Zdroj: Pixabay.com

Slovo “Mahariši” v tomto názvu, ve zkratce, znamená značku kvality – pro rozvíjení plné hodnoty života, jak hmotného aspektu, tak i duchovního. Zaměřuje se na nejmocnější základnu a zdroj života a zdraví, což je VĚDOMÍ, a dále na rozvíjení vědomí do vyšších stavu vědomí, směrem k OSVÍCENÍ.

Uvažujeme-li zdraví, pak je třeba vzít v úvahu, že rozsah zdraví zahrnuje všechny oblasti individuálního života, národního života, mezinárodního života, života celého světa i kosmického života.

Jedinec je vždy kosmickou realitou – jedinec má fyzicky kosmickou fyziologii a mentálně má kosmickou psychologii, jak pramení nejen z Védy, ale i z moderního výzkumu*.

O ajurvédě už mnozí víte a je vám známo, že je to věda o životě – o celém rozsahu života. Termín Mahariši ájurvéda je však u nás zatím dost neznámý.

Proč si tedy volit značku “MAHARISHI AYURVEDA”, kterou nyní v Česku nabízí firma www.snail-vitality.cz

Přírodní bylinné produkty Mahariši ájurvédy jsou celosvětově na vrcholu žebříčku kvality. 

Mezi unikátnosti nabídky patří AMRIT neboli ‘nektar nesmrtelnosti’.

“MAHARISHI AMRIT KALASH” podle příběhů z Védy byl původně určen pro bohy. Receptura na tento legendární preparát byla po dlouhou dobu ztracena. Až v 80.letech ji zrekonstruovali přední Védští klasičtí odborníci, z nichž 3 jsou zobrazeni na tomto produktu. Jeho 2 složky, MA4 a MA5, fungují synergicky pro rozvíjení zdraví a vyšších stavů vědomí.

Výrobky řady Mahariši ájurvédy obecně mají v sobě zabudovanou nadhodnotu. 

Hlavní z nich spočívá v tom, že všechny produkty nejenže vyživují všechny tkáně, jako ostatní rasajány, ale navíc oživují VĚDOMÍ, oživují vnitřní tvořivou inteligenci člověka, ležící v základu mysli i těla, kde mysl a tělo (a celý vesmír) jsou sjednoceny a v dokonalé harmonii a dokonalém zdraví.

Při výrobě produktů Mahariši ájurvédy se v celém procesu přípravy a výroby dbá přísně nejen na všechny běžné požadavky a podmínky, ale především na to, aby byla zachována původní živá inteligence – vědomí z bylin a dalších surovin. Tato inteligence pak podpoří a potencuje naši vlastní tvořivou inteligenci, vědomí, v dalším růstu a rozvíjení do jejich plné hodnoty.

Podle Védské psychologie, jak ji oživil přední Védský vědec Mahariši Maheš Jogi, lidský nervový systém je vybaven možností 7 stavů vědomí. Teprve rozvinutí plného rozsahu mentálního potenciálu je z Védského hlediska považováno za normální stav lidského nervového systému, stav osvícení.

Mnohé produkty Mahariši ájurvédy jsou obohaceny a potencovány autentickými Védskými zvuky-recitacemi, počínaje sběrem, přes výrobu a další manipulaci. To vše slouží k oživování naší paměti na zdraví a osvícení. 

Z výše uvedených důvodů se domníváme, že budou přípravky Mahariši ájurvédy zajímavé zejména pro ty, kteří už na sobě pracují, kterým záleží na rozvoji vědomí, na rozvoji zdraví, na rozvoji všech aspektů svého organismu, na harmonickém sladění a integraci všech složek relativního života s tou jednou složkou, která je stálá, věčná – s absolutním aspektem našeho života, s vědomím, a sice Kosmickým vědomím.

Mimo široké řady přírodních bylinných produktů nabízí tato značka také VZDĚLÁVÁNÍ pro rozvoj zdraví, rozvoj vědomí, rozvoj celkové kvality života jedince i společnosti.

My samy osobně užíváme přípravky značky M. Ájurvédy dlouhodobě a máme s nimi tu nejlepší zkušenost, takže je můžeme vřele doporučit.

Také využíváme celoživotní vzdělávání, kam patří především technika TM Transcendentalní Meditace, která redukuje stresy a přímo rozvíjí vědomí do plného rozsahu. Považujeme toto vzdělávání, založené na rozvoji vědomí, za skvělý doplněk – nejen k produktům, ale i k současnému vzdělávání, kde dosud schází vědecký systematický rozvoj vědomí.

Alena a Kristina

KONTAKTY:

Kristina Králová, vedoucí firmy www.snail-vitality.czkristina@snailtravel.cz, +420 602 552 624

Alena Citterbergová, M.A.SCI, certifikovaná učitelka TM Transcendentální Meditace, vedoucí České národní kanceláře kurzů TM Transcendentální Meditace www.tmcentrum.cz

Tel.: +420 602 101459

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě