Vážení Milovaní Vzestoupení,
jsem velmi potěšena sdílením dalšího téma, abych naplnila vaše srdce ještě více Láskou, jak pokračujeme na společné cestě, abyste přijímali svoji krásnou magii.
Podzimní Rovnodennost iniciovala mnoho nových počátků a záměrů. Skládají se nové části, což s našimi starými částmi může tak trochu zatřást. Cokoliv je zacykleno, přehráváno dokola, bude muset vyjít z kola ven a opravdu teprve pak jsme schopni vidět jak žít v Jednotě. Kdykoliv vstoupíme do nějakého takového počátku, je to vždy období pro zahájení nových věcí. V tomto Treceniu začíná také moje osobní etapa, oslavuji galaktické narozeniny. Astrologické i galaktické  narozeniny jsou bránou zahájení, iniciace Světla, pravdy, Lásky a cesty jít hlouběji do své esence toho, kdo opravdu jsme. Čím hlouběji jdeme, tím celistvější se stáváme, protože hledáme pravdu svého Vědomí, Vědomí, které slouží k narození Lásky. Tato cesta je nekonečná. Je to jeden z hlavních cílů, o který zde usilujeme.
Doufám, že vám dnešní zpráva pomůže dívat se trochu jinak …jak kdo vypadá, proč to dělá, proč nedělá správné věci. Dnes se budeme věnovat dalšímu zasvěcení, půjdeme mnohem hlouběji do Božské Lásky – kdo jsme a proč jsme zde. V minulé aktualizaci jsem zmínila slovo HRA. Skutečně jsme zde, abychom si všichni hráli a tančili nekonečný tanec životní síly. Často rozjímám o různých lidských programech. Mnozí sdílí své sny a cítí se u toho velmi dobře, zatímco někteří jsou v ne právě dobré životní situaci a necítili by se dobře, pokud by měli sdílet své sny. Je zde tolik utrpení, lidé ani nevědí, kdo jsou, ačkoliv dělají skvělou práci nebo jsou slavní. Existuje stále tolik neporozumění, proč jsme vlastně zde.

Mnoho z nás prošlo bolestivými příběhy ve svém životě. Už od dětství jsme nabrali o sobě různá přesvědčení: mám hrozné vlasy, hrozný nos, postavu, oči, uši… Byli jsme často označováni za outsidery a nepochopeni. Vždycky jsem byla introvert, typické indigové dítě, samotář, lidmi nepochopená. Ano to je typický dobrovolník na planetě Zemi, který sem spadl ve skořápce jako ošklivé káčátko. Dlouho, dlouho jsem nechápala tuto sféru a co tady ach-můj-Bože-dělám. Kdybych to tehdy věděla, dívala bych se na život s větší legrací.

V duchovní skupině existuje hodně přesvědčení, že lidé dělají něco špatně. Není to pravda. Všechno ve vašem životě je vždy absolutně v pořádku. I když samozřejmě existuje něco, co vás blokuje, ale je to momentálně vaše aktuální pravda. V tu chvíli i přesto procházíte dokonalou realitou, která byla postavena v laboratoři, ale máte schopnost dosáhnout cíle a vystoupit z lineárních programů. Samozřejmě někdy jdeme krok zpátky, dva kroky vpřed. Můžete a máte schopnost vytvářet  své sny i kolektivní sen, podílet se na něm, spoluvytvářet ho. Vaše sny, které se naplňují, nejsou jen vaše sny, ale jsou součástí Celku. Je to dávání života všeho pro všechny. Něco, co se zrodí skrze vás, vaši Lásku. Jste součástí tance života, tance Stvoření.
Vydáte-li se cestou hluboké integrace, budou se postupně vyplavovat vzorce a programy z dětství a vy je budete zcela přirozeně postupně mazat a ihned následně dostanete novou šablonu přesvědčení o sobě. Velmi často je čištění bolestivou věcí, možná budete plakat. Není potřeba chápat tento čistící proces nebo se tím nějak zvlášť zabývat, je to prostě součást Vzestupu. Dost často si neseme do dospělosti velkou bolest ohledně těla a tato bolest nebo přesvědčení je obsažena v aurickém poli. Naše těla se velmi mění, dějí se hluboké změny. Zaručení odborníci vám dávají zaručené rady ohledně stravování, péče o vlasy, péče o nehty, péče o tělo….. Jak se vaše tělo bude léčit, mohou vám začít padat vlasy, můžete mít mnoho nevysvětlitelných příznaků ale ve skutečnosti to nejsou příznaky nemocí ani příznaky Vzestupu, ale tělo vytváří novou Osvícenou šablonu. Není to symptom nemoci, ale součást změny. Stavíme zcela novou tělesnou matrici. Může to být bolestný proces, protože musíte uvolnit všechny emoce s tím spojené.
New Age často vidí ženu Bohyni jako ženu s velkými ňadry, měděnou podprsenkou a dlouhými kudrnatými vlasy, nebo jak má vypadat věštec nebo Osvícený člověk. Je doba, kdy jsou mladí lidé součástí velmi falešných ideálů, to přináší doslova utrpení pro duši. Média a časopisy vytvořily přesvědčení vypadat určitým způsobem, což bylo velmi často v našem dětství i dospělosti nepředstavitelné, protože jsme už v dětství nechtěli napodobovat nějaký ideál. Jakmile objevíte sebe, budete poznávat, kdo jste, zbavíte se bolesti z dětství, objevíte hravý způsob života, svobodu Ducha, vaši pravou krásu. Pokud vám říkali, stejně jako mě, že vám nesluší dlouhé vlasy, necháte si je narůst, nebo si splníte jakékoliv jiné touhy, které nebyly splněny.
Máme nádherná těla a často si myslíme, že nejsme dokonalí. Je tam vždy něco, co vyčnívá z ideálů krásy. Musíte se zbavit tohoto starého myšlení, jak má vypadat Bohyně, jak by se měla oblékat, protože potom nejste Bohyně. Je to falešný maticový otisk, který zabíjí to, kdo opravdu jste. Lidé mají představy, jak byste měli vypadat, abyste dosáhli nároku být Bohyně. Bohyně je uvnitř vás. Stejně jako muž Bůh by měl být svalnatý, mít dlouhé vlnité vlasy. My všichni si musíme vzpomenout, co je to Láska, sebeláska, vlastní krása, oddanost přirozenému životu, protože jinak se jedná o falešnou ideologii Lásky. Musíte do své mysli o sobě nahrát novou šablonu, ale ještě nějaký čas se budou spouštět staré emoce než se mysl přenastavuje.
My i naše těla procházejí velkou restrukturalizací. Každá změna na základě nové šablony přináší osvobozující energii. Je nyní mnoho lidí, kteří si myslí, že dělají něco špatně, že v jejich životě je něco špatně a pak sledují duchovní učitele, kteří se Vzestupu věnují, 7, 8, 10 let, ale to není ta pravá sebeláska. Součástí vaší cesty je hra a oddanost sobě. Součástí oddanosti sobě je hra, jsou to propojené energie. Oddanost sobě vás bude učit jestli to, čemu se věnujete a co právě děláte, je pro vás smysluplné. Budete si hrát se svým životem. Zcela přirozeným způsobem, způsobem jen pro vás. 
Vaše načasování je vždy dokonalé a změny přichází přirozeně….. když už víte, že už nemůžete chodit do této práce, že nemůžete jíst to a to, nemůžete být s tímto člověkem…..atd. Pokud jste až doposud napodobovali někoho, nebyli jste sami sebou v jakékoliv oblasti života, budete dělat nevyhnutelné změny. Duše nebude ochotná jít dál způsobem, který je pro ni nepřirozený. Necháváte-li své tělo dělat něco, co Duch nechce, pak to není transformace ani transfigurace ani transmutace. Děti, mladí lidé i dospělí se neustále srovnávají, jak vypadají. Všechno je zrcadlo. Žít pravdu a říkat vlastní pravdu nebo vidět vědomě falešné projekční zrcadlo je velký rozdíl. Pravý zrcadlový zdroj vždy vychází zevnitř. Kdykoliv se podíváte na nějakou slavnou krásnou celebritu, která se vám líbí, pak její krása není o nic větší než vaše. Někdo jiný se podívá na tuto krásnou celebritu a vnímá ji jako povrchní. Je rozdíl v tom, jak dva lidé vnímají stejnou realitu.
Duch nás nyní žádá, abychom se vyladili na úroveň vlastní esence a snažili se předávat vše z této úrovně, ti z nás, kteří kotví vyšší Vědomí, a kteří tuto šablonu ztělesňují. Jsme žádání, abychom šli mnohem hlouběji do své podstaty a po té ukazovali cestu. Jsme velmi milováni, není mezi námi žádný rozdíl, všichni jsme krásní svým vlastním způsobem. Díváme-li se očima člověka, možná se nám zdá někdo fyzicky krásnější, atraktivnější, ale každý člověk je krásný, díváme-li se očima duše. Duše si před inkarnací volí, jaké chce mít zážitky a zkušenosti. Očima Jednoty jsou všichni krásní. Ego vidí vše jinak. Krása je všestranná. Aspekty duše jsou krásné. Všichni hrajeme své individuální role a všichni můžeme být šťastní. Vypadají-li lidé atraktivně nebo charismaticky, pak hrají dobře svojí roli, to, co si jejich duše zvolila a následně bylo vytvořeno také tělo. V okamžiku, kdy se začnete s někým porovnávat, díváte se skrze určitý filtr (vlasy, oči, postava….) Musíme si uvědomit, že pokud si někdo vybral být štíhlý s dlouhými blonďatými vlasy, pak hraje hru, která je také součástí celku a kolektivního snu. Takže si položte nyní otázku, jestli milujete sebe takové, jací jste a to, jak vypadáte. Protože právě z tohoto bodu můžete ztělesňovat svoji esenci a být šťastní a spokojení, místo porovnávání. Učíme se milovat všechny své aspekty. Pro lidi je snadné milovat krásné celebrity, protože v jejích očích jsou ideálem. Zatímco ti, kteří jsou součástí například politické scény se zdají být škaredí. Ale i oni hrají svojí roli velmi dobře a přitom i uvnitř jich je Božská jiskra krásy, jen hrají roli na základně zkušeností své duše.
Toto téma je důležité a slouží k hlubokému uvědomění a skutečnému významu Božské Lásky. Božská Láska je konečné pochopení vidět všechny jako Milované. To, jak každý z nás vypadá, je naprosto v pořádku.
Jsme součástí kolektivního pole, které miluje život ve všem a ve všem vidí hlubokou Lásku. V každém vidíme krásu, uznáváme krásu každého jako součást Stvořitelovy hry. Krása je ve všem. Nakonec se nám podaří zrealizovat tento způsob vidění a myšlení. V zázraku života tančí každý z nás svůj tanec, který v pravdě pochází z velké jednotnosti života, který je perfektní a úplný. Každý z nás jako Božská jiskra Stvoření tančí svůj tanec a tento tanec bude uvnitř dokončen v pravý čas, aby se každý mohl radovat, dosáhnout Paramátman, absolutního čistého Božského Vědomí a touhy, které drží velkolepost a krásu Božské Lásky. Není nic špatného na osobních touhách, pokud vycházejí z místa čisté Lásky, nicméně lidé jsou do nich tak zamilovaní a posedlí, že zapomínají na sny Celku a to je hluboce důležité. Každá osobní a soukromá touha naplňuje kolektivní touhy a kolektivní touha se nyní vysoce mění. Není dobré srovnávat své touhy s druhými, protože to přináší oddělenost, ale spíše vidět velkolepost v každém, kdo naplňuje touhu Zdroje svým krásným způsobem.
Jakmile začneme žít tímto uvědoměním, všichni se stanou našimi Milovanými, které objímáme jako své vlastní Milované, protože všichni jsou rozšířením nás samotných. Největší Božská Láska může být naplněna pouze součtem všech částí, které tvoří celek, celistvost a jedinečnost. Toto pochopení je jediný způsob, jak se odtrhnout od dualitní mysli a osvobodit se z falešného vnímání, chamtivosti, žárlivosti, závisti. Způsob, jak vstoupit do sjednocení s organickou Jednotou, je skrze přirozený stav Lásky, že jdeme společně, neboť z tohoto pochopení jsme všichni protějšky své vlastní krásy a Božské jiskry Zdroje. Na této cestě musí každý objevit svoji krásu a znovu objevit Lásku svým vlastním tvůrčím způsobem, který udržuje velký sen Stvořitele, jehož jiskru máme uvnitř sebe. Každý tančí svůj tanec, který má svůj význam, jen lidská mysl škatulkuje a dává nálepky, namísto uznání hodnoty a velikosti každého. Každý z nás jako Božská jiskra tedy musí ztělesnit sebe jako konečné ztělesnění Milovaného. Nikdo není větší, lepší, krásnější, zvláštnější, pouze jsou tu ti, kteří si vzpomněli na životní sen, jsou plně probuzení a používají vlastní velkolepost jako dar této inspirované velkoleposti a Osvícení. Obětovali nižší myšlení a dokonce i své osobní ideály pro větší sen, kolektivní sen a touhy všech pro všechny, kteří žijí ve stavu mysli. Ve vědomém snu je každý důležitý hráč a tanečník, kde mohou všichni být celiství a Božští.
Je čas otevřít své vlastní oči a uvidět. Je čas žehnat Láskou Já Jsem Přítomnosti a kouzlem vašich očí. Je čas se rozpomenout a být šťastný, být šťastný pro sebe a vlastní realitu. Pokud vaše realita není vaším snem, pak to není vaše vlastní realita čili klíč, který může odemknout další dveře. Všichni jsme propojeni,  je čas žít pravdu, plně ztělesnit Božskou Lásku, která je přirozeným právem. Pokud se vám podaří být šťastní, pak velcí jsou ti, kteří žijí tímto způsobem. Jejich jedinou skutečností je oddanost Božské Lásce a službě sobě. Tato celistvost Celku se vrátí jako Láska Ducha Svatého.
Jsem každý den v přírodě na oblíbených dlouhých procházkách. Nedávno jsem seděla pod jedním mým oblíbeným stromem, kterému říkám Buddhovský strom,  je to statný buk. Během posledních let, kdy jsme plně zaměřeni na Vzestup, jsme se mnozí stali tak trochu osamělým vlkem, poustevníkem, který prochází různé fáze zasvěcení. I když jsme stále součástí společné cesty všech. Připomíná nám to ve starověku starodávný účel pro obnovu Osvíceného dítěte.
Stále více se v tématech dotýkáme posvátného Alchymistického manželství z jehož tantrického spojení se zrodí třetí energie – vnitřní Božské dítě. Toto vnitřní Božské dítě uvnitř nás zlomí mnoho kódů přesvědčení, chce si hrát, miluje svobodu, volnost a hru. Toto vnitřní Božské dítě se nezrodí, dokud nebudete schopni sjednotit se v posvátném alchymistickém spojení.
Lidské bytosti, které se prostřednictvím tohoto posvátného svazku sjednocují, vytváří novou platformu a šablonu právě prostřednictvím jejich vnitřního dítěte. Toto zrození Božského dítěte je samotným portálem, porodem pro nastavení vyššího stupně, ale dokud hrajete stále starou hru dokola, mám na mysli také připoutání a závislosti k lidem, věcem, atd., není možné vytvářet nový způsob života, připojit se k novému způsobu bytí, ke svému pravému jádru, primární úrovni a jít po spirále nahoru.
Naše životy na úrovni Osvícené cesty musí tuto vnitřní magii obsahovat. Kdykoliv jdeme nahoru, nikoliv lineárně, ale spirálně, i přesto, že se noříme hlouběji do hustoty 3D, cítíme, že je všechno v pořádku. Určitý tlak nás stále vyrovnává a udržuje v pohybu po správné cestě pro všechny na cestě duchovního růstu a vnímavého probuzení. Tomu předchází velmi, velmi mnoho práce, dokud není dosaženo Vzestupného bodu. Dosažení Osvícení lidské bytosti vyžaduje hodně práce, aby posun byl magický ve smyslu tvorby a porodu vnitřního Božského dítěte. Tato šablona slouží pro všechny. Vnitřní Božské dítě se chce nyní osvobodit a dostat se do své pravé role a žít lidský život. Vzhledem k tomu, že jsme během lidského života zvyklí na trápení, starosti a útrapy, pak je občas na naší cestě vytvořen tlak, který bude vyžadovat, abychom se zarovnali s pravým, pravdivým skutečným životem. Nemluvím zde o zraněném vnitřním dítěti, ale o porození dítěte skrze posvátné vnitřní sjednocení. To je známkou dokončení triangulace – Svaté Trojice, která je Osvícená. Femininní, maskulinní energie a vnitřní dítě – dcera, syn jako Jednota Božství.
Můžete mít nyní pocit jakoby se moudrost mudrce chtěla dostat do průlomu, ale najednou se objeví překážky. Tyto překážky není třeba analyzovat ani racionalizovat, jednoduše slouží k průlomu. Tento tlak nás přiměje k vystoupení z určitého možného zacyklení v nějakém subjektivním problému, to vyžaduje určitý čas, dokud nevstoupíte na novou cestu éry bytí.
Mnoho lidí chce nyní manifestovat ve svém životě nový způsob bytí, nové životné podmínky, všichni se honí za těmi nejlepšími věcmi a právě jednoduchost nám pomáhá vystoupit z určité rutiny, z astrální roviny, kde se všichni točí dokola. Často jsou to extrémní podmínky, které pomohou uvolnit z mnoha strachů. Nakonec přijde den a nastane průlom a uvolnění, protože všechno na Zemi se mění, včetně uvolnění ze všech strachů, abychom byli osvobozené svobodné bytosti. Dokud nejsou uvolněny strachy, nemůže vás nic přinutit ke svobodnému tanci. Občas jsou lidé překvapeni, že je se mnou legrace, protože očekávají vážnou osobu. Je to právě vnitřní kouzelné šťastné dítě, které se vrátilo domů, které je hluboce milováno, které miluje dobrodružství. Vytvoření podmínek pro vaše vnitřní magické Osvícené dítě bude vaším úkolem během Vzestupu, abyste vystoupili ze své vážnosti a vstoupili do své organické časové osy Vzestupu. To se také týká dětí přicházejících na tuto planetu v této době, budou vyžadovat více si hrát. Na cestě k magickému vnitřnímu dítěti musíte důvěřovat více než kdykoliv jindy, protože musíte vytvořit energii proudění. Tyto potřebné tlaky jsou nutné a někdy legrační. Osobně jsem během sedmi let zažila hodně bizarních věcí, některé vypadaly hrozivě, ale dnes se jim s velkou Láskou zasměji.
Na cestě Vzestupu se setkáte s určitou dobou – vakuem, prázdnotou, která je důležitá právě pro objevení vnitřního magického dítěte. Budete poznávat nové věci, které budou sloužit k prolomení všech překážek, všech masek, protože všichni jsme hráli různé role. Budete vyzýváni být silní a pevní, dosahovat moudrosti. Je to ten malý vnitřní hlásek, který potlačuje projevení vnitřního dítěte, které chce dělat hlouposti, být hravé a spontánní.
Je to velmi důležité a je potřeba o tom psát nebo mluvit, protože toto je téma jak žít v Jednotě a co je skutečná Jednota. Jednota začíná vytvořením vnitřní TRIANGULACE. Teprve pak bude možné žít komunitách, kde má každý své místo, kde se každý cítí naplněný. Do té doby každý z nás pracuje sám ve svém osobním prostoru na dosažení této Svaté Trojice. Jako první musí být dosaženo vnitřního domova, aby mohl vzniknout láskyplný prostor pro vztahy, partnery, rodinu, přátelství. Nejprve musíme obejmout sami sebe, abychom mohli obejmout druhé.
Dost často jsme si mysleli nebo myslíme, že nepřenášíme žádnou skutečnou hodnotu, že si mnozí jen tak malujeme a kreslíme nebo děláme něco kreativního, ale tolikrát během let zpátky toužil tento tichounký vnitřní hlas projevit své touhy a tvůrčí záměry, ačkoliv nevytváříme umělecká díla, která by měla být prodávána v galeriích. Mnoho lidí v tomto ohledu má stále blok, pokud nevytváří umělecká díla, nemohou vyžadovat za své tvoření peníze, ale nejvyšší hodnota této vnitřní magické podstaty je, že se cítíte vzrušení, že se do této podstaty pohybujete, že ve vás je dítě, magická dětská hravá bytost – Osvícené Božské dítě. Malování pro mě bylo vždy vzrušující hrou, autoterapií, kterou jsem v pubertě odložila a vrátila se k ní po rozvodu manželství, kdy jsem si koupila pastelky a blok.
Pokud začnete s tvorbou, můžete pociťovat, že se vaše vnitřní dítě chce osvobodit, takže vznikne jakýsi tlak pro osvobození, abyste je ve své realitě formulovali. První vyjádření vnitřního dítěte nemusí mít nutně nějaký bod využití nebo určen k prodeji. Tato část slouží k hlubokému naplnění štěstí, abyste se mohli vrátit ke svému magickému vnitřnímu dítěti a vzpomněli jste si na dobu svého dětství, kdy jste se možná stejně jako já, ztráceli na hodiny někde venku v přírodě, hráli si na elfí dítě a zkoumali nová dobrodružství. O tomto způsobu bytí komunikujte se svými přáteli, kteří jsou na této cestě jako vy. Každý z vás chce hrát svou pravdivou roli, každý z vás chce mít volnost. Miluji věci z přírody a často je během svých dlouhých průzkumů v přírodě sbírám, poznávám. Velmi miluji fotografování v přírodě, mám stovky fotografií. To vše je pro mě vyjádření Lásky a sebelásky. Je mi jedno, jestli lidé komentují mé fotografie.

Neslouží ani k získání publika, ani nemám v úmyslu je sdílet na facebooku. Upřímně facebook není platforma pro moji práci, ani pro mé čtenáře, které zajímá pravdivý způsob Vzestupu. Nemám zájem sdílet své příspěvky na facebooku, profil Posvátný Mayský kalendář a mé informace pro Vzestup byly měsíce manipulovány facebookem, takže pro mě osobně to není energie, jejíž součástí bych chtěla být. Vše je sdíleno pro všechny zdarma na tomto blogu. Vybírám si, jaké energie chci pustit do svého života. Měli bychom se naladit na něco, co nás opravdu obohacuje a zajímá, co zajímá našeho Ducha, který nás používá jako nástroj pro vlastní a jedinečnou cestu. Není mým záměrem budovat skupinu, která lajkuje nebo komentuje poselství vycházející z Ducha. Věřím v cestu Ducha, který přitáhne pozornost každého, kdo je připraven sdílet se mnou tento energetický prostor a mé sedmileté zkušenosti práce nonstop. Jsou to hodiny a hodiny budování nové energie, která slouží pro Vzestup všem. Vy musíte začít dělat věci, které jsou jen vaše a zvyknout si, že je to tak v pořádku a budovat to své. Tato platforma slouží jako případný koncept, ale musíte dělat to, co je pro vás autentické.

Dobrovolníci nejsou určeni k budování tisíců fanoušků a publika. Upřednostňujeme to, co nese vyšší hodnotu. To je také zpráva pro mnohé – opustit masky a kostýmy, vyhodit všechny věci, které mají nízkou hodnotu, nalézt hluboké bohatství života a oceňovat takové věci, jako je pobyt v přírodě, kterou tak ráda fotím, aby tyto fotografie energeticky podporovali ostatní. Fotím také sebe, protože nedělám fyzická setkávání. Nepoužívám zbytečná slova. Způsob mé práce je naprosto dostačující tak jak je.

Chci cítit, hluboce cítit. Vnitřní dítě je fantastické, je to úplnost projevení Ducha. Pro mnoho lidí je to něco naprosto nepochopitelného, protože tento koncept způsobu učení je něco neznámého. Ale právě toto je způsob, jak připravit pódium pro Osvícenou unii – Alchymistické manželství, z kterého se zrodí Osvícené magické vnitřní dítě a Jednota kolektivu. Představte si dva lidi, kteří jsou do sebe zahleděni, těší se ze svobodného života, užívají si život, žijí v radosti, milují se v mnoha směrech, jsou kreativní každý svým způsobem, takže vytváří magii života. Tato magie má schopnost léčit a z toho pocházející Světlo má větší schopnost budovat „publikum“ a vaše slova na této úrovni mohou oslovit pouze lidi na určitém frekvenčním rozsahu.  Mým záměrem je učit lidi dosáhnout osvobození prostřednictvím životní síly a později dosažení kosmického orgasmu. Když začnete dělat kroky touto cestou zjistíte, že to neděláte jen pro sebe, ale pro své vnitřní dítě a jako porod dítěte je bolestivý stejně tak porod Osvíceného dítěte není lehký. Mnozí prchnou před tím dělat nějakou takovou vnitřní práci.

Tento rok je pro mě velmi intenzivní a krásný, protože mám mnoho práce za sebou. Mnoho lidí chodí za léčiteli a šamany, ale my pracujeme pouze sami na sobě. Navštívila jsem v roce 2015 léčitele, protože mi padaly vlasy po pramenech, jak se měnila DNA, nedokázal mi pomoct, protože jsem si musela vytvořit posvátný prostor k tomu, aby se uzdravoval můj Duch, má duše. Pomáhaly mi procházky, pozorování zvířat, květin, přírodních cyklů, přírody a malování. Se všemi těmito věcmi jsem vytvářela Jednotu. Můžete se sjednotit se vším, s krystaly, bylinami, se stromy, ptáky, tak tvarujete sebe a vytváříte porodní bod a portál pro kouzla vyššího Vědomí a Osvícené vnitřní dítě.

Všechno kolem vás se začne rozpadat, ale zároveň budete cítit radost a výšku, zajímat se o věci, o které jste dříve neměli zájem. Je to možná pro mnoho z vás náročné, protože budete bořit pohodlí a stavět své nové Já a svůj nový život. Bořit starý dům a na tom samém místě vystavíte nový nádherný duchovní dům, směrem dovnitř a to vyžaduje hodně síly, vytrvalosti, trpělivosti, sebelásky. Jako lidé jsme zvyklí na externí budování, stavění životních podmínek, které vytvoří změnu (vztahy, kariéru….), ale z vyšší perspektivy Vzestup není fyzická věc. Vlastním porodem vytváříme suverénní bytost uvnitř skrze postupné Osvícení. My v podstatě vůbec neměníme věci kolem sebe.

Kdykoliv chceme vytvořit nový život, nové vztahy, jsme zvyklí dělat to vně, mimo nás, ale právě naopak nový život a nové vztahy přichází k nám naprosto samy. Stejně jako strom rostoucí ve spirále přitahuje zvířata, aby si pod ním odpočinula. My musíme dovolit, aby život přišel k nám. Lidé se snaží vytvořit více majetku, více peněz, více oblečení, ale život s těmito věcmi k vám přijde sám, budete postupně nacházet na cestě bílá pírka a vedeni po správné cestě, vedeni srdcem.
Lidé si myslí, že dary k nim musí přijít určitým způsobem, pomocí jejich znalostí, ale všechno přichází skrze vnitřní dítě. Není to o tom, jak moc sloužíme a jak moc pomáháme, my nabízíme způsob, jakým žijeme. Pokud můžete žít život z této magické spontánnosti, pak to znamená, že Osvícené dítě se již zrodilo. Neznamená, že budete dětinští, ale budete ctít svůj čas, svůj život. Celý život, který jste dosud vystavěli se bude točit kolem změn. Osobně jsem si v podstatě vytvořila život, který jsem vždy chtěla žít, být svobodná, volná, žít jednoduchý život, vyjadřovat svoji esenci, tvořit, ovládat změny svého života. Váš život budete přizpůsobovat tomu, kdo jste uvnitř sebe a úplná změna života se nakonec stane. Osvícený Mistr musí poznat cestu Temnotou i cestu Světlem a těm, kteří by chtěli ovládat a manipulovat vaši realitu, byste to museli nejdříve dovolit. A také musíte dovolit životu, aby vám ukázal vyšší zprávy, to souvisí s tím, jak žijete, jestli žijete sami se sebou v Jednotě jako první.
Nikdo, dokonce ani vaše vlastní rodiče vás neznají tak, jak vy znáte sami sebe, přesto mezi vámi může existovat vzájemná služba a oddanost. Všechny vztahy začnou praskat a rozpadat se, určitým způsobem se rozpouštět, dokonce i v mém okolí jsem překvapena rychlostí, kterou se rozpadá po Rovnodennosti mnoho vztahů. Všechno je v pořádku, budujete novou cestu, která chce projít skrze vás a často nebude dávat smysl to, co se děje, ale to roste a vzkvétá nová dynamika a vnější svět se bude měnit s tím, jak se měníte uvnitř vy.
Abychom mohli asistovat v tomto procesu, musíme dobře znát sebe a svůj vlastní proces. Dosažení sjednocení vnitřní unie vyžaduje hodně ticha, řídíme tichou jízdu, ale nikoliv tak, že neustále mlčíme, protože se také chceme smát. To je velmi důležité, protože tento proces řízení vyžaduje velké, velké množství energie. Pracujeme s velkým přívalem energie a je běžné, že se často musíme stáhnout z určitých věcí, které lidé vyžadují. Velmi miluji lidi, ale v určitém čase musím vytvářet svoji vlastní šablonu, takže emocionálním výbuchům kolem mě nevěnuji pozornost. Skrze vlastní cestu získávám odpovědi.
Lidé, kteří ve svém životě využívají destruktivní a negativní šablony vás budou držet v zaseknutém módu, ale jakmile sami sebe osvobodíte, budete vytvářet nové šablony vyššího Vědomí,  nová realita bude tvořena prostřednictvím vás a vy více a více porostete k vyššímu Světelnému kvocientu, který vás zavede na další úroveň a pak jednoho slavného dne přijde bod zlomu a všechny staré vzory budou uvolněny. Jak budete vzestupovat, cesta bude jemnější a jemnější a vy zjistíte, že jste zcela uzdraveni. Vztahy jsou během procesu Vzestupu tím nejlepším nástrojem učení. Vztahy vám ukážou, na jaké úrovni Vědomí a uzdravení se právě nacházíte.
Přineste více tichých okamžiků do svého života, který nepotřebujete racionalizovat ani vysvětlovat druhým. Je to váš osobní intimní proces. Není potřeba mluvit a vysvětlovat, protože to stojí mnoho energie. Ticho vás dostane na druhou stranu a na druhé straně řeknete: Waau, je mi tak dobře! Přestanete komentovat, co lidé dělají, jak vypadají, co to mají na sobě….
Nemůžeme měnit druhé, jen sebe. Jakmile se sjednotíte uvnitř sebe, porodíte magické vnitřní Osvícené dítě, budete magnetičtí, necháte život, aby vytvořil a přinesl k vám všechno, co potřebujete. K tomu je potřeba ticho, což je pro mnoho z nás tak přirozená esence. Mnoho z nás mluví velmi málo.
Není potřeba tlačit na tento proces, je to zcela přirozené. Doufám, že jste si užili tuto krásnou zprávu, kterou jsem právě dopsala. Půjdu ven a udělám si pro sebe krásný den. Je to den jako všechny ostatní, přitom je jedinečný a kouzelný. Je to každodenní součást mé rutiny a přesto udržuje kouzlo mého života Toto poselství je můj dnešní dárek vám. Děkuji vám, že jste zde, že se nacházíte v prostoru Lásky. Budeme se dál zabývat dalšími tématy. Jsem v této vlně Akbal hodně ponořená do sebe, v konverzaci s Duchem a také dokončuji svá osobní témata, které se vyplavily na povrch právě v souvislosti s Božskou krásou. Těším se na příště, abych naplnila vaše srdce ještě více Láskou, jak pokračujeme na společné cestě. Přijímejte sebe a svoji krásnou magii. Nebojujte. Zvažte, zda chcete podporovat moji tvorbu ztělesnění tance galaktického člověka, podívejte se na mé osobní služby a nabídky na druhém blogu. Přeji vám krásu, krásný čas poznávání sebe. S velkou Láskou a oddaností vás miluji. Užijte si krásný den. Mnoho Lásky.
V Božské Lásce, Světle a Službě
Lenka Sykorova
www.mayskykalendar.blogspot.com 3/10/2018
Požehnání a Vděčnost za podporu mé průkopnické práce.

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png