9. září v 15:00 hod. zveme všechny organizace na ochranu zvířat, sociální skupiny, odpovědné orgány, instituce a veřejnost k tichému protestu, který se bude konat před španělským velvyslanectvím. Zde bude španělskému parlamentu prostřednictvím velvyslance Španělska se sídlem na území České republiky předán dopis žádající zrušení sadistického, za kulturu považovaného festivalu El Toro de la Vega, který se koná druhé úterý v září.

Dopis, který podepsalo xy lidí, je apelem na španělský parlament, aby v tomto ohledu upravil legislativu, která by měla podporovat skutečnou kulturu a jen takové tradice, v nichž týrání zvířat a devastace životního prostředí nemají žádné místo.

Protestní akce se koná v září a proběhne současně v celé řadě amerických a evropských zemí. Přijďte také podpořit španělské ochránce zvířat a uvědomělé občany.

Program akce:

1. Čtení dopisu a následné předání velvyslanectví Španělska.

2. Potvrzení o předání dokumentu velvyslanectví.

3. Manifestace široké veřejnosti před velvyslanectvím.

4. Informace pro občany ve formě letáků.

Jak probíhá TORO DE LA VEGA?

V loňském roce byl náš bratr “VULCANO” brutálně zavražděn ve městě Tordesillas. Letos chtějí lidé Tordesillasu udělat to samé s jiným býkem. Tato krutá tradice, která znamená vypuštění býka do ulic města a jeho pronásledování tisícihlavým davem s oštěpy až na konec cesty, kde je brutálně zabit. Komu se podaří býka zabít, je za tuto vraždu odměněn.
I přes silné protesty volající po ukončení této nesmyslné tradice, v ní lidé z Tordesillas pokračují. Ani my se nevzdáváme a budeme v různých částech světa demonstrovat za záchranu nebohých zvířat.
Chceme, aby svět věděl, že tuto krutou zábavu odmítáme a že ji nebudeme tolerovat. Je potřeba ukončit tradice, které ubližují, ponižují a vraždí jiné živé bytosti.

K akci se připojuje i Česká republika. Hledáme všechny, kteří jsou ochotní a schopní odcestovat s námi 16. září 2014 do Tordesillas, abychom v klidu a míru a v souladu se zákonem zabránili další kruté vraždě nebohého býka a ukončili tuto zvrácenou tradici, která přináší zvířeti velkou bolest, stres a utrpení.

událost : https://www.facebook.com/events/277177582488570/?ref=22

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě