Lví brána se otevírá a jak využít její potenciál

datum 6. 8. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Odpouštět, propouštět, uvolňovat a dovolovat si. To je heslo pro období kolem Lví brány. Staré vzorce se nám mohou zvědomovat a proudí skrze nás. Nehodnoťme, nechme je projít a odejít. Bude tak více místa pro nové energie.

Doba čtení 4 min.

Cesty k sobě


Tento astrologický úkaz se děje každý rok, ale každý rok je také jiný. Přichází s jiným energetickým nábojem a s jiným kolektivním záměrem pro celek. Někteří jednotlivci mohou dokonce skrz tyto energie zažít kvantový transformační skok a otevřít své vědomí do nového paradigmatu bytí na Zemi tady a teď. Potenciál tzv. lví brány je obrovský a některé informace prostřednictvím éteru přicházejí již nyní.

Zdroj: Mahulen-tereza-kisir.webnode.cz

Jak nejlépe využít potenciál lví brány?

Vyvrcholení se děje 8.8.2020, ale energie proudící z tohoto hvězdného uskupení přicházejí již mnoho dní dopředu a několik dní poté. Důležité je, před plným otevřením tzv. brány, co nejvíce pouštět, propouštět, čistit se.

Kdo cítí, že se mu zvědomují staré vzorce, programy a emoce z ega, je dobré si je uvědomovat, ale nehodnotit, nesoudit se a prostě propouštět, nechat je tělem - skrz sebe projít s pocitem něčeho starého, již nefunkčního, co prostě ke mně již nepatří a musí ven. A ven v našem případě znamená přes tělo, takže všechny ty emoce jako lítost, trápení, úzkost, strachy, hněv, naštvanost a klidně až agresivita, si dovolme prostě mít a tím je zároveň propouštět.

Čím více nyní propustíme, tím více budeme otevřeni přijetí nových energií, které jsem prostřednictvím tohoto období proudí. Prostě vyměníme staré za nové. A kolik toho tzv. vyměníme záleží na tom, kolik si dovolíme propustit.

Neviňme se, prostě si dovolme propustit staré, aby mohlo přijít nové.

Vesmír nám v tom pomáhá a připravil mnohým z nás situace, které vyplavování starých emocí napomáhají. Takže nám do cesty chodí lidé a situace, které hodnotíme ze starého úhlu pohledu, a tak se ještě dokážeme nad nimi vytočit, posmutnět a probolet. Buďme vděční za tyto očisty, neboť jsou nám posílány pro podporu - jak jinak má to staré odejít.

Nechme se unášet proudem, a věřme, že se vše děje pro naše nejvyšší dobro.

Vše se děje samo a podle vesmírného plánu, takže není nutné do tohoto procesu nějak zasahovat. Uvolněme se, jak to jen půjde. Dovolme si koupání ve vodě, nejlépe v řece, dlouhé procházky lesem, zastavení se a pozorování přírody a napojování se na její energii. Dovolme si péči a lásku sami k sobě, nyní ji potřebujeme více než jindy.

Jakmile dojde k uvolnění, dovolme si vše odevzdat a napojit se na to nové.

A k uvolnění dojde, neboť nic netrvá věčně. Takže když si dovolíme být nesnesitelní, vznětlivý, lítostivý nebo přecitlivělý, všechny staré emoce odejdou a přichází čas na přijetí nových.Neřešme je, nerozebírejme je, jen je nechme sebou projít.

Přicházejí nové energie, které již podporují všechny ty, kteří se rozhodli jít do srdce.

Tyto energie k nám proudí bez našeho vědomí. Někdo citlivější je může vnímat či cítit různými způsoby, někomu chodí vhledy, různé vize, fantazijní sny či inspirace, ale někomu nemusí přijít vůbec nic na vědomé bázi a vše se děje v podvědomí. Kódy se na nás valí ze všech stran, buňky se překalibrovávají a naše programy či vzorce přepisují. Vstupujeme do další nové etapy.

Důvěřujme procesu, otevřeme se novému bytí a nasávejme život z pozice pozorovatele. 8.8.2020 si již můžeme dovolit se uvolnit úplně a pokud možno v klidu a v harmonii prostředí přijímat nové informace skrz naše snění a představy o lepší budoucnosti.

Někteří z nás mohou přímo vstoupit do lví brány a přijmout informace touto cestou. Ti k tomu budou sami vedeni a není potřeba jim sdělovat jakou formou a kdy.

Stačí vědět, že je tu tahle úžasná síla, která přichází pro naše nejvyšší dobro, a tuto skutečnost přijmout a naladit se na ni. Jestli formou zastavení, spánku, rituálu či vědomého napojování, je na každém z nás, ale informace přijímáme všichni.

Já jen přeji, abychom si toto krásné očistné období užili, i když se někdy ještě trápíme, věřme, že se děje pro naše nejvyšší dobro. Držme se, jsme v tom společně.

S láskou a úctou, Tereza

Zdroj: mahulen-tereza-kisir.webnode.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico