Lymeská borelióza – trpíte jí? Pokud jste jí trpěli, zřejmě jste o tom nevěděli – pokud nejste jedni z těch, kteří ji mají v chronickém stadiu a kvůli určení správné diagnózy museli navštívit přes 30 lékařů.

Testy na lymeskou boreliózu jsou nadmíru nepřesné, často neprůkazné nebo naznačující zdánlivou negativitu.

Proč je lymeská borelióza významně pod-diagnostikována?

Neboť tyto chytré bakterie našly způsob, jak oklamat imunitní systém a bílé krvinky, takže jsou nezjistitelné, dokud nebude zahájena léčba.

Pro přesné stanovení diagnózy lymeské boreliózy musíte navštívit lékaře, který se na ni specializuje (LLMD), nicméně stále více lékařů se čistě ze strachu, že přijdou o svou praxi, obrací svým pacientům zády!

Pojišťovny a organizace CDC (americká Centra pro kontrolu a prevenci nemocí) udělají vše, co je v jejich silách, aby zabránily správné diagnostice, léčbě nebo širokému povědomí o chronické lymeské borelióze, která se stává stále častější.

Odvětví zdravotnictví pokládá lymeskou boreliózu za přenosnou „pouze“ klíštětem infikovaným bakteriemi. Sama CDC však přiznává, že toto onemocnění je podhodnoceno a je přesvědčena o výskytu 300 000 až půl milionu nových případů ročně.

Díky tomu se lymeská borelióza stává téměř dvakrát častější než rakovina prsu a více než šestkrát častější než HIV/AIDS. Odkud se berou všechny ty nové případy?

Pokračování článku ZDE

Zdroj: Vylectese.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png