MALÝ FRAGMENT SOLAŘINA REPORTU NA ČERVEN 2014 VZDUCH, KTERÝ DÝCHÁME

datum 3. 7. 2014

Květen přinesl úplně novou součást, a to prvek zaklapnutí do pozice, na místo. Přestože stále máme spoustu práce a energie je stále ještě intenzivní, věci se teď skládají úplně novými způsoby. Je to jako když narazíte na jeden z těch kouzelných zámků v pohádkové počítačové hře. Když se skryté symboly zarovnají, rozsvítí se, a způsobí tak, že některé čepy v zámku vyskočí ven, zatímco jiné zaskočí dovnitř. Celou dobu se tyto mnohonásobné kroužky válce otáčejí dokola, a stále naskakují (klikají) na nová místa. Správní lidé se scházejí; přesunujeme se blíže k Pravým Domovům; náš Pravý Účel se odkrývá. Nacházíme pomoc, kterou potřebujeme. Otvírají se nová dveře. Jsou nám představovány divukrásné nové příležitosti.

Celý rok mnozí z nás měli potíže s dýcháním vzduchu starého světa. Vydýchaný vzduch duality neobsahuje pro nás dost výživy nebo životní síly. Chybí tam prvek, který potřebujeme. Nyní se něco očividně změnilo. Čerstvý vzduch nového světa se stále více a více dostává do světa kolem nás. Vzduch je daleko více obohacený než dříve. Tyto nové energie nám poskytují pravou výživu, kterou nejvíce potřebujeme.

Nová Krajina se nekonečně prohlubuje a rozpíná. Může to znít zvláštně, ale Nová Krajina má kvalitu Mateřského Mléka – něčeho tak hluboce známého, nanejvýš pečujícího a plného výživy, a přesto zároveň jsou tu v Nové Krajině naprosto nové, úplně nečekané prvky, které způsobují super nadšení!

Tyto nové, neviděné prvky se objevují ve zvláštních nových koutech, které jsme předtím neviděli. Jsou naprosto nečekané. Vycházejí z prostoru Mimo Mapu Známého. Proto je důležité, abychom při tom, když tvoříme Nové, vždy nechali prostor neznámému.

Jelikož tvoření Nového a Pravého vyžaduje, abychom se vypořádali s mnoha praktickými detaily, nutí nás to buď tvořit věci novými způsoby nebo způsobem, který nechá otevřené dveře či prostory, kudy může vstoupit nové. Učíme se udržovat vše rozpínavé a nedefinované, dokud nebude jasný nový význam nebo nová symbolika.

Červen přináší hlavní zrevidování, opravy směru a nečekané změny. Červnové změny se budou ke konci měsíce velmi zrychlovat. Nyní jsou nezbytné hloubkové revize, protože jsme konečně nechali jít pryč naše obavy, abychom plně objali Nové a Pravé. Už se nechceme držet našich zón komfortu, které mají prošlé datum platnosti a víme, že vše v nás, co je stále ještě založeno na iluzorní úrovni duality má odejít a že jen to, co srdcem cítíme jako autentické zvoní pravě.

Proto neustále znovu vyrovnáváme a překalibrováváme sami sebe ze starých úrovní k novým. To vyžaduje časné revize. Můžeme psát email a o dvě minuty později náhle zjistit, že to, co jsme napsali, pocházelo ze staré energie, takže potřebujeme honem napsat nový email, který vychází z našeho opravdovějšího místa.

Prodloužené přechodové období, kterým jsme procházeli, odneslo mnoho prošlých prvků.Po planoucích hranicích několika posledních let jsme zjistili, že chybí také některé hluboce milované a střežené části nás samých. Byly spáleny na hranici společně s prvky, které už nepotřebujeme. Jsou to věci jako útěcha v osamělosti, tiché spříznění s přírodou a něžný milovník v nás, což vše bývalo velkým zdrojem výživy. Občas se divíme, jestli se některé z těchto kvalit někdy vrátí, ale ony se vrátí většinou v nové podobě.

Nádherné barvy Nové Krajiny začínají být nejen stále více viditelné, ale vybarvují naše životy, to, co děláme, jak se cítíme, na co se zaměřujeme, jak jednáme. Tyto zářivé barvy s sebou přinášejí nové kousky skládanky, na které jsme čekali, abychom se mohli plně zabydlet na nové úrovni.

Solara
www.nvisible.com

Toto je velmi malý fragment Solařina kompletního  Surf Reportu na červen 2014. Celý Surf Report a týdenní Updaty jsou dostupné po zapsání v angličtině, němčině, portugalštině, ruštině a španělštině na INVISIBLE MERCADO.

Pro všechny poutníky na Cestě Lásky do češtiny přeložila Markéta N. (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico