Mám problémy s usínáním a spánkem, dělám něco špatně? 

datum 26. 1. 2019

OT: Od před vánoc se mi dějí divné nepříjemné věci v realitě a pokračuje to pořád, poslední byla před pár dny, kdy jsem nenašla taštičku se všemi doklady . Celkem asi 7 obdobných věcí - ztráty, poškození nebo nefungování věcí nebo objednané služby či nákupu...
Nerozumím tomu, co se děje, dělám něco špatně?
Taky mám problémy s usínáním a spánkem a zdá se mi, že se to zhoršuje.
Prosím o vysvětlení a radu, co s tím...

Odpověď od Strážce An-ab-el (a) a Kristaaa-el:

Tvá mysl je roztržitá. Ono se není divit, probíhá přenos mnoha informací a pak může dojít k záseku, kdy danou věc ne a ne najít, protože jsi ji v roztržitosti dala na zcela netypické místo. Všechny události, které se ti dějí, tě mají pozastavit. Máš totiž tendence rozjíždět se jako rychlík a pak zase zpomalovat a tak furt dokola. Takže když se pak zas již rozjíždíš, realita tě pěkně zastaví. Ukáže ti, že je čas mít zastávku v tvé překotné rychlosti. Už vymýšlíš co dělat, jaké služby nabízet, s čím začít, koho vidět, máš to tak vždy. Po tvém odpočinku, kdy tě většinou fyzické tělo zastaví, následuje tvůj úprk a pak opětovné zastavení třeba přes události, kdy se jaksi vše nedaří. Vlastně špatně neděláš nic, jen jsi zase zapomněla na svůj klid a začala ses obětovat pro okolí a chtěla být užitečná a platná. Tento program je potřeba již zcela opustit, má drahá. Kašli na to. Prostě jen buď a užívej si. Pak v tichu, ti přijde jasné vedení, jakou aktivitu máš učinit a co udělat, abys byla spokojena, zároveň i užitečná (jak ty to potřebuješ), ale hlavně ve svém klidu a pohodě.

Překotná mysl, myšlenky létají, pak spánek nepřichází. Nauč se nějakou jemnou aktivitu před usínáním. Tělo má rádo jistý řád, rádo opakuje příjemné věci, kdy nitro je otevřené pro příjem informací od Průvodců a zároveň buňky načerpávají energii.

A jestli cítíš potřebu pohybu, energie, tak využij Reksíka. Skotač s ním v přírodě, běhejte a jděte na dlouhé procházky, to ti rozhýbe čchi nejlépe.

Rebeko, vedeš si dobře. Jen je zase čas na zpomalení mysli a aktivaci těla přes příjemné události, nikoliv stresové. Ty nemusíš valit vše před sebou jako bagr, jak si to dělávala v minulých letech, už ne. Už máš čas na svou Misi, na svůj klid a své přání. Ještě zanedbáváš takové ty skryté touhy, tam zkus něco v sobě oživit a poslechnout svou intuici. Až srdce začne plesat a jásat a radost se ti rozlije do buněk, budeš vědět, že to je ta správná cesta!

 

Denisa Celesta Pertlová Kralovičová
www.celesta.cz

 

Zdroj: FB Denisa Celesta Kralovičová

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico