MALÝ ZLOMEK SOLAŘINA REPORTU NA ŘÍJEN 2014 - PROBUZENÍ V NOVÉM SVĚTĚ

datum 7. 11. 2014
Přestože si všichni v sobě neseme hlubokou touhu žít v našem Pravém Domově, někteří lidé se ptají, jestli opravdu mají hmotný Pravý Domov? Je Pravý Domov jen vnitřní stav vědomí a ne hmotné místo?

Můj pocit je, že během těchto finálních dnů duality je nanejvýš důležité, aby co nejvíce z nás žilo ve svých Pravých Domovech. Velmi zlepšená energie těchto Pravých Domovů je prostor, kde můžeme plně osídlit Novou Krajinu. To je obrovsky důležité v této době, protože Pravé Domovy jsou kotevními body Nového Paradigmatu. Naše Pravé Domovy jsou prvním místem, kde se rodí Nový Svět.

Mnoho lidí čelí tento měsíc velkým rozhodnutím a cítí se docela zmateni. Hledají odpovědi, snaží se přitom udělat rozhodnutí měnící život, a přitom nenaslouchají Vědění svého Srdce, přestože právě tam najdou jasnost a odpovědi, které hledají.

Zůstaneme v našich starých životech a dál budeme předstírat, že jsme v „normální“ době? Posuneme se na trochu nové místo, které má očividné záchranné sítě a neodnese nás z našich zón pohodlí? Nebo nakonec uděláme skok do našich Nových Pozic a Pravých Domovů se vším, co máme?

Je důležité si pamatovat, že největší úspěch přichází z toho, že následujeme své Nejdivočejší Sny a přesunujeme se na svá Pravá Místa, do svých Pravých pozic. Pokud se snažíme dělat věci ze strachu, nejistoty nebo z předjímané povinnosti toho, co od nás očekávají ostatní, bude to kamenitá cesta.

Někteří z nás v říjnu změní své bydliště a několik málo z nás se dokonce stěhuje do svého Pravého Domova. Jaký je to pocit žít v Pravém Domově? Za prvé to přináší silný pocit pohodlí a něčeho známého. Pocit návratu domů do hlubší, rozsáhlejší části našeho Pravého Já, Sebe. A také pocit, že na této planetě jsme opravdu doma, způsoby, které jsme nikdy nepokládali za možné. Je to pocit naprostého překliknutí (jako na počítači) do bodu: VE SPRÁVNÉM ČASE NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ.

Je jeden starý výraz Inků: „Rozkvět mých slz“. Znamená to, že naše Roky Slz tak dlouho zalévaly zemi. Po celé věky jsme plakali a plakali, jak pro to krásné, tak pro to ošklivé, jak pro to svaté, tak pro to světské. Nechali jsme toho tolik odejít, a nakonec, v této chvíli, ty nejsvatější a nejkrásnější květy mohou vykvést z našich slz. Rozkvět našich slz představuje čas naplnění, který následuje po dlouhém období těžkostí. Neexistují jen normální pozemské květiny. Existují svaté květiny, které mohou vykvést jen poté, co jsme prošli dlouhým obdobím bojů a přeměny do doby znovuzrození do Nového, Pravého Života. Jsou to vzácné květiny naší nejvnitřnější esence jádra, které uzrají do svatých semínek, které budete pěstovat v Novém Světě. A to je přesně to, jak to vypadá. Moje Roky Slz, celá moje cesta na této planetě po nekonečné množství životů, se nyní transformují v nejdokonalejší květiny.

Podle Andské tradice jsme v době Pachakuti, která je symbolem velké vesmírné přeměny, kdy svět, jak ho známe přeskočí do něčeho úplně nového. Je to známé také jako Čas návratu k Sobě samým – k naším pravým, původním já. Je to začátek nové éry vlákna času.

Přesně to se stane, když se nakonec přesuneme do svých Pravých Domovů. To spouští masívní RESET, ZNOVUNAČTENÍ celých našich bytostí, všeho, co jsme kdy znali. Nestane se to naráz, je to postupný proces. Jako když se nastěhujeme, nic není v dokonalém pořádku. Jsme TADY, ale ne ÚPLNĚ TADY. Nejme „někde jinde“, nežijeme ve své minulosti nebo ve svých starých životech, ale ještě jsme zcela neuchopili to, kde jsme. Ještě jsme se zcela nerozvinuli nebo nesladili se svým Pravým Místem, Postavením.

VYTVÁŘÍME VZORY NOVÉHO PARADIGMATU, zatímco v naprosto ten samý okamžik VZORY NOVÉHO PARADIGMATU ZCELA RESETUJÍ CELÉ NAŠE BYTOSTI.

Říjen je velmi intenzivní, ale naprosto vzrušující měsíc akce a uzemnění, ve kterém se věci spojují nečekanými způsoby a přinášejí jak dokončení, tak nové příležitosti. Sedíme silně v sedle, žádné zbytečné ozdobičky, jen vlny toho, kdy DĚLÁME, CO JE TŘEBA, KDY JE TO TŘEBA a nemáme volbu dělat něco jiného. Je mnoho rozličných úrovní energií a událostí, které se souběžně dožadují naší pozornosti. Během tohoto měsíce dostáváme silně ochutnat intenzivní a skvěle různorodé energie, které budeme zažívat v roce 2015.

Solara
www.nvisible.com

Toto je velmi malý fragment Solařina kompletního Surf Reportu na říjen 2014. Celý Surf Report a týdenní Updaty jsou dostupné po zapsání v angličtině, němčině, portugalštině, ruštině a španělštině na INVISIBLE MERCADO.

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Markéta N. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico