Lvá brána 8. 8. 2020

datum 8. 8. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Dnes procházíme Lví branou. Zastavte se na chvíli a zhodnoťte sami sebe, jste připraveni projít? Jste připraveni žít z radosti svého srdce a nepřebírat zodpovědnost a kroky za druhé? Nyní můžete ovlivnít Váš posun, to, kým nadále budete.

Doba čtení 2,5 min.

Cesty k sobě


Drahé duše, nikdy jsme neřekli, že to nebude náročné. Vše se z vašeho hlediska mění velmi rychle, tato lví brána mnohým duším ve fyzických tělech dává opravdu zabrat, ale kolektivně jste se dohodli na tomto zrychleném procesu v tomto období.
Někdy můžete kráčet cestou tak, jak je to pro vás přijatelné, máme spoustu trpělivosti a snažíme se pochopit každou chvíli, kdy ještě nechcete udělat ten krok do neznáma, kdy se chcete ještě držet starých programů a dosavadních energií, který utváření váš obraz o Životě, kdy potřebujete ještě čas, potřebujete opět a opět další důkaz.
Mnozí z vás se ovšem zacyklili v určitém oddalování potřebných změn a situací, který ANO ze dne na den mohou změnit váš život. Smete to jako tsunami všechno, co jste doposud znali ve své podobě.
Na to se nedá nijak připravit.
Neoddalujte kvůli strachu věci, které jsou pro vás nachystané, neoddalujte setkání s těmi, jenž jsou s vaší duší domluvení. Neoddalujte tvoření záměrů, projektů a technologií, které změní úroveň vašeho života na Zemi.

Zdroj: Www.facebook.com

Kvůli strachu.
Strachu o co? O koho? Nechtějte vše pochopit.
Některé věci se nedají chápat.
Mnohdy vaše odpovědi směřují k ostatním, k rodině, partnerovi, jsou to neustálé odpovědi jen pro vás samé, co jste si vytvořili, abyste v této situaci ještě mohli zůstat. Není to dopověď pro nás, je to odpověď pro vás.
Skutečně se zamyslete nad Pravdou a řekněte si, proč jsem tam, kde jsem? Je to mé svobodné rozhodnutí založené na Pravdě, radosti a mém srdci? Nebo strachu, kvůli dětem, kvůli rodině nebo že počkáte až přijde správný čas sám od sebe? Nebo že momentálně není jiné východisko?
Vždy je východisko, ale musíte udělat PRVNÍ krok a důvěřovat.
Je to opět další proces – ZASVĚCENÍ.
Kdo se pustí, skočí do neznáma, neví co tam bude dál, ale VĚŘÍ, neboť už si mnohými zázraky a zkušenostmi (a že jich bylo) dokázal, že vše je propojené, že Vše Živoucí se spojí na to, aby vám pomohlo vykonávat vaši cestu na Zemi.
Na každém z vás záleží. Záleží na tom, v jaké energii ráno budete chodit do práci, v jaké energii budete žít v partnerství, jak se budete sdílet s ostatními, komunikovat, jak budete vyjadřovat pravdu. Jestli pomůžete prvně sobě a pak ostatním nebo se budete dávat tak, až energeticky zkolabujete.
Neboť toto všechno jsou semínka, která utvářejí vaši kolektivní realitu.
Jaká je vaše pravda?
Nastal čas osobního zúčtování pro kolektivní úroveň pro váš Vzestup. Každý z vás drží klíče k plnému OSVOBOZENÍ.
Portálový den 8-8 se prochází branou. Lví strážci stojí před tebou a stráží obrovskou zlatou bránu. Po tvém zhodnocení sebe-sama, jsi připraven vstoupit a projít?
Přijala: Hana Sahhu-arah s rodinou duše

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico