Tak jak jste pochopili výklad na srpen? Z Vašich reakcí jsem zjistil, že jste čekali na příchod „Spasitele“, který sestoupí a sdělí nám něco nového, převratného a zásadního. Všichni jste hleděli na nebesa a pozorovali, zda už nesestupuje… Jo, bylo by to hezké a snadné… Také bych si to přál, avšak skutečnost je naprosto odlišná. On totiž nikdo z hůry nepřijde, spíš naopak. Mezi tím, co jste pozorovali nebesa, vylezlo ze zdola „Něco“ odporného. Všiml si toho někdo?

Ta, mnou ohlašovaná změna myšlení, je tady a její projev se v tomto měsíci jasně ukáže. Nadvláda, kterou jsme jako lidstvo přijali, bude mít nedozírné následky. Jen připomenu, jakým projevem se „ZLO“ přihlásilo o svoji vládu. Východní blok – Ukrajina verzus Rusko a následné prohlášení, či varování představitele Ruska o možném použití jaderných zpaní. No, nezlobte se na mne, ale takový projev arogance by měl být nekompromisně potrestán. Co si tento představitel vlastně myslí o nás o obyčejných lidech? Jedině to, že jsme pro něj obtížný hmyz. Jen jestli to není opáceně!

O co vlastně na tomto ůzemí jde? Myslíte si, že o obyvatele a jejich začlenění do Ruska? Máte za to, že ¨jde „separatistům“ o jejich autonomii? Tak na to rychle zapomeňte. Zjistěte si, co se v této oblasti nachází a bude vám to hned jasné. A co je do očí bijící, že i státy, jako je Azerbajdžán, Dagestán, Arménie a další v této oblasti procházejí také válečnými konflikty. Víte o tom? A pokračujeme dál na Střední východ – pásmo Gazy, Sýrie, Irák, anebo do Afriky – Libye… Všude tady se vynořilo tolik nenávisti a zloby, že se mi ani o tom nechce psát. Hranice států se mění ze dne na den a my jen přihlížíme a kroutíme hlavami. Je tolik „státních“ převratů v Africe, kde se k moci dostaly ozpojené „vládní“ složky. Víte o tom!?

Kolik násilí se vynořilo v oblasti Kosova. Zde jsou pronásledováni a terorizováni lidé jiného vyznání. Víte o tom? A v neposlední řadě – poměrně dost vulkánů se pomalu a jistě probouzí a hrozí erupcí, a to i v oblastech, kde bychom to více méně neočekávali… Myslím si, že takovýto malý výčet událostí a stavů stačí, abyste pochopili, jak se k tomuto dění a událostem stavět. Jestliže budeme jen staticky přihlížet, a říkat si: „Ono je to daleko, k nám se to nedostane,“ tak se šeredně mýlíte!

Sankce proti Rusku se nás dotkly víc, než si myslíte. Egonomie Evropské unie potažmo USA se nás v tomto měsíci dotknou, a to markantně. Bohatství lidského vědomí a vědomostí, které jsme čerpaly po několik desítek let, by měly v dnešní době sloužit k užitku a ne k devastaci a sebezničení. Proto bychom v měsíci září měli zužitkovat nabyté zkušenosti a aplikovat je ke zničení tohoto hada, co vylezl z díry a roztahuje se takovým způsobem, že za chvíli nebudeme mít prostor k žití.

Varuji, a to myslím naprosto vážně, před novou Křížovou výpravou do oblastí kolem Jeruzaléma. To by byl skutečný konec života, jak ho známe. Proto měsíc září přináší změnu ve všem, co známe a umíme. Tento výklad končí kartou Smrt. A ta je skutečně o Transformaci. Koho? Čeho? Když budete čekat, nepoznáte to. Chrám duše je jen v nás…

Autor: Luděk Krátký – Solis Templ salutaris, mág, věštec a hermetik
Zdroj: www.astrolife.cz

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě