svůj život. A že žijeme jen jednou. Proto je potřeba vše organizovat podle sebe a svých potřeb.

Dne 30. 11. 2020 proběhne úplněk ve znamení Blíženců. Venuše se přesune do Štíra a bude dělat opozici na Urana v Býku. To znamená, že Býci budou řešit peníze a to, jak je vydělávají. Mohou také potkat partnera, který je bude sexuálně přitahovat, anebo toužit po novém sexuálním dobrodružství. Stále by ale měli mít na paměti, že by kvůli ničemu ani nikomu neměli riskovat svou stabilitu.

Blíženci

Na tenhle měsíc Blíženci jen tak nezapomenou. Pořád musejí přemýšlet, hodnotit, zvažovat. Některé věci fungují, a jiné zase ne. Blíženci budou z některých událostí zmatení a budou si uvědomovat, že je v určitých oblastech nutná změna. Ale jak to udělat? Někteří Blíženci prožili nečekanou a překvapující událost a teď přemýšlejí, jak se s tou situací nebo zprávou vyrovnat. Většina Blíženců jsou lidé aktivní, a tak něco vymyslí. Podívat by se měli také sami na sebe. Na svůj život, na své zdraví, na svůj životní styl. Blíženci, kteří se nebudou cítit dobře, by měli jít k lékaři. Prevence je důležitá. A důležité události se budou dít také kolem lidí, se kterými Blíženci spolupracují.

Dne 15. 11. 2020 proběhne novoluní ve znamení Štíra. Ve Štíru se bude pohybovat také Merkur. Je čas komunikovat o svém zdraví nebo o zdraví někoho kolem vás. Výborné je, když se člověk živí něčím, co se zdraví týká. Práce kolem zdraví je příjemná. Může to být zdravotnictví, životní styl, stravování, ale také pohyb, nebo nějaká sportovní aktivita. A Blíženci, jste za svou práci dobře odměňováni? V listopadu se začne měnit vaše myšlení a uděláte také důležité rozhodnutí. Prohlédnete a uvědomíte si situace, které byste již ve svém životě neměli udržovat.

Dne 30. 11. 2020 proběhne pro vás nejdůležitější úplněk v roce. Úplněk v Blížencích. Budete řešit nové smlouvy. Je možné, že minulé dohody již nebudou platit. A je potřeba udělat změny v systému vaší práce. Navíc se blíží prosinec a s ním i Vánoce. Už nakupujete dárky?

Rak

Listopad je měsíc, ve kterém Raci dostanou lekci ze společenského chování. Měli by jít všude, kam budou pozváni, a měli by si všímat lidí kolem sebe. Je možné, že si jich všimne někdo důležitý. Raci mohou dělat kroky k tomu, aby se mohli pohybovat mezi lidmi, které obdivují. I své přátele by si měli Raci vybírat. Měli by to být lidé, kteří mají dobré vztahy v rodině, kteří mají pěkné bydlení, nejlépe domeček se zahrádkou a bazénem. Většina Raků také touží po domečku se zahradou. Příští rok 2021 bude vhodný pro ty Raky, kteří budou chtít investovat do nemovitostí.

Dne 15. 11. 2020 proběhne novoluní ve znamení Štíra. Raci se mohou zamilovat nebo po lásce více toužit. Zadaní Raci by se měli více věnovat svému partnerovi. A kdo má děti, tak svým dětem. Dokud člověk má své blízké, často se jim zapomíná věnovat. Potom přijde doba, kdy odejdou, odstěhují se, a člověk si uvědomí, že se jim měl více věnovat. Platí to u dětí. Ty rostou jako z vody. Raci mají být dobří rodiče a dětem by měli odpouštět. Vždyť jsou to jejich plody.

Listopad přinese zprávu, která se Rakům nebude líbit. Může je někdo pomlouvat, naštvat, zradit nebo jim někdo může zkreslovat informace. Raci budou cítit, že něco není v pořádku. A proč? Protože se po nich příští měsíc bude chtít změna a budou muset uzavřít téma, které řeší po celý rok 2020. Nejdříve si musí vše vyřešit v sobě, ve své mysli, a potom přijde zázrak, vyřešení.

Dne 30. 11. 2020 proběhne úplněk ve znamení Blíženců. Raci se mohou dozvědět tajemství. Nebo že by někdo objevil jejich tajemství? Je potřeba se vyhýbat problémovým lidem, situacím a dluhům. Dořešit úřední jednání a snažit se dodržovat pravidla.

Lev

V první polovině měsíce listopadu prožijí Lvi překvapení. Toto překvapení se může týkat práce nebo jejich prestiže. Lvi se měli snažit vybudovat ze sebe ještě větší autoritu. A nyní je někdo překvapí. Překvapí je tím, jak se k nim bude chovat a co jim nabídne. Ne samou prací živ je člověk a je potřeba také odpočívat. A kde si člověk může dobře odpočinout? No přeci doma. Lvi budou chtít své bydlení zkrášlit, opravit, zvelebit. Budou přemýšlet, jak ještě více zlepšit kvalitu bydlení. Protože jejich intuice poběží naplno, dostanou informaci z Vesmíru. Lvi by si měli ve svém bydlišti pročistit energie. Připravit a vyčistit prostředí. Například vyprat povlečení a tak dále, protože v listopadu se čistí energie jejich domova.

Dne 15. 11. 2020 proběhne novoluní ve znamení Štíra. Ve Štíru je také Merkur. Možná přijede návštěva. Nebo že by na návštěvu jeli Lvi? Je vhodné koupit si něco nového do domu. Lvi, kteří si vybudují své bydlení a jsou v něm šťastní, začnou dříve nebo později toužit po práci z domova. Pracovat a zároveň být doma – to je to, po čem touží. Některým se to povede. K tomu, aby byl člověk úspěšný v práci, je potřeba, aby s ním byl spokojen zaměstnavatel a také klienti. Celý rok 2020 Lvi přemýšlejí nad tím, že by rádi pracovali sami na sebe. Proč by měli pořád pomáhat plnit cíle jiných lidí? Proč ne ty svoje?

V listopadu někteří Lvi udělají zajímavé rozhodnutí. Může jim pomoci žena z jejich okolí. Lvy něco napadne a začnou hledat skupinu lidí, která by jim pomohla realizovat jejich plány. Dne 30. 11. 2020 proběhne úplněk ve znamení Blíženců. Ukáže se, kdo je kamarád, a kdo ne. Veškeré plány na změny je potřeba probrat s partnerem. Víte to, Lvi?

Panna

Panny se nestačí divit. Zase po nich něco chtějí úřady. Většina Panen má sice papíry v pořádku, ale neustále něco řešit na úřadech je také nebaví. Panny nyní spíše přemýšlejí o tom, jak si zvednou kvalifikaci. Jak získat více informací, jak být chytřejší, jak se více prosadit. Listopad bude měsíc, ve kterém budou Panny stále něco vyřizovat, stále někam volat, stále někam psát a mnoho z nich také stále někam jezdit. Je to měsíc vhodný na reklamu. Panny by měly odhodit svou skromnost a začít se propagovat veřejně. A to zejména ty Panny, které něco tvoří, které jsou v něčem kreativní. V listopadu mnoho Panen zažije rodinné oslavy. Je možné, že se někdo narodí a bude se oslavovat. Celý rok 2020 je rokem, kdy do života Panen může přijít dítě. Buď se narodím Pannám, nebo někomu v rodině.

Dne 15. 11. 2020 proběhne novoluní ve znamení Štíra. Merkur bude ve Štíru a udělá opozici na Černou Lunu a Urana v Býku. Panny by si měly dávat pozor na cestách. Měly by si dávat pozor také na podvody a podvodníky. Panny, máte své auto připraveno na zimní měsíce? A máte zaplacené pojištění?

Pokud člověk něco chce, měl by o tom mluvit a psát. Jak jinak se to okolí dozví? Panny, které chtějí povýšit, se nyní mohou ucházet o nějakou novou pozici. V práci by měly zažádat o povýšení. A kdo chce začít podnikat, může to zkusit tento měsíc. Dne 30. 11. 2020 proběhne úplněk ve znamení Blíženců. A Panny se přesvědčí, že všude dobře, doma nejlíp.

Váhy

Většina Vah má za sebou velmi akční období. Těm chytřejším Vahám se mění finanční situace a pomalu, ale jistě se z nich stávají boháči. Jejich život je bohatý na prožitky, na společenské kontakty a také na sexuální energii. Váhy, které toužily, si přivolají krásné sexuální zážitky. Ale Váhy, které v sobě nemají zpracovanou látku o vlastním sebevědomí a o vlastní hodnotě, mohou v oblasti sexuality dostat lekci. Buď sex mít nebudou vůbec, anebo nebude příliš dobrý. A ta nejhorší varianta je, že se Váhy budou muset zabývat tématem věrnosti a nevěry. V partnerských vztazích je potřeba dbát na to, aby byl partner dobře najedený a aby byl sexuálně uspokojený. Tedy u mužů. U žen by měla mít partnerka jistotu a hojnost romantiky a něhy. A samozřejmě také sexuální uspokojení.

Listopad bude opět o penězích. Šikovné Váhy, které objevily práci svých snů, dostanou odměnu. A Váhy, které pracovně spokojeny nejsou, dostanou nápad, jak to vyřešit. Život sice není jen o penězích, ale když penízky jsou, žije se lépe, volněji se dýchá a je méně hádek a problémů. Dne 15. 11. 2020 proběhne novoluní ve znamení Štíra. Intuice poběží naplno a Váhy se dozvědí důležitou informaci – o někom nebo o něčem. Rozhodně jim to pomůže. Buď finančně, anebo jim to zvedne sebevědomí.

Venuše bude ve znamení Vah. A to je nejdůležitější postavení Venuše během roku. Váhy budou krásné. Budou vyzařovat energii, budou přitažlivé a bude z nich čišet sex appeal. Všechno vyřídí a pocítí obrovskou touhu být nejen krásnější, ale také moudřejší. A tak začnou přemýšlet o nějakém vzdělávání. Mohou nastoupit na kurz, ale mohou se začít vzdělávat i samy. Váhy jsou většinou inteligentní a dobře chápou. A když zvládnou umění diplomacie, budou oblíbené ve společnosti.

Dne 30. 11. 2020 proběhne úplněk ve znamení Blíženců. Váhy budou toužit někam odletět. Mohou se potkat s někým, kdo v cizině žije. Anebo si mohou už nyní koupit letenku na příští měsíce. Venuše bude ve Štíru a Váhy budou mít chuť utrácet. Váhy, už máte dárky na Vánoce?

Štír

A máme tady listopad. Na tento měsíc žádný Štír nezapomene. V minulém období si Štíři měli promluvit se svými partnery a se svými pracovními společníky. Člověk si má vždy umět definovat, co chce, jaké má cíle a jak chce, aby se k němu chovalo okolí. To přesně měli Štíři udělat. Ať už to udělali, či nikoliv, dozvěděli se spoustu pravd. A to nejen o sobě, ale také o svém okolí. Někteří si domluvili schůzku, načali vínko a řídili se tím, že ve víně je pravda. Někteří Štíři zjistili, že dohody nebo smlouvy z minula neplatí a že věci se komplikují. A tak se Štíři rozhodli, že uzavřou minulost, že ukončí vše, co nefunguje, jak má, a že začnou od začátku.

V listopadu proběhne nejsilnější novoluní v roce. Novoluní ve znamení Štíra. Novoluní ve znamení Štíra proběhne dne 15. 11. 2020. Novoluní je vždy čas pro nové začátky. V době novoluní udělá Slunce a Luna trigon na Neptuna v Rybách. Štíři si uvědomí, zda je jejich partnerství opravdu o lásce, anebo zda se jedná o nějaký klam, o iluze. Štíři nemají rádi, když zjistí, že žili v iluzorním světě. Uráží to jejich ego, protože jsou si vědomi svého silného napojení na intuitivní svět. V tomto období poběží intuice Štírů naplno. Mohou mít dokonce živé sny. Anebo se dozvědí zprávu, která vše objasní. A stane se to zvláštním, magickým způsobem. Pluto udělá kvadraturu na Venuši ve Vahách a Štíři mohou mít starosti s tím, jak pochopit svého partnera nebo své dítě. Kdo má partnera, měl by se mu věnovat. Kdo nemá, měl by jít na rande. Štíři nyní udělají kroky k tomu, aby byli ještě více uznávaní, aby byli ještě větší autoritou. Některé Štíry čekají nové začátky, nová práce, nový způsob života.

A když nový způsob života, tak s lepším materiálním zabezpečením. Proto si Štíři udělají revizi svého majetku. Když to neudělají sami, udělá to někdo za ně. A tak by si Štíři měli zkontrolovat, jak to mají s vlastnictvím, které sdílejí s někým jiným. Měli by si zkontrolovat, zda mají vše zaplaceno. A zda mají vyšší příjmy než výdaje. Ještě by si měli zkontrolovat, zda na někoho nebo na něco nedoplácí. Dne 30.11.2020 proběhne úplněk ve znamení Blíženců.

Střelec

Listopad je měsíc, ve kterém by si měli Střelci dávat pozor na svůj zdravotní stav. Zdraví máme jen jedno, a tak by Střelci neměli přecházet žádnou virózu, ale měli by se pořádně vyležet. Je to vhodný měsíc na to, aby si Střelci udělali preventivní prohlídky. Střelci mají pevnou vůli a všechno překonají. Ve zdraví a také v nemoci, jsou to většinou vítězové každé situace.

Protože v roce 2020 mají Střelci zapracovat na tom, aby více vydělali a měli ještě větší příjmy, budou muset v tomto období udělat čistku mezi lidmi, se kterými spolupracují. Spolupracovníci jsou důležití. Na kolektiv se musí člověk spolehnout. Správný kolektiv se nehádá, nepodráží, přeje jeden druhému. Lidé spolu mají spolupracovat, ale někteří Střelci zjistí, že je hodně lidí, kteří se užírají závistí a hledají, co by tomu druhému mohli provést. Proto budou Střelci hodně přemýšlet o tom, co udělat proto, aby byli ještě šťastnější. Přestože jde o velmi společenské lidi, je možné, že se v listopadu uzavřou do sebe, nebo budou toužit po klidném místě, kde by se mohli věnovat svým myšlenkám. Léčivé pro ně budou také meditace.

Dne 15. 11. 2020 proběhne novoluní ve znamení Štíra. Jupiter udělá kvadraturu na Venuši ve Vahách. Někdo Střelce zklame? Nebo se dozví nepříjemnou zprávu? Má někdo v okolí problémy? Nebo někdo roznáší pomluvy? Intuice Střelců bude pracovat naplno a nenechají se opít rohlíkem. Situaci prohlédnou a pochopí. Ale může se stát, že se dozvědí, že neplatí nějaké dohody z minulosti, nebo že špatně podepsali nějakou smlouvu, nebo že někdo zpřísní pravidla. Střelci to ale zvládnou. Měli by také zvládnout veškerou komunikaci se svým životním i pracovním partnerem. Střelci se učí být diplomaté.

Dne 30. 11. 2020 proběhne úplněk ve znamení Blíženců. Jupiter udělá sextil na Merkur ve Štíru a Střelci budou překvapeni, jak velkou moc má slovo, nebo jak zajímavou informaci se dozvědí.

Kozoroh

A máme tady měsíc listopad. Kozorohové mají za sebou náročné období. Nejde jen o rok 2020, ale i o předešlé tři roky. Kozorohům se změnil život od základů. Když se ohlédnou a podívají se na svůj současný život, tak z toho minulého jim nezůstal na kameni kámen. Kozorohové vyměnili partnery, mají to nyní jinak s bydlením, změnili se jejich pracovní podmínky. A pokud Kozorohové nezměnili přímo práci, tak alespoň přemýšlejí jinak, než přemýšleli v minulosti. Hodně věcí jim docvaklo. Pochopili sami sebe a uvědomili si ještě více svou sílu. Do života jim přišlo nové životní téma a noví lidé. Také vztahy s dětmi prošly velkou proměnou. Kozorohové si ještě více uvědomili pravé životní hodnoty a už se pomalu, ale jistě chystají na nové události, které jim přinese další rok.

Proměna Kozorohů způsobila změnu lidí v jejich okolí. Našli si nové přátele, upevnili si vztahy s těmi, kteří jsou pro ně důležití, a díky novým lidem objevili nová životní témata. V listopadu by Kozorohové měli jít na všechny akce, na které budou pozváni. Čeká je setkání se zajímavým člověkem nebo se zajímavou skupinou lidí. Kozorohové by se měli bavit a měli by být neustále ve střehu. Jak se říká: Chovej se ke každému slušně, protože nikdy nevíš, koho budeš v budoucnu potřebovat. Přátelství je pro život důležité. Mít přátele je skvělé, ale ještě lepší je mít dobrého přítele ve svém partnerovi.

Dne 15. 11. 2020 proběhne magické novoluní ve Štíru. Saturn udělá sextil na Slunce a Lunu a Kozorohové budou pozorovat, kdo je jejich přítel, a kdo se tak pouze tváří. O Kozorozích se říká, že jsou suchopární. Ale není to tak – dokáží být velmi vtipní. Avšak pozor! Dokáží být také velmi tvrdí. Některé jejich výroky se mohou ostatních dotknout. Ale jen těch, kteří je neznají. Kdo Kozorohy zná, tak ví, že pod tvrdou slupkou se často skrývá romantická duše. A když se chovají chladně a tvrdě, je to vlastně jejich sebeobrana.

Dne 30. 11. 2020 proběhne úplněk ve znamení Blíženců. Saturn udělá sextil na Merkura ve Štíru. V listopadu Kozorohové budou řešit své zdraví. Je to vhodné období na preventivní prohlídky. Někteří Kozorohové mohou pomoci tomu, kdo má zdravotní či jiné problémy. Kozorohové jsou lidé, kteří rádi pomáhají druhým. Ale nenechají se využívat ani zneužívat. Nikdy a nikým.

Vodnář

Je listopad a Vodnáři si snad již udělali pořádek se svým bydlením. Upravili si poměry doma, promluvili si s těmi, kteří s nimi žijí. Vyřešili si všechny situace s ženskými energiemi a uvědomili si, jak důležité je to, s kým, jak a kde bydlí. A jak je důležité věnovat pozornost rodinným příslušníkům. Vodnáři se rádi baví, ale občas se vymlouvají na to, že nemají čas, protože jsou v práci, mají hodně povinností a tak dále. Vodnáři by se na práci neměli vymlouvat, mohlo by se jim to vymstít.

V listopadu se však opravdu stane něco, co se bude týkat práce. Ta situace by měla být pozitivní. Vodnáři jsou připraveni na povýšení. Nebo začnou podnikat. Anebo je někdo ocení či pochválí. Složité období, kdy se Saturn pohyboval znamením Kozoroha, se pomalu chýlí ke konci. Po celou tu dobu Vodnáři hledali své pravé já. Zkušenosti byly příjemné, ale také nepříjemné. Častokrát se Vodnáři plácali v různých situacích a měli pocit, že vůbec nejsou pány svého života. A tak udělali nějaké chyby. A jak známo, za chyby se platí.

Dne 15. 11. 2020 proběhne novoluní ve znamení Štíra. Uran udělá konjunkci s Černou Lunou v Býku. A tím se vyřeší nejen téma kolem bydlení, ale také téma kolem členů rodiny. Vodnáři už by konečně měli pochopit, že domov a klid v něm je důležitý. A práce také, protože v práci se vydělávají peníze. Vodnáři si musí pamatovat, že své domovy nemohou nikdy dávat do zástavy. Mají v sobě totiž karmicky nastavené programy, že byly často vystěhováváni anebo že se často sami stěhovali.

Dne 30. 11. 2020 proběhne úplněk v Blížencích. A ten rozehraje téma komunikace v partnerském vztahu a komunikace se svými dětmi. Uran stále bude dělat konjunkci s Černou Lunou v Býku. Témata se stále budou týkat bydlení. Vodnáři, buďte upřímní. Nejen k sobě, ale také ke svému okolí. Nechcete někomu ublížit, a tak raději lžete? Je to špatně. Anebo že by někdo něco chtěl namluvit vám?

Ryby

Je tady listopad. Na začátku měsíce budou Ryby ještě pod vlivem úplňku z minulého měsíce. Ryby čeká hodně vyřizování. Budou řešit papíry, vyřizovat něco na úřadech. Stále jim někdo bude volat a bude něco chtít. Ryby by se měly mít na pozoru a uvědomit si, že čas jsou peníze. Jde o to, aby neztrácely čas tím, že se budou věnovat lidem, kteří pro ně neznamenají budoucnost, na úkor lidí, kteří jsou pro Ryby důležití. Ryby by měly oslovit své rodinné příslušníky a pozvat je někam na akci. Je také čas zaměřit se na své autíčko a připravit ho tak, aby v zimních měsících jezdilo spolehlivě.

Dne 15. 11. 2020 proběhne novoluní ve znamení Štíra. Neptun udělá krásný trigon na Sluce a Lunu. Ryby mohou prožít lásku v zahraničí. A když to nebude o lásce, může to být o přátelství. Nebo o rodinných vazbách. Ryby rády cestují a v tomto období zatouží po nějaké daleké cestě. Nemusí odjet ihned, ale rezervovat si termín bude velice výhodné. Ryby také vědí, že pokud v něčem chtějí vyniknout, je potřeba se neustále vzdělávat. V listopadu je vhodný čas začít studovat. Naučit se s novým počítačovým programem, vzdělat se a zdokonalit se v oblasti, ve které člověk pracuje. Dařit se bude Rybám, které vzdělávají jiné.

Ryby jsou velice intuitivní a vědí, že věci mezi nebem a zemí existují. A hodně se jich pohybuje tam, kde lidé v něco nebo v někoho věří. Víra je pro Ryby typická, stejně jako silně rozvinutá intuice. Ryby by si mohly přečíst nějakou zajímavou knihu a sledovat pořady osobního rozvoje. Ryby vědí, jak složitým obdobím prošly a kolik práce na sobě udělaly. Vylepšily se, zdokonalily se. A o tom, jak důležité je vzdělávání, je už nikdo nemusí přesvědčovat, Ryby ví své.

Pozor na úřady. Bude se řešit něco kolem bydlení. To, jak člověk bydlí, je velice důležité. Touha po krásném bytě nebo domečku povede Ryby k tomu, že udělají aktivní kroky k tomu, aby se jejich sen naplnil. Ale i ten, kdo bydlí podle svých představ, bude své bydlení vylepšovat. Ryby by si do svého domu měly něco nového koupit.

Dne 30. 11. 2020 proběhne úplněk ve znamení Blíženců. V rodinných vztazích může nastat napětí. Má doma každý své soukromí a svůj klid? Neprobíhají žádné hádky či žárlivé scény? Doma je potřeba vybudovat harmonii, pohodu. Domov je potřeba si krásně „vymazlit“, uklidit a navonět. S každým rodinným příslušníkem by Ryby měly komunikovat. A kdyby přišly nějaké starosti se ženskou energií, Ryby to zvládnou.

Pro časopis a portál Ve hvězdách napsala astroložka a spisovatelka Martina Blažena Boháčová

Zdroj: vehvezdach.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě